Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Parowany Conax :mrgreen:

 

Cyfra.tv ty zamiast zdjęcia powiedz raczej czy nowy Mediabox+ ma tylko natywną Nagrę. To by wiele wyjaśniło co do losu Conax w przyszłości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 zł :D a pakiety takie jak w ence - osobny dla kobiet osobny dla mężczyzn osobny dla dzieci, a info w zestawie tylko 20 zł :)

 

 

Na moje 39 pakiet "ochłapy", za 59 wszystkie tematyczne, ze 30 zł Cana+ no i reszt 25 HBO, 10 cinemaxy

 

te dwa zdjęcia to paint :) nie ma co zwracać uwagi!

 

 

łap paint: http://www.filmweb.pl/person/Odette+Annable-551069

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsatu HD brak w nc+? Nie migruje. Umowe z n dopiero przedluzylem na 18 miesiecy. Canal plusy dostane za nPremium wiec jaki sens migrowac ?

 

Masz racje.

Tak powinni zrobić wszyscy enkowicze, jeśli nie będzie Polsatu HD nie migrujcie i nie dajcie sobie wmówić co poniektórym fanboyom Cyfry+ że między Polsatem SD a Polsatem HD nie ma żadnej różnicy i że Polsat to TV dla tych co jedzą cebule (bo takie teksty tu wychodzą), jak jestem fanem Formuły 1 ekskluzywnego sportu to znaczy że jestem cebularzem? :lol2: (Już pomijam fakt że cebula to jedno z najzdrowszych warzyw i jeśli ktoś tego nie wie to świadczy już o jego ograniczeniu umysłowym.)

 

Na początek jako że NC+ reklamuję się jako super nowoczesna telewizja to powinna dostarczyć rdzeń najbardziej oglądanych kanałów w Polsce w jakości HD to znaczy:

 

1. TVP 1 HD

2. TVP 2 HD

3. TVN HD

4. Polsat HD

 

Później dopiero mowa o premium a nie wcześniej. Oddałbym 10 innych słabo oglądanych kanałów HD za jeden polsat w którym jest Formuła 1, siatkówka, sporty walki.

 

Nie jestem fanem ani polsatu ani cyfry, mam obydwie. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jutro dowiemy sie wszystkiego o pakietach i ofercie to po co byla ta informacja na stronie nc+ ze podajac dane kontaktowe osobt te dowiedza sie pierwsze o ofercie.

Skoro tak by bylo to chyba juz powinni dzwonic nie?

Tam jest napisane że kontaktować się będą po 21 marca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...