Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coś czuje że jutro do 12 godziny strona padnie bo serwery nie wytrzymają strach pomyśleć co tu się będzie działo połowa gimnazialistów do szkoły nie pójdzie haha a ceny myślę że nie będą tragiczne muszą czymś zachęcić pewnie po paru miesiącach zaczną coś mieszać w ofercie tak jak było w nce że mecze były w npremium.

No rzeczywiście jutro może nawet więcej gimnazjalistów nie pójść do szkoły bo jest 21 marca - pierwszy dzień wiosny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka z Forum UPC na Facebooku:

 

Panie i Panowie, Informujemy, że zmiany, które ogłosił nadawca kanałów CANAL+, nie mają wpływu na zawartość programową pakietu CANAL+ dostępnego w UPC – kanały, które były dotychczas w jego ofercie nadal będą dostępne. W rezultacie zmian, od kwietnia kanały CANAL+ dostępne w UPC będą wzbogacone o szereg nowych wydarzeń sportowych oraz filmów. Część kanałów będzie miała także nową nazwę i oprawę graficzną, a trzy z nich (CANAL+ WEEKEND, CANAL+ GOL i CANAL+ 3D) będą dostępne przez 24 godziny

 

Reasumując z 6 obecnych kanałów (Canal+ HD, Canal+ Film HD, Canal+ Sport HD, Canal+ Gol HD, Canal+ Weekend HD, Canal+ 3D) pozostanie 6 kanałów, ale nadawane będą pod innymi nazwami i przez całą dobę w jakości SD i HD.

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka z Forum UPC na Facebooku:

 

Panie i Panowie, Informujemy, że zmiany, które ogłosił nadawca kanałów CANAL+, nie mają wpływu na zawartość programową pakietu CANAL+ dostępnego w UPC – kanały, które były dotychczas w jego ofercie nadal będą dostępne. W rezultacie zmian, od kwietnia kanały CANAL+ dostępne w UPC będą wzbogacone o szereg nowych wydarzeń sportowych oraz filmów. Część kanałów będzie miała także nową nazwę i oprawę graficzną, a trzy z nich (CANAL+ WEEKEND, CANAL+ GOL i CANAL+ 3D) będą dostępne przez 24 godziny

 

Reasumując z 6 obecnych kanałów (Canal+ HD, Canal+ Film HD, Canal+ Sport HD, Canal+ Gol HD, Canal+ Weekend HD, Canal+ 3D) pozostanie 6 kanałów, ale nadawane będą pod innymi nazwami i przez całą dobę w jakości SD i HD.

 

:D

 

to moze my abo. c+ takze otrzymamy cala nowa odswiezona paczke canal+ bez potrzeby migracji, jesli tak bedzie to zostaje do konca umowy w c+ a potem migracja, byc moze wtedy bedzie na jeszcze lepszych warunkach niz w dniu startu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@damianprz napisał:

"Co trzeba zwykłemu człowiekowi poza Światem wg Kiepskich na ATM Rozrywka?"

...no cóż chłopie, widzę, że zbyt długie przesiadywanie przy ekranie już rzuciło się na móżg ...co czyni Cię człowiekiem hmmm, "niezwykłym"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co wkońcu z tym ESPN-em America ???

 

A co tam takiego ciekawego na tym "ESPN America"???

 

Ja niedawno mogłem go podglądnąć i co włączałem to był futbol amerykański...

 

Według mnie wycofują ten kanał z Polski, bo nie mogą tu dać nic ciekawego, bo wszystko co może być ciekawe ze sportów amerykańskich jest już kupione przez innych nadawców.

 

Dużo ciekawsze byłoby dla mnie gdyby dodali do "nc+" np. "Fox News" (technicznie mogliby to zrobić, bo wystarczy "pożyczyć" przekaz z transpondera "Sky Italia").

 

Kanał niby typowo amerykański, ale możnaby się z niego dowiedzieć co się dzieje na bieżąco w USA, a co nie interesuje polskich kanałów informacyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam takiego ciekawego na tym "ESPN America"???

 

Ja niedawno mogłem go podglądnąć i co włączałem to był futbol amerykański...

 

Według mnie wycofują ten kanał z Polski, bo nie mogą tu dać nic ciekawego, bo wszystko co może być ciekawe ze sportów amerykańskich jest już kupione przez innych nadawców.

 

Dużo ciekawsze byłoby dla mnie gdyby dodali do "nc+" np. "Fox News" (technicznie mogliby to zrobić, bo wystarczy "pożyczyć" przekaz z transpondera "Sky Italia").

 

Kanał niby typowo amerykański, ale możnaby się z niego dowiedzieć co się dzieje na bieżąco w USA, a co nie interesuje polskich kanałów informacyjnych.

 

i tu sie z Toba nie zgodze. Jedni lubia ogladac kiepskich a drudzy kochaja na wspolnej a inni ogladaja NHL na zywo a tylko ten kanal transmituje rozgrywki NHL w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli obecnie korzystam z dekodera Thomson TS4P w dzierżawie za 0 zł / msc (+ multiroom)? Dostane jakiś nowy, HD, przy migracji do nc+, czy będę musiał zostać na tym, który mam teraz? Zależy mi również na tym, aby dzierżawa była za darmo.

 

przy migracji dostaniesz dekoder adb i multiroom na zasadzie n.jeśli bedziesz chciał..........

 

 

A jeśli będę chciał tylko nowy dekoder? Zależałoby mi na tym, aby multiroom po migracji został na starych zasadach (Cyfra+).

 

to lepiej dziś wymień dekoder na HD. od jutra przy migracji abonenci posiadający dekodery sd będą głównie dostawać sprzęt adb z moltiroom na zasadzie n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawel85 - w pelni sie zgadzam, choc moze dal mnie kolejnosc priorytetow tego kanalu to NFL, NHL i MLB :) Licze, ze od kolejnych sezonow prawa do tych dwoch pierwszych beda w NC+... Zreszta NFL i NHL juz byly transmitowane w canal+... NFL dluzej i glownie magazyny Super Bowl + ewentualnie mecze w playoffs. A hokej krocej - zaczynali od All Star z Czerkawskim w roli glownej jak sie nie myle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

to lepiej dziś wymień dekoder na HD. od jutra przy migracji abonenci posiadający dekodery sd będą głównie dostawać sprzęt adb z moltiroom na zasadzie n.

 

W jaki sposób mogę to zrobić? Bo rozmawiajac z konsultantem C+ u mnie w mieście dowiedziałem się, że aneksowanie (moja umowa z C+ kończy się w dniu 31.03) C+ nie jest możliwe od około 2 tygodni w związku ze startem nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Muszę przyznać że nowy mediaBOX+ zrobił na mnie wrażenie, stylistycznie bomba :mrgreen: Aż chce się go mieć pod telewizorem :-)

 

P.S. Oferta w systemie będzie odpalona od 12.00 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...