Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Porównywanie transmisji z neta przez streamy do jakiejkolwiek z tv w HD jest trochę niepoważne.

Pewnie, że zawsze można się czepiać do naszych sprawozdawców, ale poza meczem są jeszcze wywiady, studio przed i po meczowe w przypadku ciekawszych spotkań. A w sieci jak akurat nie zerwie połączenia, albo nie ma lagów to tego wszystkiego nie ma.

Poza tym kwestia jakości. Baaaardzo rzadko jest się w stanie trafić na darmowy stream o jakości porównywalnej do HD.

Raz kiedyś jak oglądałem mecz NBA na sopcascie to obraz miałem nawet lepszy niż na C+ ;) Ale to była inauguracja sezonu i do tego topowy mecz pomiędzy Miami i LA Lakers.

Jedynie co przemawia za streamem to arabski komentarz. Ale chcąc oglądać kabaret włączam kabaret, a nie mecz piłki nożnej ;)

 

Kolego, widzę że mało zorientowany jesteś. Czasy w których oglądało się streamy z arabskim komentarzem minęły już dawno i większość dostępnych jest z polskim komentarzem naprawdę dobrej jakości. Ja ostatnio oglądałem kilka razy na onecie i tam jakość jest nie gorsza niż na nsport. A co do komentarzy w studiu to jakość komentatorów n jest po prostu tragiczna (zwłaszcza takich ekspertów jak Jagoda czy Kalinowski) i wolę ich nawet nie oglądać. Mam nadzieję że po fuzji mecze LM będą komentować komentatorzy z canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie jestem bardzo zadowolony z tej informacji zeby to byla tylko prawda.

cyt. "Kanały HD mają wchodzić w skład pakietów bez dodatkowych opłat (tak jak obecnie w "n", bo Cyfra+ pobierała dodatkowe opłaty za dostęp do pakietów z kanałami HD)."

info z : http://media2.pl/media/101341-ncplus-za ... ow-HD.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie jestem bardzo zadowolony z tej informacji zeby to byla tylko prawda.

cyt. "Kanały HD mają wchodzić w skład pakietów bez dodatkowych opłat (tak jak obecnie w "n", bo Cyfra+ pobierała dodatkowe opłaty za dostęp do pakietów z kanałami HD)."

info z : http://media2.pl/media/101341-ncplus-za ... ow-HD.html

oby, oby ;)

 

Być może nie będzie już dodatkowych opłat za kanały HD, ale może to być tak, że ta opłata będzie wliczona w ceny poszczególnych pakietów, co też ostatecznie spowoduje wzrost wysokości abonamentu. :?

Heh, a może Animal Planet HD nadal będzie za dodatkowe 11 zeta... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nieodparte wrażenie, że nowa platforma to będzie dalej Enka, tylko dojdzie kilka(naście) innych kanałów, pewne odejdą. Cały "szkielet" tego tworu będzie "Enkowy". Dla Enkowców nic się wielkiego nie zmieni. Dla Cyfrowców zapewne będzie to nowość. Widać parcie na technologię N i zasady też N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo osób jest negatywnie nastawionych na nc+, a może naprawdę ruszą z porządną ofertą. Nic nie chcą zdradzać, konspira, ludzie co raz bardziej niezadowoleni i mogą ruszyć z taką ofertę, że wszystkim szczena w dół opadnie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nieodparte wrażenie, że nowa platforma to będzie dalej Enka, tylko dojdzie kilka(naście) innych kanałów, pewne odejdą. Cały "szkielet" tego tworu będzie "Enkowy". Dla Enkowców nic się wielkiego nie zmieni. Dla Cyfrowców zapewne będzie to nowość. Widać parcie na technologię N i zasady też N.

Noo, to jest w ogóle kurozjalna sytuacja!

CYFRA+ przejmuje n'kę, ale to n'ka będzie rządziła nową platformą nc+. Widać to już po tym, że operatorem nc+ najprawdopodobniej będzie ITI Neovision, a nie CANAL+ Cyfrowy.

Takie rzeczy to tylko w Polsce! :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sądzę, że dadzą ze 3-4 nowe kanały, kolejne 3-4 przejdą na wersję HD i tyle. Żadnych rewelacji nie będzie w stylu nowych kanałów muzycznych itd.. Dodatkowo odświeżony pakiet Canal+ i kanały autorskie jak MiniMini itp...

Żadnego szału nie będzie, nowoczesnych rewolucyjnych technologii itd... A co za tym idzie szału podwyżek też nie będzie.

 

Z dużej chmury mały deszcz........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dokładnie, czym się podniecać, jak nic nowego nie będzie!!! To kuźwa będą w jednej platformie kanały z C+ i eNki? czym się to podniecać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Smart tv jest coś takiego jak TUBA TV ,teraz oglądam muzykę tylko z tego ,różne gatunki,bez reklamy i jeszcze część w jakości HD i to wszystko za darmo ,a tandetnym MTV co więcej gadania jak muzyki jak i beznadziejnej Vivie podziękowałem .Sam się zastanawiam bo kończy mi się umowa z C+,a takich kosmicznych cen nie mam zamiaru płacić za coś co nic nie ma ciekawego do oglądania poza Canal+ ,resztę mam w naziemnej za darmo / wg.mnie jakość kanałów z naziemnej jest lepsza jak z satelity / dodatkowo mam TNK którą planuje zmienić na opcję HD ,podzielę na 3 dekodery w domu i tyle ,za 18 zł na miesiąc . O ile przetrwa jeszcze TNK na kartę w wersji HD.

 

A jak ceny podniosą to się bardzo zdziwią,ludzie liczą każdy grosz,bynajmniej na wsi i nie zapłacą za coś co mają za darmo z naziemnej .

 

 

A prawdziwa oferta będzie jak do Polski wejdzie SKY .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, czym się podniecać, jak nic nowego nie będzie!!! To kuźwa będą w jednej platformie kanały z C+ i eNki? czym się to podniecać!

 

Właśnie. Zebrane kanały z n-ki i Cyfry, trochę odświeżone. Wszystko stare zapakowane w nowym ładnym opakowaniu aby skusić klientów. Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja obecnie płacę w n-ce 59 zł, ale że i tak nie mam czasu tego oglądać będę chciał brać najniższy pakiet.

 

Jeśli będzie możliwość zejścia na najniższy pakiet w nc+ z obecnego wyższego w n-ce, to tak zrobię, oczywiście pod warunkiem nie droższego pakietu niż 20 zł i możliwości za jednorazową opłatą wzięcia dekodera dwugłowicowego PVR.

 

Jeśli nie będzie możliwości migracji na niższy pakiet, to wypowiem początkiem kwietnia umowę n-ce z powodu wycofania kanałów i wezmę najniższy w nc+ w przypadku dobrej ceny. W przeciwnym razie biorę w Cyfrowym Polsacie Pakiet Rodzinny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę natomiast na to, że jakość kanałów się choć trochę polepszy (mam na myśli bitrate).

Nie jestem fachowcem, mogę się mylić.

Ale czy dzięki temu że 2 platformy się łączą, obie miały na transponderach te same kanały (czyli dublowały się), to teraz zwalniając jeden z nich i odnosząc wrażenie że będzie luźniej, jakość kanałów polepszy się czy też nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ekstraklasę oglądam w necie od dawna mam 4 mega i jeszcze nigdy nie miałem problemu ze znalezieniem streama z dobrą jakością meczu.W tv oglądam jedynie mecze LM i LE i jak są jakieś ciekawe premiery na npremium, czy HBO.Jestem ciekawy jaka będzie cena pakietu z LM,Ekstraklasy i LE, z paczką HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nC+ ma być n-kowa jak znika badziewny pakiet nPremium, a wzmacnia się pakiet Canal+ i dodatkowo zostaje paczka Cyfry+ w postaci AleKino Kuchnia Domo Planete MiniMini i Teletoon.

Canal+ to jest podstawa.

Eurosporty będą, a to też podstawa.

 

Reszta to tylko dodatki. Jakieś Discovery szmery czy inne CBS-y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nC+ ma być n-kowa jak znika badziewny pakiet nPremium, a wzmacnia się pakiet Canal+ i dodatkowo zostaje paczka Cyfry+ w postaci AleKino Kuchnia Domo Planete MiniMini i Teletoon.

Canal+ to jest podstawa.

Eurosporty będą, a to też podstawa.

 

Reszta to tylko dodatki. Jakieś Discovery szmery czy inne CBS-y

 

dla każdego co innego jest podstawą. Mnie np. nie zależy na paczce Canal+, na Eurosportach itp... A zależy mi na niskim cenowo a dobrym pakiecie bajkowym dla dzieci, dobrych kanałach dokumentalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe.

Od kilku tygodni "podniecacie się" ofertą nc+, a teraz piszecie "z dużej chmury mały deszcz".

Ja nie wiem czego spodziewaliście, albo inaczej... o czym marzyliście, ale wiadomo było, że nc+ nie stworzy 10 nowych kanałów, w tym zapewne chcielibyście wszystkie w HD, z premierami i sportem na żywo. Ale najlepiej w abonamencie za 10 zł :D :D :D

 

Prawda jest taka, że platforma nc+ nigdy nie zapowiadała, że uruchomi nowe kanały. Od zawsze mówili, że będzie najbogatsza oferta premium (Canal+ z prawami po nPremium), największa oferta sportowa na wyłączność (Canal+ Sport, nSport), najbogatsza oferta HD (50 kanałów HD), nowoczesne technologie (czyli to z czego znana była "n") oraz wszystko "w jednym dekoderze" (mowa o kanałach własnych Cyfry+ i "n"). I na razie wszystko się sprawdza. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...