Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak rozumiecie napisy na stronie cyfraplus.pl:

 

"Dramat czy komedia"

"Liga Mistrzow czy T-Mobile ekstraklasa"

 

"Wkrotce dylematy sie skoncza"

 

jakas oferta multiroomu ?

 

 

Ale się doszukujecie...... to po prostu kolejne zagranie marketingowe. Wcześniej żeby w domu oglądać LM i Polską ligę trzeba było mieć dwie platformy. Teraz juz nie masz tego problemu bo wszystko będzie w jednej i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już to większość osób ma tv w różnych pokojach,a to wydaje się rzecza logiczną bo jak można oglądać różne rzeczy w jednym pokoju skoro jeden zagłusza drugiego - więc ta twoja wypowiedź jest bez sensu.

 

A ty masz 2 tv w jedym pokoju i oglądasz sam lub z kimś różne programy w tym samym czasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie martwie bo tylko zyskam na fuzji. Dopiero przedluzylem umowe na c+optimum hd i multiroom za 81zl na 18 miesiecy i mam spokoj bo konsultantka zapewnila mi ze to wszystko utrzymam do konca umowy bez doplat. A skoro zmienia sie nazwy tylko canalow plus i dojdzie mi lm i wloska toczysty zysk hehe. Nie moga mi odlaczyc canalow bo zrywam umowe i pa pa a tego raczej nie chca. Zatem abonenci cyfry sporo zyskaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam czytam i postanowilem zalozyc konto i cos napisac powiem tak:

czekacie na te lige mistrzow jak nie wiadomo na co przeciez wystarczy w obojetnie jakiej wyszukiwarce wpisac mecz ktory jest nadawany i mozna w dobrej jakosci za darmo ogladac bez problemu na zywo poza tym zawsze jest mecz na tvp1 nie wiem o co tyle szumu. to samo mecze kazdej z lig oczywiscie tez wole ogladac na telewizorze mecze - posiadam pakiet canal plus ale nie dajmy sie zwariowac ze nam dorzuca mecze ligi mistrzow fazy grupowej i mamy ekstra placic. pozostale mecze fazy play off sa na tvp1 oraz w necie kilkanascie linkow mozna juz wlaczyc od rana i czekac jak ktos jest napalony na lige mistrzow

 

co do cen niektorzy tu podaja ceny powyzej 130 zl ze sa sklonni placicf jak dorzuca kanaly z n - zapytam sie za co? za te 2 mecze w tygodniu ligi mistrzow ktore mozna za darmo w komputerze ogladac? bez przesady nie piszmy o cenach bo byc moze beda nizsze niz 100 zł a tu piszemy ze mozemy dawac 130 wiec w ciagu 1 dnia szybciutko podniosa skoro za 2 mecze ligi mistrzow zaplacic jestesmy sklonni grube pieniadze.

gdyby ktos chcial krytykowac moje zdanie oczywiscie jestem otwarty na krytyke ale pomyslcie na spokojnie

jestem milosnikiem pilki noznej gram w nia amatorsko w 4 lidze ogladam wszystko co leci ale czlowiek naprawde moze sobie poradzic chocby poprzez wspomniany przeze mnie internet zamiast placic niewiadomo ile za pakiety pozdrawiam wszystkich i czekam cierpliwie na oferte nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...