Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Paczka Canal+ zostanie podzielona w nc+. Będą dwie paczki: filmowa (C+ Film 1, C+ Film 2, C+ Film 3) oraz sportowa (C+ Sport 1, C+ Sport 2, C+ Sport 3). Żeby mieć paczkę sportową trzeba będzie wykupić też paczkę filmową. Kanałów C+ Family 1 i 2 nie będzie albo zrobią jakieś mutacje Ale Kino+ dla podstawowych pakietów.

 

A mozesz napisac skad masz takie info?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka Canal+ zostanie podzielona w nc+. Będą dwie paczki: filmowa (C+ Film 1, C+ Film 2, C+ Film 3) oraz sportowa (C+ Sport 1, C+ Sport 2, C+ Sport 3). Żeby mieć paczkę sportową trzeba będzie wykupić też paczkę filmową. Kanałów C+ Family 1 i 2 nie będzie albo zrobią jakieś mutacje Ale Kino+ dla podstawowych pakietów.

 

A skąd żeś panie wyskoczył z taką informacją??

-Jak się nie sprawdzi to będziesz miał mnie na sumieniu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka Canal+ zostanie podzielona w nc+. Będą dwie paczki: filmowa (C+ Film 1, C+ Film 2, C+ Film 3) oraz sportowa (C+ Sport 1, C+ Sport 2, C+ Sport 3). Żeby mieć paczkę sportową trzeba będzie wykupić też paczkę filmową. Kanałów C+ Family 1 i 2 nie będzie albo zrobią jakieś mutacje Ale Kino+ dla podstawowych pakietów.

cyfra.tv twierdził dziś co innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo takie są moje przeczucia. Treści premium do pokazywania będzie sporo (jeszcze jak zdobędą prawa do Sony i NHL to już w ogóle!) i podział kanałów filmowych i sportowych w relacji 3+3 jest najbardziej optymalny bez uruchamiania jakichś tymczasowych streamów z satelity, jak to było w n-ce podczas transmisji meczów LM. Po co marnować zasoby na jakieś powtórkowe kanały pseudopremium Family 1 i 2? Do gorszego sportu będą mieli nSport (nazwa pewnie też się zmieni) a do filmów jest AleKino+, które mogliby rozbudować o drugi taki kanał.

 

Poza tym po zastanowieniu nie sądzę aby zrobili możliwość dostania sportu premium bez filmu premium, bo jednak będą musieli maksymalizować zyski. Summa summarum pełna oferta Canal+ to circa 120 zł/m-c i na to się raczej nastawmy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka Canal+ zostanie podzielona w nc+. Będą dwie paczki: filmowa (C+ Film 1, C+ Film 2, C+ Film 3) oraz sportowa (C+ Sport 1, C+ Sport 2, C+ Sport 3). Żeby mieć paczkę sportową trzeba będzie wykupić też paczkę filmową. Kanałów C+ Family 1 i 2 nie będzie albo zrobią jakieś mutacje Ale Kino+ dla podstawowych pakietów.

cyfra.tv twierdził dziś co innego...

 

Te Canal+ Family bardzo mnie intrygują. Tam są seriale i kreskówki, czy naprawdę w Polsce jest na to popyt? Zwłaszcza na dwa takie kanały? W dodatku są już MiniMini i TeleToon+ (którego prywatnie wolałem za czasów MiniMaxa) :evil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ Film 1, C+ Film 2, C+ Film 3, C+ Sport 1, C+ Sport 2, C+ Sport 3, marzenia że tak by było 8)

Ale kto może przypuszczać, co tam na konferencji będzie, może nas zaskoczą. :D

 

W sumie to czym mają niby zaskoczyć ?

Kanały w 95% wiemy jakie będą, tunery też, więc co może być nowego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym po zastanowieniu nie sądzę aby zrobili możliwość dostania sportu premium bez filmu premium, bo jednak będą musieli maksymalizować zyski. Summa summarum pełna oferta Canal+ to circa 120 zł/m-c i na to się raczej nastawmy...

 

120 zł mówisz :shock: - No to nc+ padnie szybciej niż powstała - co zrobią ci którzy szantażowali CYFRE+ aby wyżebrać kontrakty na 60 czy 50 zł. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak już za francuzami robią te c+ family to powinni zrobić infosport tak jak tam

Ja też tak sądze bo praw jest dużo a taki kanał by się przydał

 

Dlatego obecna paczka Canal+ powinna zostać bez zmian. Ewentualnie mogliby dołączyć jeden Canal+ Family albo jakiś dodatkowy filmowy. Mogliby ostatecznie zastąpić Canal+ 3d jakimś nowym filmowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma rano canal+family wystartować pisał cyfra+.tv

Pewnie pierwszym co wyemitują będą "Pamiętniki wampirów". To właśnie leci na tym kanale...

 

Potem nas niespodziewanie zaskoczą puszczając:

Młode wino (moje ulubione)

Butelki zwrotne

Prawnik z Lincolna (moje ulubione)

Tech Premium

itp....

Niedźwiecki.....

itp...........

Trzech wspaniałych.....

 

Ale będzie zaskoczenie!!!! :brawo::brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...