Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Żadnych zmian w pakietach n i C+. Żadnych podwyżek.

Kto będzie chciał mieć pełną, lepszą ofertę programową (film, sport, nowe kanały), to po prostu

dostanie możliwość migracji do nowej oferty i tyle. I wtedy dopłaci dopiero.

 

Ale my to wiemy od dawna!!!

Chcesz to zostajesz na starych pakietach "n" lub Cyfry+.

Chcesz mieć "lepszą ofertę programową (film, sport, nowe kanały)" przechodzi do nc+

Więc kolega Lucius nic nie wyjaśnił co będzie w ofercie nc+ :D

Pytanie tylko czy w nc+ będa oba pakiety premium Canal+ i nPremium :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co napisał lucius,że nie będzie żadnych zmian w ofertach c+ i n dla starych abonentów można wnioskować,że oferta nc+ będzie ofertą wszystkich niedublujących się kanałów n i c+.

 

Ok zmiany w ofercie nie ma, a co jeśli np. Liga angielska , francuska czy jakaś inna, wyląduje w jakimś kanale dostępnym tylko NC+? Co mi po takiej platformie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpisałeś umowe na konkretne kanały;) i tyle:))a że zrobią porządki z premium to jest pewne:))

 

Akurat mnie nie dotyczy ta Twoja odpowiedź (mam umowę do końca maja więc przeżyję), ale dużo ludzi będzie w[beep]ionych (także Twoją arogancką odpowiedzią)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały nadal masz, a to na nie podpisujesz umowę, nie na zawartość tych kanałów, więc masz problem.

 

Mi się wydaje, że po prostu zrobią jeden pakiet premium i w jednym pakiecie będą kanały 2 platform, pakiet dostępny będzie dla migrujących do nc+, a klienci, którzy zostaną w C+ albo n będą mieć to co do tej pory. Wszystko oczywiście dlatego, żeby nie usuwać kanałów, gdyż są umowy z kablówkami, no i żeby nie dać powodu do wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cała ta nazwa nc+ to parodia, zamiast nazwać nową platformę po prostu Canal+ Cyfrowy...

i niby te nazwy Canal+ Family beznadzieja, wystarczyło by dodać Canal+ Film 2, Canal+ Film 3, zamienić Canal+ Gol na Canal+ Sport 2, a Canal+ Weekend zamienić na Canal+ Sport 3...wszystko przejrzyście, prosto, klarownie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowo tworzony operator mając na uwadze "zagospodarowanie" dotychczasowego sprzętu Cyfry+ (Sagemcom'y HD, Pace PVR), pracuje nad specjalną, osobną ofertą.

Być może zostanie stworzona jeszcze inna promocja sprzedażowa- taka dla "mało wymagającego" klienta... :wink: Coś na kształt dotychczasowego DVB-T w Cyfrze+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, tego Luciusa mogę uznać za osobę wiarygodną. Nie karmi jakimiś "przeciekami", Aps'ami, wujkami, zasłyszanymi plotami i innymi bzdurami.

Przecież każdy trzeźwo myślący człowiek musi sobie zdawać sprawę że ten temat nijak się ma do rzeczywistości.

Oczywiście fajnie sobie pogadać i pomarzyć, ale żeby brać to na serio ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mposesp dokładnie wam opisał całość:) podpisujesz na kanał a nie na to co w nim dadzą;) nowe premiery etc mogą dawać typowo na nowych kanałach własnych C+ które to mają powstać;)Mam dac ulotki a wraz z nimi pełną oferte programową ceny?? i mieć po autoryzacji dziękuję...

chłopcze, nie dość, że nie potrafisz się poprawnie wysłowić. Piszesz bardzo niejasnym stylem. Mylisz pojęcia, wprowadzasz w błąd liczną grupę forum. Pisałeś, że już nic nie dodasz na forum i nic z tego nie wynika. Do tego manipulujesz faktami wcześniej dodanymi przez innych. Teraz to info u ulotkach. Po co to w ogóle piszesz skoro nic nie możesz ujawnić. Za takie działanie to tylko BAN. Z naszej strony to totalna ignorancja dla ciebie i tobie podobnych. No i jeszcze jedno. Nie powołuj się na Cyfrę.tv bo on jest wiarygodny a przez ciebie ludzie nawet w niego zaczną wątpić. No i po co za wszelką cenę próbujesz wszystko udowadniać??? Przestań śmiecić!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo coś o Discovery Channel HD na NC+? I czy będzie ono dostępne tak jak w N - pakiecie "średnim"?

 

Takie pytanie jest przykładem jak niektórzy (a właściwie większość) nie ma pojęcia co się dzieje. Nie wiadomo nawet w zarysie jak nowa oferta nowej platformy będzie wyglądać, a co niektórzy zadają tak szczegółowe pytania. Litości, przecież wiadomo, że nikt na takie pytanie teraz nie odpowie. A jeśli odpowie, to znaczy, że kłamie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki za błendy nie jestem rodowitym polakiem

 

sledząc ten temat to wniosek jest taki ze sami sie nakrecamy tym co będzi lub nie bendzie jedna wielka nie wiadoma i jeden drugiemu dogryza

fakt jest taki ze dzwonią zeby sprawdzic jakie są oczekiwania rynku i abonętów czy da sie ich nabic w butelke czy nie i jaką ilosc ludzi i natej zasadzie wywnioskują jakie po fuzi bęą oferty czy śie przeliczyli czy nie

fakt jest taki ze za karzdą nowość płaci się wiencej za dwamiesiąnce bendzie nowa promocia i znów zacznie się wydziwianie i nie zadowolenie bo dali więncej zamniejszą cene

byłem zwionzany przez pare ładnych lat z c+ dla tego ze mogłem rozdzielic sygnał a multirom mogłem zabrac tam gdzie chciałem jak byłem w delegaci

jeśli tego zabraknie w cyfra + pofuz to napewno wiele ludzi zrezygnuje z cyfry+ co ma splitery i wlasny sprzent otym chyba zapomnieli

niestac mnie na płacenie kilku abonamętów tym bardziej ze wole te pieniondze wydać na dziedzko bendzie bardziej szczensliwe jak wydam na tv

mysle ze nie ktuzy zdają sobie z stego sprawe i czekaja co naprawde będzie tak jak cyfrowy polsat

już chyba nie raz cyfra popełnila fatalny błąnd co do konkurenci

jest telewizja naziemna teraz i bez abo to też jest sposub na tv ktura mi wystrczy

chcialbym zeby po fuzi cyfrowy polsat przestał parowac dekodery bardzo by to rozwiązalo problem aleto tylko mazenie cios dla fuzi bolesny

tak naprawde to sami chyba nie wiedząco zrobic to dzwoniąi naciongaja badaja rynek ile wyciongną

co zludzmi ktuży kupili splitery i własne dekodery pozbyc szię ich czy nie a kupili tylko dla tego ż dało sie rozdzielic sygnał i podpisali ta umowe z c+ tylko dlatego

 

pozostaje zaczekac co się wydaży juz niebawem mysle ze niektuży zastanowia sie co zrobic bo ja wiem

 

tom wypowiedzią niemiałem zamiaru urazic nikogo jest to wyloncznie moja wypowiedz co oty mysle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...