Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem wam...

 

Szanowni użytkownicy tego forum, każdego dnia mnie zaskakujecie. Ktoś loguje się specjalnie, by wypisać Wam największe bzdury. Do tego wszystkiego używa wątpliwego nicka. Wy, jak widzę po nickach często ludzie dorośli (albo przynajmniej pełnoletni), łykacie te bajeczki jak cukiereczki. I od razu 10 stron wokół trola i 1000 pytan do trola, który g... wie o ofercie! A już najbardziej rozbawiło mnie stwierdzenie jednego z użytkowników w stylu... te informacje nie wydają mi się prawdziwe, ale ceny już tak :shock:

 

Kochani. Zastanówcie się. Czy ludzie z nc+ według Was są idiotami? Że nie wiedzą o tym, że jak podwyższą abonament (a niektórzy z Was widzą już podwyżkę o 100 proc.) to ludzie zaczną rezygnować? Że jak będzie drogo to Cyfrowy Polsat i kablówki zacierają ręce. Sami tworzycie mity wokół, których następnie tańczycie. Wiem, że nie możecie doczekać się. Ale polecam niektórym więcej dystansu do trolów i wyłączenie komputera do 21 marca... Błagam Was o jedno! ROZSĄDEK przy dyskusji bez dowodów i oficjalnych informacji.

Zgadzam się z tobą. Dodam że nie ma na innych forach tak dużo informacji nie prawdziwych. Większość tu jest dzieci a nowy coś napisze i mamy bez sensowną dyskusję. Troszkę moderator panuje lecz stanowczo powinien stłumić ten haos upominkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ceny pojawiają się w przeciekach od samego początku, to jest od czasu sondażowych telefonów Cyfry do wybranych abonentów.

 

Jedynymi prawdziwymi cenami jest oferta, z której możesz skorzystać. Czy naprawdę wierzysz, że wprowadzenie nSport i MGM HD (tzw. własne kanały po "n") oraz treści z nPremium (który sprzedawany był za 10 zł i tak zawyżone) do oferty spowoduje wzrost abonamentu o 100 proc.? No wybacz... to dla kogo ma być ta nc+ (w dobie kryzysu)? Telewizyjny biznes polega na tym, by go sprzedać, by klient o go kupił, a nie denerwował się, że nie może skorzystać. Tym bardziej, że konkurencja chętnie p[beep]rnie rozgoryczonego klienta :D.

 

Dodatkowo nie po to nc+ wydaje miliony na treści premium lub na wyłączność, by zakodować i by oglądali je prezesi. Tylko lud na którym się zarabia, a lud nie chce wydawać zbyt dużo, gdy obok ma coś taniej. Dlatego zapewne będzie jeden pakiet własny Canal+ (np. za 30 zł), bo więcej osób go kupi, a to przekłada się na szybszy i pewny wzrost kasy z zakupu praw filmowych i sportowych, niż rozdział na sporty, filmy i nagabywanie klienta, by kupił to i tamto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam...

 

Szanowni użytkownicy tego forum, każdego dnia mnie zaskakujecie. Ktoś loguje się specjalnie, by wypisać Wam największe bzdury. Do tego wszystkiego używa wątpliwego nicka. Wy, jak widzę po nickach często ludzie dorośli (albo przynajmniej pełnoletni), łykacie te bajeczki jak cukiereczki. I od razu 10 stron wokół trola i 1000 pytan do trola, który g... wie o ofercie! A już najbardziej rozbawiło mnie stwierdzenie jednego z użytkowników w stylu... te informacje nie wydają mi się prawdziwe, ale ceny już tak :shock:

 

Kochani. Zastanówcie się. Czy ludzie z nc+ według Was są idiotami? Że nie wiedzą o tym, że jak podwyższą abonament (a niektórzy z Was widzą już podwyżkę o 100 proc.) to ludzie zaczną rezygnować? Że jak będzie drogo to Cyfrowy Polsat i kablówki zacierają ręce. Sami tworzycie mity wokół, których następnie tańczycie. Wiem, że nie możecie doczekać się. Ale polecam niektórym więcej dystansu do trolów i wyłączenie komputera do 21 marca... Błagam Was o jedno! ROZSĄDEK przy dyskusji bez dowodów i oficjalnych informacji.

Zgadzam się z tobą. Dodam że nie ma na innych forach tak dużo informacji nie prawdziwych. Większość tu jest dzieci a nowy coś napisze i mamy bez sensowną dyskusję. Troszkę moderator panuje lecz stanowczo powinien stłumić ten haos upominkami.

Jeszcze kilka dni wytrzymamy. Temat jest taki, jak widać. Trochę na luzaka.

Gorzej, jeśli z głowy pisane teksty wieją fantastyką. Wtedy masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@endriu: Ty mnie "kurcza pieczone" nie strasz, bo na zwał zejdę. Ja to liczę jednak, że te Canal+ Family to będzie coś w stylu Canal+, Canal+ 2. Myślę, że MiniMini+ i TeleTOON świetnie wypełniają ofert dla dzieci, więc nie trzeba dziecięco kanału premium :D

 

@TheMicek: Dobry pomysł. ja bym nawet proponował utworzenie na Canal+ Family pasma Canal+ XXX, gdy dzieci już śpią :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę wierzysz, że wprowadzenie nSport i MGM HD (tzw. własne kanały po "n") oraz treści z nPremium (który sprzedawany był za 10 zł i tak zawyżone) do oferty spowoduje wzrost abonamentu o 100 proc.?

 

Ależ tamte ceny nowych pakietów nie są wiele wyższe od aktualnych cenników Cyfry, tutaj na forum prawie każdy ma rabat 30-40 zł od standardowego nominalnego cennika C+. Należy jednak zadać pytanie czy takie upusty w nowej platformie będą możliwe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Martiuns: Nie wiem jakie będą ceny, ale dowiemy się 21 marca :D. Upusty były i zapewne będą. Jestem też przekonany, że pakiet pełnej oferty SD i HD z Canal+ i HBO w cenie do 100 zł będzie utrzymany. Dobrze się sprzedaje w Cyfrze+ i to jest taka rynkowa granica z tymi dwoma pakietami premium. Inaczej będzie klops. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile napisano tam, że treści sportowe obecnie odbierane na dwóch dekoderach u obu operatorów po migracji będą odbierane na jednym dekoderze nc+ - to znaczy, że jest źle.

Czyli dobrze byłoby wtedy gdy do odbioru jednej platfotmy trzeba mieć dwie karty i dwa różne dedykowane tunery. Ciekawa koncepcja.

 

Czyli: - Cyfra ma zapas dekoderów nc+ dla migrantów i nowych - i parowanie kart

Zapas może i ma po N i mus z nim coś zrobić. Parowanie? C+ mógł parować kanały HD już dawno temu. Jakoś nieśpieszno im było.

 

i pocieszymy się splitterami i własnymi dekoderami max do 18 mies.

Mogą to zrobić teoretycznie od teraz. Karta Cyfry+ w tryb Nagravision i użycie stosowanego nana. Nie potrzebny conax, który nawiasem mówiąc jest dziurawy jak sito. Za 18 miesięcy,2 lata to na rynku systemów CA może się wiele zmienić.

 

, Do ok 2 lat nastąpi zagęszczenie kanałów na transponderach a HD będzie niby-HD.

Wróżbita?

 

To już nie plotki a tragiczne info.

W czym jest to tragiczne? W tym że zamiast dwóch haraczy będzie jeden do płacenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie zebrać tutaj wypowiedzi hugo. W tym bałaganie dobrze jest mieć w jednym miejscu coś, co jest informacją i odróżnić to od niemal powszechnego bełkotu.

 

Będą kanały Family. Paczka Canal+ będzie składać się z 6 kanałów: Canal+ Family, Canal+ Family 2, Canal+ Film, Canal+ Film 2, Canal+ Sport i Canal+ Sport 2. Zwykłego Canal+ nie będzie!

...

 

Kolego wilos, tylko żeby w nc+ mieć C+Sport będziesz musiał też mieć C+Film ;)

...

 

Rozdzielenie tak, ale w ramach pakietów, a nie opcji.

...

 

diabolique, jeżeli obecnie masz C+Optimum to automatycznie 21 marca będziesz miał ofertę nc+ czyli nową paczkę Canal+.

...

 

serwus, akurat m.in. dla pakietu C+Optimum migracja będzie automatyczna. kanałów Gol, Weekend i podstawowego nie będzie więc dostaniesz 6 nowych kanałów.

...

 

Nie wiem jak wygląda sytuacja z Multipakietem Canal+.

...

 

Migracja będzie w ramach nowoprzygotowanej oferty. Albo się decydujesz i zostajesz, albo - out!

Sam Canal+ nie będzie sprzedawany. Tylko w ramach pakietów (będzie ich integralną częścią).

...

 

Nie pisałem, że już po 1 miesiącu umowy będą rozwiązane z tymi, którzy nie zgodzą się na zaproponowaną ofertę. Więcej odnoście kwestii migracji nie napiszę, bo pytanie rodzi pytanie, a wszystkiego napisać nie mogę.

Hugo: a czy tak samo będzie z pakietem Canal+ Superpremium?

tak.

...

 

Iceberg, tak, out oznacza rozwiązanie umowy jeżeli sobie tego ktoś zażyczy. Nie potwierdzam jedynie tego, że umowa będzie rozwiązana w terminie 1 miesiąca. Firma ma plan działania, którego tutaj w całości nie podam. Napisałem ogólnie to co mogę. Poczekajcie na pisma, które niedługo dostaniecie i wszystko będziecie wiedzieć.

Automatyczna migracja będzie tylko ze starej na nową paczkę Canal+. Reszta pakietów dobrowolnie ale tylko do zakończenia okresu minimalnego, potem musowo. Tyle można wywnioskować z tego co pisał Hugo i co wcześniej było wiadomo.

no widzę, że ktoś wyciąga prawidłowe wnioski 8)

...

 

Ale jeśli abonent Canal + dostanie po 21 marca lige mistrzów, lige europejska, lge włoską i filmy. To jaka byłaby dla niego zachęta żeby migrował? W nc+ napewno dostałby to drożej.

 

Ale on będzie już po migracji! Pisałem, że migracja będzie automatyczna w tym przypadku! Ewentualnie możesz się z nią nie zgodzić i rozwiązać umowę.

...

 

Ludzie moi drodzy, źle rozumujecie to co pisałem... Przeczytajcie dokładnie jeszcze raz - migracja na nc+ (!!!) będzie automatyczna jeżeli ma się pakiet lub opcję z Canal+. Nie chodzi o otrzymanie dostępu do nowych kanałów Canal+ ale od razu o dostęp do odpowiedniego nowego pakietu nc+ najbliższego temu, który się posiada w Cyfrze. Potem tylko decyzja - zostajesz przy tym nowym pakiecie nc+ (w zaproponowanej promocji) czy rezygnujesz.

...

 

nc+ nie będzie wypowiadać umowy. Ty możesz to zrobić. Tak samo jak przy zmianie regulaminu. Dostajesz pismo razem z regulaminem i podejmujesz decyzję, czy rozwiązujesz umowę. Brak wypowiedzenia jest jednoznaczny z przyjęciem nowych warunków. Nic nowego.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie zebrać tutaj wypowiedzi hugo. W tym bałaganie dobrze jest mieć w jednym miejscu coś, co jest informacją i odróżnić to od niemal powszechnego bełkotu.

A ten hugo to kto że zbierasz jego wypowiedzi? To ten geniusz który wymyślił sobie przymusową migrację? A to tak, należy to przypominać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AliAs99, wykonałeś kawał dobrej roboty. W tym bełkocie uciekło to co najważniejsze, czyli garść konkretów.

Dla niedowiarków- Hugo pracuje tam gdzie pracuje, więc wie. Wątpię aby sobie jaja robił.

PS. Ja go nie znam, tylko pamiętam z "działalności" na forum, gdzie jestem od 2007r. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla niedowiarków- Hugo pracuje tam gdzie pracuje, więc wie. Wątpię aby sobie jaja robił.

Masz rację, jak można być niedowiarkiem :lol2: Przecież to normalne że ktoś kompetentny udziela się w wątku którego 99% stanowią bzdury i przyrasta z prędkością 5/6 stron na godzinę :) Pewnie nc+ stworzyła specjalne stanowisko do pisania w tym wątku, bo tylko siedząc non stop na forum można wszystko ogranąć. Tylko dlaczego te informacje z pierwszej reki pojawiają się na forum SK a nie na forum n które to najprawdopodobniej będzie oficjalnym forum nc+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zebrałeś to wszystko do kupy, to nie trzyma się to kupy,przykład na pewno nie będziesz musiał mieć pakietu sportowego, pod warunkiem posiadania też pakietu filmowego.Będzie to rozdzielone.

A kto Ci powiedział że sport i film w Canal+ będzie rozdzielony? Teraz nie jest więc może i nie będzie. Albo rozdzielony w taki sposób że film bez sportu owszem ale nie odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+Family ma być w silver, dodatkowo C+Film w gold i dodatkowo C+Sport w Platinum. Tak ma wyglądać to rozdzielenie. Ale to już moje wnioskowanie, głowy nie daję.

Raczej tak nie będzie ,bo byś musiał wykupić najdroższy pakiet żeby oglądać ligi zagraniczne,a dużo osób brało cyfrę tylko dla piłki .Pożyjemy zobaczymy ,jeszcze tylko tydzień a ofertę może poznamy wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już wiecie czemu dzwonią do was i proponują C+. Jak się zgodziliście to już zostaliście zmigrowani.

 

Tylko dlaczego te informacje z pierwszej reki pojawiają się na forum SK a nie na forum n które to najprawdopodobniej będzie oficjalnym forum nc+?

Akurat te informacje od Hugo - szczególnie ostatnie, dotyczą cyfrowiczów a nie nkowiczów. Ci ostatnie z nPremim mogą niezły szok przeżyć.

 

Informacje będą i to może nawet przed 21-03-2013 jak dojdą do abonentów listy z nowymi regulaminami itd....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlaczego te informacje z pierwszej reki pojawiają się na forum SK a nie na forum n które to najprawdopodobniej będzie oficjalnym forum nc+?

 

 

A czemu @Hugo ma pisać na jakimś forum n czy c+ , nawet jak jest pracownikiem C+Cyfrowego... po prostu z własnej woli dzieli się informacjami jakie posiada akurat na tym forum, na forum z którym jest w jakiś tam sposób związany (z własnej woli) i pisze tu od kilku lat i tyle.

 

cyfra.tv napisał (kiedyś)

@Hugo nie jest człowiekiem który prezentuje bzdury na forum i nie jest tajemnicą że jest związany z C+ więc uszanujcie to bo przekazuje Wam ciekawe informacje.

 

i tak wszystko wyjaśni się za tydzień albo i wcześniej z korespondencji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...