Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedziałem że 0100 na razie zostanie a dowodem będzie dodanie 0100 do kanałow N...Mowiłem o wifi? nowym boxie od nc+ o donglach usb wifi...Aaa zapomniał bym o najważniejszym o tym co z posiadaczami Cyfry+ że moga zostać na swoim sprzęcie...A to że abonenci N też zostaną z swoimi boxami tez było prawdą na chwilę gdy informowałem...( wszak to sie zmienia jeszcze ale kto wie kto wie...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie sprawdziło. Nie ma ANI JEDNEGO OFICJALNEGO POTWIERDZENIA jakiejkolwiek ploty zamieszczonej tutaj.

Oczywiście to temat otwarty i każdy może sobie wujkować i ciotkować do woli, ale bez przesady. Może oczywiście się okazać że ostatecznie taki czarek, srarek czy inny mistrz kamuflażu będzie miał rację, ale dopiero jak będą OFICJALNE info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to Twoje info , bez potwierdzen kogokowleik ze spolki , nikt z NC+ tego nie potwierdzil

ja tez moge sobie wypunktowac swoje zachciewajki ... brak dowodow brak czegokolwiek , no chyba ze Twoj wujek cos wie ,bo to chyba stanie sie tekstem roku 2013 ... " ZAPYTAM WUJKA z NC+ "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kaspian0007 i pozostali wtajemniczeni - No właśnie, a jak tam najnowsze przecieki odnośnie migracji z n do nc+? Konieczna będzie wymiana sprzętu, czy nie? Aktualnie część osób ma w n dekodery z dyskiem 250 GB, 500 GB lub 1 TB - nc+ musiałoby zapewnić przy wymianie co najmniej te same pojemności dysku, bo nie sądzę, aby ktoś, kto zapłacił extra za Monsterboxa 1 TB miał ochotę na dekoder z dyskiem mniejszym o połowę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cesc4 - bo to prawda co pisze cyfra.tv, kasperian i czarus. Ich infa się potwierdzały. Każdy to widział i widzi nadal, więc nie obrażaj ludzi.

Boli Cię to, że kasperian ma info a Ty nie masz? :) .

Złego słowa na temat kasperiana czy Cyfra.tv nigdy nie napisałem. Cały czas wrzucasz czarusia6666 do jednego worka z Cyfra.tv, kasperianem i innymi - jednocześnie tych ludzi obrażając bo Czarus6666 otrzymał BANA na tym forum nie przez przypadek (za bajkopisarstwo), na innych forach podobnie, więc jedyne o co Cię proszę, to przestań wspominać o tym czarusiu. Gościu dostał bana żeby nie wprowadzać zbędnego zamieszania, ale nieskutecznie bo ty dalej na każdym forum jesteś jego tubą i przepisujesz podawane przez niego głupoty plus wymyślając nowe historyjki. Jeżeli to co piszesz (przeklejasz) w imieniu czarusia okaże się całkowitym fałszem (po raz kolejny), to czy weźmiesz za to odpowiedzialność i usuniesz konto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecną migrujący z C+ do NC+ zostają po staremu z wyjątkiem multiroom( tu ma być zmiana na adb) co do posiadaczy N jest to cały czas paranoja.Było info że zostają boxy teraz ostatnio mamy info o oddaniu nboxów i otrzymacie te same boxy ale z nowym softem dla nc+ i nową kartą...Dziś nawet jak byłem w innym aps jeszcze N co ma znajomy to powiedział że u nich jest tak samo paranoja i on ma info że nic sie nie zmienia dla Nkowiczów ....Więc andrzejgratis się myli i to dosłownie:) parestron tematu wcześniej( nie wiem chyba tego co odleciał ) było info od @ cyfra.tv nawet...potwierdzające co mowie....ale ok koniec nie dokarmiamy trolli....tak boxy adb nc+ mają odświerzone loga;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoba pracująca w canal plus napisała na forum:

 

Żadnych zmian w pakietach n i C+. Żadnych podwyżek.

Kto będzie chciał mieć pełną, lepszą ofertę programową (film, sport, nowe kanały), to po prostu

dostanie możliwość migracji do nowej oferty i tyle. I wtedy dopłaci dopiero.

 

czytaj wiecej: http://www.canalplus.pl/forum/?topic/pr ... z2LedBv5nw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co to za wiadomość ? To chyba logiczne że nie mogą nam podnieść wysokości abonamentu w trakcie jego trwania, skoro podpisywaliśmy umowę za z góry uzgodnioną kwotę ?

"dopłaci dopiero" - i o to chodzi w tym temacie ! To że dopłacimy każdy wie - pytanie brzmi ILE.

 

@Kaspian

Co to znaczy "na chwilę obecną" ? Przykładowo w kwietniu podpisuję umowę z NC+ na moje nazwisko, zostawiam sprzęt rodzicom by sobie oglądali i wywalam na rok do USA - i co - nagle, po 4 miesiącach mógłbym dostać maila "idź pan wymień dekoder albo koniec oglądania" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak podpiszesz umowe nową na nc+ to masz 2 dekodery nowe całkiem tu chodzi o migrujących...tu jest /są nie jasności na chwilę obecną...Nie ma sprecyzowanej kwestii dla osób mających obecnie N i adb.....boxy...nie nie będzie 2 kart pisałem o tym od samego początku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W teorii platforma startuje za 2 tygodnie a według tego forum nawet pracownicy nc+ nie maja pojęcia co i jak. To jakaś kpina. Tak to biznes można robić w Wietnamie czy Laosie...

I te wszystkie tajemnice, jakby nowa platforma miała zaskoczyć setką nowych programów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wiemy tyle ile dostaniemy informacji do systemu..wiadomośc system wyświetli to coś wiemy.Ze szkoleń to wiemy tyle co nic...to szkolenia dotyczą tego jak sprzedawać /wprowadzić do systemu daną oferte jak sie poruszać jak zamówić dany sprzęt...to tak mniej więcej..Jako że NC+ będzie funkcjonowało na zasadzie takiej jak N a więc zwrot sprzętu wydawanie sprzętu wpisanie do systemu itd... to tego nas uczą...Giacone do czasu konca obecnej umowy z cyfrą masz 2 karty potem obowiązkowo NC+ i 2 dekoderki od adb...jeśli chcesz multiroom jeśli nie to możesz zostać z 1 swoją karta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co napisał lucius,że nie będzie żadnych zmian w ofertach c+ i n dla starych abonentów można wnioskować,że oferta nc+ będzie ofertą wszystkich niedublujących się kanałów n i c+.Inna kwestia to kanały premium w nc+,gdzie jeszcze nie wiadomo jako to będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo do końca umów dla abonentów N i C+ nie będzie istotnych zmian..Nie licze tego co zrobią z prawami sportowymi bo tego sam nie wiem...poza tym że napewno będzie sporo zmian w tej kwestii..Nie mogą zaszaleć z zmianami(będzie ujednolicenie ofert obu platform ale dla NC+ )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O i tu rodzi się moje pytanie. Czyli jeśli mam swój dekoder i nie chcę MR to będę mógł pozostać przy swoim sprzęcie... ale czy przez cały okres umowy na którą podpiszę czy "do czasu" - przecież niejeden wujek pisał tu że własne dekodery tylko do końca roku, parę miesięcy, w ogóle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...