Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Dziś dowiedziałem się od jednego gościa który ma pewne powiązania z pracownikami platformy n, ale zaznaczam są to informacje nieoficjalne i niepotwierdzone:

 

1. obecni abonenci platform n i cyfry+ będą mogli zostać tak jak do tej pory przy obecnych pakietach do końca umowy (ale to było wiadome już wcześniej)

 

2. abonenci jak wyżej- dostaną na ok. 2 tygodnie dostęp warunkowy (w momencie pojawienia się oferty nc+), do kanałów którymi wymieniły się platformy a więc abonenci n-ki do kanałów z + (plusem), abonenci Cyfry+ do MGMHD i nSportHD.

 

Będzie to zachętą do poznania tych kanałów i migracji do nc+.

 

Podobno też po tym okresie nie będzie możliwości dobrać tych kanałów za dodatkową opłatą w przypadku pozostaniu w platformie n i cyfrze+ na obecnych pakietach.

 

Będzie możliwość oglądać je tylko przy migracji do nc+ i podobno też aby mieć podobną zawartość co teraz w n-ce plus kanały z Cyfry, trzeba będzie zapłacić dużo więcej.

 

Tak wiem, że dużo tych stwierdzeń "podobno", ale lepsze takie pogłoski niż nic. Na tą chwilę nic nie jest potwierdzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja tez dodam swoje do tego bigosu. Dzwonilem na hotline Cyfry+ przed 10min i mialem bardzo konstruktywna rozmowe. Gosc zapewnial mnie, gdy nSport i MGM HD zostana oficjalnie dolaczone do nc+ ja ze stara umowa (superpremium Canal+,HBO,Cinemax i Filmbox) takze dostane do wszystkich nowych kanalow dostep. Po uplywie starej umowy dostane nowa na nowych warunkach. Zaprzeczyl jednak, ze bede musial oddac dwie karty MR oraz zamienic dekoder Pace na parowane ADB. Wiec dla mnie nic nowego. Tak tez sie spodziewalem... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
No to ja tez dodam swoje do tego bigosu. Dzwonilem na hotline Cyfry+ przed 10min i mialem bardzo konstruktywna rozmowe. Gosc zapewnial mnie, gdy nSport i MGM HD zostana oficjalnie dolaczone do nc+ ja ze stara umowa (superpremium Canal+,HBO,Cinemax i Filmbox) takze dostane do wszystkich nowych kanalow dostep.

 

bzdury...zapomniał dodać że na około 2 tygodnie na zachętę by migrować do nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie trol.

Cyfra.tv ma sprawdzone info, czarus9999 też‼ się sprawdzały jego info i info Kaspian0007 też się sprawdza!

 

Typowe bo Polskie ośmieszyć, zrównać z błotem a potem jechac po nim... masakra. Nie możecie się pogodzić z tym, że ktoś ma jakieś info, ludzi wysoko postawionych, a Wy nic nie macie i nie wiecie?

Bardzo Cię proszę, żebyś nie wrzucał użytkownika Cyfra.tv do jednego worka z bajkopisarzami, a takim bez wątpienia był czarus6666, pod którego ksywą pisałeś na drugim koncie do momentu kiedy zbanowali Cię na tym forum i kilku innych. Stajesz się pośmiewiskiem ciągle powołując się na czarusia6666, którego prawie żadne info nigdy się nie sprawdzało. Bardzo Cię proszę - daj nam zapomnieć o tym całym czarusiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieoficjalnie. Znikają wszelkie pakiety filmowe premium. Powstaje jedno nc+premium, które bedzie zawierało wszystkie prawa filmowe z Canal+ i npremium. Kanały z grupy HBO ( paczka HBO i Cinemax ) znikają z platformy po wygaśnięciu umowy z Vivendi. Co do sportu to duzo nie wiem, ale ma powstać kanał sportowy od nc+, który będzie w stylu PolsatuSport. Tam ma być min. polska speedway ekstraklasa. Będzie walka o kolejne prawa , aby osłabić Polsat Sport i TVP sport. Oficjalne info ma byc na dniach. Podsumowanie: nc+ wkracza na rynek, zbiera wszystko co możliwe i pomału kończy innych graczy. Tak mówił wujek kolegi co pracuje przy finalizacji fuzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywalą HBO i Cinemax? Dobrze się czujesz ?:P

 

Jako, że dużo tu spamu, i tak nikt mojego posta nie przeczyta, to sobie tak dla siebie napisze jak według mnie to będzie wyglądać.

 

- Abonenci C+ i n będą mogli pozostać przy swoich aktualnych pakietach

- NC+ podzieli pakiety na "Filmowy" zawierający wszystkie kanały filmowe C+ i n, oraz pakiet "Sportowy" w którym będą wszystkie kanały nsportu oraz C+ sportu.

 

Huehuehue.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja tez dodam swoje do tego bigosu. Dzwonilem na hotline Cyfry+ przed 10min i mialem bardzo konstruktywna rozmowe. Gosc zapewnial mnie, gdy nSport i MGM HD zostana oficjalnie dolaczone do nc+ ja ze stara umowa (superpremium Canal+,HBO,Cinemax i Filmbox) takze dostane do wszystkich nowych kanalow dostep.

bzdury...zapomniał dodać że na około 2 tygodnie na zachętę by migrować do nc+

Czytaj ze zrozumieniem i nie troluj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cesc4 - bo to prawda co pisze cyfra.tv, kasperian i czarus. Ich infa się potwierdzały. Każdy to widział i widzi nadal, więc nie obrażaj ludzi.

Boli Cię to, że kasperian ma info a Ty nie masz? :) Wszystko się okaże niebawem kto miał rację. Jak na razie info się sprawdzało jak do tej pory.

A po drugie sprawdz kiedy konto założyłem ja a kiedy czaruś i wtedy możemy podyskutować. Myślisz, że tyle lat ktoś miałby multikonto i nic nie robił i siedział 3 lata i nagle wybuchł z informacjami na multi? a to dobre :) Żeby to była data rejestracji 2013 rok to rozumiem, ale nie taka różnica.

 

Edit, zarejestrowałes się pod koniec stycznia 2013 roku i Ty pewnie masz multikont wiele i kryjesz się pod jakimś nickiem... Ty to się nie ośmieszaj chłopie i nie kompromituj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafallo dzięki mi to wisi co ktoś sądzi:) co do tematu to na forum jest więcej osób które mogą coś wiedzieć...Akurat co do @czaruś pewnie coś liznoł w aps po znajomosci..ale napewno nie miał takiej wiedzy jak @cyfra.tv.ja może pracuje zbyt krótko ale od stycznia już coraz więcej się dowiadujemy w aps...z każdym szkoleniem więcej w tym plotek...Ja konto mam od niedawna ale często tu byłem nawet moje ślady działalności są:) przez konflikty z administracją odeszlem.patrząc na to co się tu wyrabia chciałem troszkę puscić pary...ale nie potrzebnie;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywalą HBO i Cinemax? Dobrze się czujesz ?:P

Nie muszą wywalać, bo te kanały mogą zniknąć z polskiego rynku. HBO Polska już na równi pochyłej - amerykanie jak na razie pozostawlili ten polski oddział samym sobie.

Oferta denna sprzedaż znikoma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...