Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiemy na ten czas można śmiało wywnioskować że CP nie ma się czego obawiać. Ostatnimi czasy mocno rozwijają tzw. ofertę socjalną(pakiety MiniHD i RodzinnyHD) dodając np. paczkę Viasat i rabaty cenowe na te pakiety. Chyba wiem jaką obrali strategię na walkę o klienta i może im się to opłacić.

Wyższe pakiety również są rozwijane, a to nie koniec nowości(czekają na start nc+). Recz jasna osoby chcące mieć dostęp do najmocniejszych lig w piłce nożnej, chcące mieć dostęp do najnowszych filmów zostaną/migrują do nc+, ale jest też rzesza abonentów(zwłaszcza po stronie n-ki) którzy chcą mieć dostęp do szerokiego wachlarza kanałów tematycznych, opcje Premium ich nie interesują(głównie ze względów ekonomicznych) i to może być potencjalny kąsek dla CP.

Zobaczymy jak to się rozwinie, myślę że jednak walka pomiędzy nc+, a CP będzie zażarta zwłaszcza na początku startu nc+.

Wielu powie "A co może CP zaoferować ciekawego, jakie ma Premium, jakie prawa filmowe czy prawa w piłce nożnej? nic mi nie może zaoferować".

Ale tak piszą tylko osoby które miały dotychczas dostęp do Canal+, wszyscy inni(w tym abonenci n) mogą się zastanawiać nad zmianą operatora.

Wszystko zależy od tego jak nowy operator nazwany nc+ połechta obecnych abonentów Cyfry i n(zwłaszcza tych z n), jeśli będą niezwykle atrakcyjne cenowo opcje migracyjne+ w gratisie opcje dodatkowe(czasowe okna) to da sobie radę. Jeśli postawi na prestiż(a, prestiżowa oferta z założenia nie jest tania) to polegnie.

Zaczyna się gorący okres i dużo się będzie działo. Na nowe kanały w nc+ raczej nie liczcie, przynajmniej na takie które u wszystkich wywołały by przysłowiowe "ŁAŁ". Jeśli będą to jakieś niszowe stacje dla koneserów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Historia i Polsat Sport News raczej będą w nc+. FightKlub z SportKlubem raczej nie, ale nie łudźmy się, to są kanały niszowe, a nc+ raczej takie będzie omijać. BBC Lifestyle raczej będzie, skoro BBC Entertainment, BBC Knowledge HD czy CBeebies (mimo swoich kanałów tematycznych) będą.

;)

A dlaczego miałoby zabraknąć sportklubu? Przecież na C+ był, na ence nawet dwa kanały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że 13th Street Universal niekoniecznie musi kończyć nadawanie w Polsce. Równie dobrze, Cyfrowy Polsat może dołączyć ten kanał do swojej oferty. To jest całkiem możliwe, co widać po rozwijającej się współpracy platformy z Universal Networks International. Mam na myśli dołączenie ich kanałów do oferty jesienią ubiegłego roku oraz start Universal Channel HD w poprzedni wtorek.

;)

 

@charlie Właściwie, to SportKlub mógłby zostać. Tylko NASCAR i INDYCAR są najciekawsze, ale FightKlub to porażka moim zdaniem.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślę, że jeszcze sporo kanałów wypadnie, których nawet się nie spodziewamy, tak jak było przy fuzji z Wizją. Chodzi o to żeby abonentowi wyeksponować główne korzyuści z połączenia dwóch ofert, stąd na przykład takie eksponowanie pakietu Canal+, czy nSport albo TVN 24 HD. Zniknie natomiast wiele kanmałów od zewnętrznych nadawców. Bo niestety w tym biznesie też chodzi o optymalizację kosztów. Dobrze chociaż że zostaną takie wartościowe kanały jak FOX HD czy Discovery HD, których do tej pory Cyfra nie miała. Miejmy na dzieję że nie wyleci HBO bo to by była tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo BBC Knowledge HD czy Nat Geo Wild HD. Oby HISTORY HD było w nc+ oraz żeby nie trzeba było za niego dodatkowo płacić.

;)

 

Ciekawe czy CANAL+ Cyfrowy uruchomiłoby kiedyś kanały PLANETE+ THALASSA, PLANETE+ JUSTICE czy PLANETE+ NO LIMIT.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sportklub mógłby pozostać, stał się w pewnym sensie takim podstawowym kanałem sportowym, ale utrata praw do Copa del Rey, czy angielskich rozgrywek znacznie uszczupliła mu ramówkę. Fightklub moim zdaniem zajmuje tylko miejsce na tp, pikseloza masakryczna. Jeśli już koniecznie potrzeba w nc+ kanału ze sportami walki, lepiej dodać Fightbox HD, przynajmniej będzie miał odpowiednią jakość i da się to oglądać. :)

 

@Emil.1603, i po co te kolejne kanały Planete+ miałyby być? Jest dobry kanał, bo ma dobry kontent, jak zaczną to dzielić to będzie tak samo jak z Discovery, praktycznie same powtórki, a o jakości już nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że 13th Street Universal niekoniecznie musi kończyć nadawanie w Polsce. Równie dobrze, Cyfrowy Polsat może dołączyć ten kanał do swojej oferty. To jest całkiem możliwe, co widać po rozwijającej się współpracy platformy z Universal Networks International. Mam na myśli dołączenie ich kanałów do oferty jesienią ubiegłego roku oraz start Universal Channel HD w poprzedni wtorek.

;)

 

@charlie Właściwie, to SportKlub mógłby zostać. Tylko NASCAR i INDYCAR są najciekawsze, ale FightKlub to porażka moim zdaniem.

;)

 

Kto wam powiedział że 13th street znika w nc+, przeniesienie na dalsze pozycje w CYFRZE nie usuwa go. Ja widziałem go....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Szkoda, że tak wartościowy kanał jakim jest DJAZZ.Tv nie znajdzie się w ofercie. Nie nasyciłem się zawartością w trakcie niekodowanego okresu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kto wam powiedział że 13th street znika w nc+, przeniesienie na dalsze pozycje w CYFRZE nie usuwa go. Ja widziałem go....

Nie będzie w nc+ tego kanału bo zwyczajnie ze względów ekonomicznych nie jest rentowne utrzymywanie jego przekazu na transponderze. Oglądalność znikoma, do tego kiepska jakość i mało atrakcyjna zawartość.

Może tobie trudno to zrozumieć skoro nie odróżniasz słowa "refleksja" od "reflektujesz" a po tym jak ktoś wskaże ci rażący błąd we wpisie edytujesz taki kabaretowy post i zmieniasz jego zawartość dostosowując go do wpisu osoby odpowiadającej na twoje brednie.

Proszę więc byś zaprzestał takich praktyk bo to zwyczajne troolowanie.

Nie powinienem tego pisać bo narażam się na warna, ale za te twoje wpisy winno być dane ostrzeżenie bo nie wnoszą żadnej wartości merytorycznej do dyskusji, a mają na celu tylko i wyłącznie zwrócenie uwagi na twoją osobę. Nie wiem skąd to parcie na popularność, ale kłamiąc i oszukując nie zyskasz na tym forum nic poza ignorancją ze strony innych userów. Przemyśl to sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy 200 :) jak ktos wcześniej napisał w niedziele będzie 200

 

A skąd wy wiecie jaka jest oglądalność poszczególnych kanałów co ??

 

Ciągle tu wpieracie ze trzeba HD ze inne nowości, a przytłaczająca większość nie rozróżnia do końca jak obraz jest nie w odpowiedniej proporcji, maja porobione jasność tak, że noc wygląda prawie jak dzień, o rozróżnieniu stereo od mono nie wspominając. dobrze ze nie krzyczycie żeby nC+ oferowała obraz w Standard HDTV 8K :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...