Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie piszę wypowidzonko i chcę je jutro wysłać i czy mogę napisać że chcę zakończyć umowe z dniem 31 marca? czy to już za późno. Wolałbym pominąć kolejny rachunek. Bo pewnie będe musiał za kwiecień zapłacić jak z końcem kwietnia wpiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ktoś ujawni pod koniec kwietnia ilu abonentów ubyło gdy już zostanie dograna do końca sprawa z listami dla nkowiczów, to da jakiś obraz sytuacji.

No właśnie mnie to też interesuje czy nowa platforma nc- będzie informować o swojej bazie klientów, ile przybyło, ile ubyło tak jak to robiła N lub jak robi to cp. Czy pochwalą się swoimi poczynaniami czy będą trzymać to w tajemnicy jak trzymali ofertę startową nc-.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie piszę wypowidzonko i chcę je jutro wysłać i czy mogę napisać że chcę zakończyć umowe z dniem 31 marca? czy to już za późno. Wolałbym pominąć kolejny rachunek. Bo pewnie będe musiał za kwiecień zapłacić jak z końcem kwietnia wpiszę.

 

 

To nie przejdzie . Za kwiecień i tak będziesz musiał zapłacić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że prezes chce zacząć od zera. Z góry powiedziano, że Mońka jako osoba znająca polski rynek ma przygotować teren pod start nc+. Ta jakimś cudem po przeprowadzeniu analizy rynku uznała, że takie ceny będą dla ludzi do przyjęcia. Co było dalej wiadomo. Francuzi muszą teraz ratować skórę i obniżka cen jest pewna. Po świętach na pewno zmienią ofertę, nie mam co do tego wątpliwości, że będzie lepiej, bo gorzej już tak naprawdę nie może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie piszę wypowidzonko i chcę je jutro wysłać i czy mogę napisać że chcę zakończyć umowe z dniem 31 marca? czy to już za późno. Wolałbym pominąć kolejny rachunek. Bo pewnie będe musiał za kwiecień zapłacić jak z końcem kwietnia wpiszę.

Mnie powiedziano że liczy sie jeszcze data stempla pocztowego a nie data dotarcia pisma. Stąd wyślij poleconym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ktoś ujawni pod koniec kwietnia ilu abonentów ubyło gdy już zostanie dograna do końca sprawa z listami dla nkowiczów, to da jakiś obraz sytuacji.

No właśnie mnie to też interesuje czy nowa platforma nc- będzie informować o swojej bazie klientów, ile przybyło, ile ubyło tak jak to robiła N lub jak robi to cp. Czy pochwalą się swoimi poczynaniami czy będą trzymać to w tajemnicy jak trzymali ofertę startową nc-.

To jest tajemnica handlowa. Nikt nie poda takich danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie piszę wypowidzonko i chcę je jutro wysłać i czy mogę napisać że chcę zakończyć umowe z dniem 31 marca? czy to już za późno. Wolałbym pominąć kolejny rachunek. Bo pewnie będe musiał za kwiecień zapłacić jak z końcem kwietnia wpiszę.

Mnie powiedziano że liczy sie jeszcze data stempla pocztowego a nie data dotarcia pisma. Stąd wyślij poleconym.

 

Potwierdzam , liczy się data stempla pocztowego a nie data dotarcia pisma . Ale to i tak mu nic nie da bo ma miesięczny okres wypowiedzenia , więc na koniec kwietnia będzie skutkowało wypowiedzenie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kluczowe fakty:

 

"To kolejna osoba, która kończy pracę w NC+. W czwartek spółka poinformowała, że pracę w niej zakończył Marek Staniszewski, dyrektor wykonawczy marketingu Canal+ Cyfrowego. Pracował w spółce od 2011 roku, a ściągnęła go tam... Beata Mońka."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ktoś ujawni pod koniec kwietnia ilu abonentów ubyło gdy już zostanie dograna do końca sprawa z listami dla nkowiczów, to da jakiś obraz sytuacji.

No właśnie mnie to też interesuje czy nowa platforma nc- będzie informować o swojej bazie klientów, ile przybyło, ile ubyło tak jak to robiła N lub jak robi to cp. Czy pochwalą się swoimi poczynaniami czy będą trzymać to w tajemnicy jak trzymali ofertę startową nc-.

To jest tajemnica handlowa. Nikt nie poda takich danych.

N I CP jako że ich właściciele w znaczeniu firmy są notowane na GPW muszą takie kwartalne sprawozdania publikować . Teraz pytanie czy nc- musi to robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że prezes chce zacząć od zera.

Tak zrobił, rozwiązał umowę z zerem :brawo:

heh, ostro :D nie no, tam musi być niezła burza. 21 za[beep]ista konfa, gdzie same zachwyty. Później jeszcze bankiet i po nim się zaczęło. Wygląda na to, że Francuzi tylko akceptowali plany bez głębszej analizy, wierząc w działania osób w Polsce. Oj to Pani Mońka ma teraz święta, ciekawe, czy zrezygnuje teraz z oferty nc+ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...