Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na banerach które dzisiaj przyszły są tylko wszystkie Canal+ i kanały tematyczne C+Cyfrowy bez nsport więc albo nsport nie bedzie promowany albo... nie wiem co :mrgreen:

 

Potwierdź tylko, czy nazewnictwo 6 canal+ jest identyczne jak to, co pokazało się w reklamie i internecie. nSport nie będzie promowany, bo zrobią z niego za pol roku pewnie kanal pod inna nazwa... Wciskali go na max 6 miesiecy, bez mozliwosci przedluzenia nawet za dodatkowa oplata, wiec albo zniknie albo zostanie zmieniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne żeby w ogóle to rozdzielili. Film od sportu i sport od filmu.

Może podstawa to będzie C+ i C+ family a za dopłatami C+ sport i C+film ??

Tak by wychodziło dość uczciwie. :curious:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Na dzisiaj oferta 3 platform (bez promocji) przedstawia się następująco : CYFROWY POLSAT - 33 kanały HD (full pakiet) 114,90 zł, CYFRA+ - 34 kanały HD (full pakiet) 144 zł, N - 40 kanałów HD (full pakiet) 159 zł ... To w czwartek się przekonamy co nam zaoferuję nc+, ile kanałów HD i jaka cena za full pakiet ? ... Hmm ... Jak myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam plan tylko nie wiem jak pakiety poukładają mam nadzieję że będzie elastyczny wybór bo szczerze wystarczają mi w zupełności kanały podstawowe i dokumentalne . Troszkę za dużo bule za C+ . Do Polsatu nie pójdę bo miałem 2 lata problemów z nimi :brawo: co z C+ jestem od 2000 roku i zero problemów :smile: Tak wiec mój limit na abo za TV 50zł + multi . A wiadomo że nie będzie drożej niż to co ma Polsat w familijnym (CHYBA) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...