Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak wy to robicie, że macie dostęp do nSport i MGM nie przedłużając umowy w każdym razie mi nie włączą tych kanałów przynajmniej nie teraz, a taką otrzymałem odpowiedź:

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że kanały MGM i nSport nie wchodzą w skład regularnej oferty programowej platformy CYFRA+.

 

Ww. pozycje oferowane są testowo dedykowanej grupie Klientów przedłużających Umowę o Abonament, w celu zbadania zainteresowania kanałami oraz uzyskania opinii na ich temat.

 

Jeżeli pojawi się możliwość podłączenia programów MGM i nSport wszystkim naszym Abonentom, natychmiast o tym poinformujemy. Zapewniamy, iż aktualnie dokładamy wszelkich starań, aby uzyskali Państwo dostęp do jak najbogatszej oferty programowej.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Łączę wyrazy szacunku,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MZKS1929 dokładnie g15.11 miałem tel od cyfry + iż mam nagle możliwość uzyskania uprawnień do nsport i mgm hd, dodam że w niedziele do nich pisałem i nio trochę pokrzyczałem w tym meilu ale rezultatu nie było więc wczoraj wysłałem ponownie z krzykami hahah i dziś nagle znalazłem się w gronie testerów do 6miesięcy, umowę mam do czerwca2013.Ale po 6 miesiącach nie ma możliwości włączenia bezpłatnie ani za płatność, powiedziała że mogę wtedy negocjować...uprawnienia jutro, jeśli się pojawią zapodam fotki, w zakładce ica mogą być sale nie muszą ,są do poniedziałku problemy bo coś tam robią tak mówiła.Co do parowania kart abonenci i z własnym dekoderem są brani pod uwagę też...

 

więc można? można..tylko trzeba zrypki dać im :brawo::jupi::lol2: nie toleruje segregację abonentów też płace im..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja również wysłałem meila do Cyfry z prośbą o aktywowanie kanałów nSport oraz MGM. Przed chwilą miałem telefon od cyfry. Oba kanały zostaną mi udostępnione od jutra z samego rana. Oczywiście konsultant musiał mi odczytać treść umowy promocyjnej która brzmiała mniej więcej tak: "Kanały nSport HD i MGM HD są na zasadzie promocyjnego nadania uprawnień do wspomnianych kanałów z rabatem 100%. Po sześciu miesiącach dostęp zostaje dezaktywowany bez ponownej możliwości włączenia". Zachęcam wszystkich do wysyłania meila na adres informacje@cyfraplus.com.pl przez formularz kontaktowy ze strony cyfry również wysłałem 2 meile i otrzymałem typowego gotowca którego ktoś tu już wkleił. Aha i jeszcze jedno, ja umowy nie przedłużałem, obecna umowa została podpisana w styczniu 2012 i obowiązuje do sierpnia tego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z litości nie napiszę nicków ale...kolesie którzy walili tu jak w bęben, że n sport to fatalny kanał teraz podniecają się otrzymanymi uprawnieniami do odbioru i niecierpliwością w dostępie do tego kanału

odrobinę logiki [beep]y :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to się dzieje,że abonenci N-ki jakoś nic "do testowania" od C+ nie dostają. A wystarczyłoby podmienić paczkę N Premium na Canal+

i wszystko :D

No właśnie że dostają tylko niestety wybrańcy;)

 

A które programy ?

Kuchnia,mini mini ,planet,domo,i jeszcze jakiś nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płacę prawie 200 zł miesięcznie za Prestiżowy+ z umową na czas nieokreślony, ale nie mam zamiaru zniżać się do tego stopnia, żeby ich jeszcze prosić o łaskawe dołączenie kanałów nSport SD/HD i MGM HD do oferty. Swoją drogą, to niezłe przegięcie ze strony Cyfry+, że tak "dba" o klientów płacących najwięcej za abonament. Wiem, że nie muszę tyle płacić, ale skoro już płacę, to mam prawo wymagać właściwego traktowania. Ta historia z udostępnianiem wyżej wymienionych kanałów niektórym abonentom z lekka mnie zbulwersowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A być może losowo system sam wybrał pulę kilku tysięcy abonentów którym przypisał prawa do stacji nSport i MGM, a Wy tylko narzekacie.

Poczekajcie, jak będzie NC+ to będziecie sobie mogli migrować do nowej platformy i dostęp do stacji uzyskacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...