Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj dzwoniła konsultanta z N ponieważ chciała mnie namówić na przedłużenie umowy. Ja jej mówię że nie będę przedłużał bo słyszałem że ten super dekoder nbox recorder będę musiał oddać. I że wolę do cyfry bo mam niezależny sprzęt ze spliterem no a MR w N 20 zł mies. A ona że fakt system kodowania jeszcze będzie ten nagra/seca przez długi czas ale po woli będą wymieniać dekodery. Więc taka informacja dla użytkowników. Ciekawe czy się sprawdzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napisałem reklamację odnośnie braku premier na Canal plus w marcu, może to nic nie da, ale nie róbmy z siebie baranów TRZEBA protestować. To MY utrzymujemy tę platformę a nie na odwrót. Jak pisze Lucius, ale łacha w tej nowej nc+, dodadzą wytwórnie które wcześniej za niebotyczne pieniądze wyrwała im N. Dostaniemy to samo za więcej. Takie cuda tylko w RP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieważne co piszą - ważne że piszą!!! Na pewno PR-owcy z CANAL+ Cyfrowego obserwują to co się mówi o nich zwłaszcza na większych formach branżowych, jak np SatKurier. Myślę że do czasu uruchomienia sami będą podrzucać drobne przecieki do sieci, co by wywołać większe zamieszanie wokół siebie - to tworzy przyjazną atmosferę do startu nowej platformy :)

Wszystko więc wskazuje na to że start jest bliski i zdecydowanie zgodzę się z tymi, którzy twierdzą, że nastąpi przed Wielkanocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjazną atmosferę ? Aha.

Płacę obecnie 59,50 za mój pakiet a "przyjazne" przecieki mówią że abonament mi podskoczy i to prawie dwukrotnie.

Nie wiem co w tym przyjaznego...

Ja obecnie płacę 51 złotych za Optimum HD i MR, i mam nadzieję, że tak po wieki zostanie. Ewentualnie mogę płacić dodatkowo za ten N-sport 5-6 złotych. Jak będą nieuzasadnione podwyżki wrócę do Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieważne co piszą - ważne że piszą!!! Na pewno PR-owcy z CANAL+ Cyfrowego obserwują to co się mówi o nich zwłaszcza na większych formach branżowych, jak np SatKurier. Myślę że do czasu uruchomienia sami będą podrzucać drobne przecieki do sieci, co by wywołać większe zamieszanie wokół siebie - to tworzy przyjazną atmosferę do startu nowej platformy :)

Wszystko więc wskazuje na to że start jest bliski i zdecydowanie zgodzę się z tymi, którzy twierdzą, że nastąpi przed Wielkanocą.

Potwierdzają to też punkty po stronie Cyfry+ które pisząc na Gadu Gadu twierdzą że start lub przynajmniej ujawnienie planów nastąpi po 15 marca lub najdalej na przełomie marca i kwietnia. Zdecydowanie wolę się tam dowiadywać niż patrzyć na "sensacje" na tutejszym forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjazną atmosferę ? Aha.

Płacę obecnie 59,50 za mój pakiet a "przyjazne" przecieki mówią że abonament mi podskoczy i to prawie dwukrotnie.

Nie wiem co w tym przyjaznego...

 

Tak? A gdzie do takich przecieków dotarłeś? [beep]*lisz głupoty i tyle. Płacisz 59,90 to będziesz miał możliwość pozostania przy tym co masz, bez zmiany ceny, co byś nie mógł wypowiedzieć umowy. To jest prawie że pewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj miałem telefon z n w związku z propozycją przedłużenia umowy i to co mi Pan konsultant powiedzial o nc+

- Że jak przedłuże umowę to mogę tylko z jednej przejść druga zostaje do końca umowy, nie ma łączenia umów,

- dekodery ADB 1TB dla nowych i przechodzących do nc+

- Full bez promocji ~360zł w promocji tak jak w n na cały czas trwania umowy ~120-140zł,

Pytałem: "zna Pan dalsze losy Canal+ w nowej platformie"

Konsultant: strategia Canal+ ma obejmować trzy grupy opcji Canal+, nazewnictwo na chwilę obecną nie jest nam jeszcze znane..."

 

MóŻe już część tych informacji jest znane ale część zaprzecza poprzednim i część jest Nowa.

Więc myślę że trochę się to przyda, dodam że wybrałem All-Inclusive 159, gdyż konsultant powiedział że przejście będzie bezproblemowe do tygodnia roboczego na odbiór nowego sprzętu od kuriera oraz zwrócenie starego w punkcie lub odrazu podpisanie nowej i otrzymanie na miejscu sprzętu umożliwiającego korzystanie z pełnej oferty programowej nc+.

 

A zapomniałbym zadałem jeszcze jedno pytanie

"a jak z parowaniem? ..."

Odpowiedział:

"oczywiście że będzie... widział Pan ADB bez parowania..."

Ja na to "...dlaczego?"

Odpowiedział:

"Może dlatego że w Polsce jest większy Sharing sygnału nie w jakim kolwiek innym kraju w Europie..."

 

To co powiedział było naprawdę dziwne, przecież płacimy więc moglibyśmy mieć wygodniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie pewne to jest to że będzie można zostać przy posiadanych aktualnych nazwach kanałów. Ale treści kanałów premium mogą być przeniesione do nowych kanałów.

W sumie to mogłaby być (chociaż niekoniecznie) przykra niespodzianka dla osób, które na dniach przedłużały umowy na C+ na "super warunkach" z dodatkowych zachęcającym gratisem na kilka miesięcy na dostęp do nsport i mgm hd. Bo chyba nigdzie w regulaminie świadczenia usług C+ nie ma informacji, że obowiązkowo na danych kanałach C+ muszą być wszystkie np. mecze Ekstraklasy czy co miesiąc premiery filmowe...

 

Pytałem: "zna Pan dalsze losy Canal+ w nowej platformie"

Konsultant: strategia Canal+ ma obejmować trzy grupy opcji Canal+, nazewnictwo na chwilę obecną nie jest nam jeszcze znane..."

Bardzo interesująca sprawa! Informacja z Pańskiego źródła mogłaby pokrywać się z tym co napisałem wcześniej, tj. o 3. segmentach Canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...