Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby tak jeszcze dorzucali Canal+y to by było coś !, ale te szambo tematyczne ? z którego tylko Ale Kino jest wartościowe ? za bardzo się cenią.

Dokładnie. Za samo AleKino (bo reszta tych kanałów typu domo, kuchnia czy inny szajs, mogą dla mnie nie istnieć) nie zapłaciłbym nawet słynnego 1,99zł dodatkowo :D. A oni wyskakują podobno z 5zł :lol2: .

 

rafallo777-jesli dla Ciebie najlepszymi kanalami dokumentalnmymi w tym kraju sa viasaty z multumem reklam co chwile to-wspolczuje.

Reklamy można bez problemu przewinąć. Gorzej że Viasaty są w beznadziejnym SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czytam te posty i jak to się sprawdzi to za to samo co na Canal plus było rok wcześniej w pakiecie (utracone wytwórnie, liga włoska) chcecie płacić 10 - 20 złotych więcej. Tak naprawdę dojdzie tylko liga mistrzów i Liga Europejska. Czy to jest warte,aż takiej podwyżki mecze dwa razy w tygodniu przez 4 miesiące ( ja wiem, ze to towar dobrej jakości, ale jak Ekstraklasa chce 10 złotych za ich kanał to jest powszechne oburzenie). Wiem, że zaraz ktoś napisze jak Cię nie stać to nie kupuj, ale ITI która chcąc podkupić prawa do filmów i sportu wywindowała ich cenę do niebotycznych rozmiarów nie poniosła żadnych konsekwencji. To my wszyscy zapłacimy za ich chybione inwestycje. Cena Canal plus nie spadła jak stracili wytwórnie a pan Tellebach z ITI poniósł straszliwą karę bo został preziem na innym stanowisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj płacę około 190 zł za pakiet Prestiżowy+ w Cyfrze+, więc jeśli za około 200 zł będę miał full pakiet w nc+, to dla mnie jest to korzystne. Oczywiście, że chciałbym płacić mniej, ale jeśli za taką samą kasę dostanę brakujące kanały, które miała "n" a Cyfra+ nie, to będę zadowolony. Ciekawy tylko jestem, czy prawdą jest, że kanały nsport SD/HD i MGM HD dają tym, co przedłużają umowy. Jeśli to prawda, to jestem trochę wkurzony. Płacę prawie 200 zł miesięcznie, mam umowę na czas nieokreślony i nie mogę oglądać tych kanałów. Mam nadzieję, że to nie jest prawda i że żadnemu z obecnych abonentów Cyfry+ (oprócz tych, którzy mają jednocześnie "n") nie "świecą" jednak te kanały. Byłoby to nie fair ze strony platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Maris

Jak masz umowę z telewizorem to płacisz bardzo dużo, większość ludzi płaci mniej, więc ich zrozum. Poza tym płacić za TV prawie 200 złotych to chyba przesada, nawet dla bogatego człowieka. Bez obrazy. Większość jest w stanie zaakceptować te 70 złotych, czasy są naprawdę ciężkie. Niemieckie SKY to chyba wydatek 50 - 60 Euro , a Ty w Polsce tyle bulisz, podziwiam Cię. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj płacę około 190 zł za pakiet Prestiżowy+ w Cyfrze+, więc jeśli za około 200 zł będę miał full pakiet w nc+, to dla mnie jest to korzystne. Oczywiście, że chciałbym płacić mniej, ale jeśli za taką samą kasę dostanę brakujące kanały, które miała "n" a Cyfra+ nie, to będę zadowolony. Ciekawy tylko jestem, czy prawdą jest, że kanały nsport SD/HD i MGM HD dają tym, co przedłużają umowy. Jeśli to prawda, to jestem trochę wkurzony. Płacę prawie 200 zł miesięcznie, mam umowę na czas nieokreślony i nie mogę oglądać tych kanałów. Mam nadzieję, że to nie jest prawda i że żadnemu z obecnych abonentów Cyfry+ (oprócz tych, którzy mają jednocześnie "n") nie "świecą" jednak te kanały. Byłoby to nie fair ze strony platformy.

 

 

Chcesz płacić mniej? Możesz. Podejdź do APS i aneksuj umowę. Bedziesz miał umowę na czas określony i rachunki 144 zł za Prestige.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum nhdtv, które jest ściśle reżyserowane przez N, też masz działy dotyczące Cyfry+ (np. oferta sportowa, oferta i pakiety czy kanały dostępne w ofercie). Wielkiej filozofii w tym chyba nie ma i nie doszukiwałbym się dołączenia w tym jakiegoś kanału, bo pewnie skończy się gorzko. :wink:

 

Ewentualnie jeśli dołączą, to i tak będzie w tym jakiś haczyk w stylu dodatkowa opłata albo przedłużenie/cyrograf z nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum nhdtv, które jest ściśle reżyserowane przez N, też masz działy dotyczące Cyfry+ (np. oferta sportowa, oferta i pakiety czy kanały dostępne w ofercie). Wielkiej filozofii w tym chyba nie ma i nie doszukiwałbym się dołączenia w tym jakiegoś kanału, bo pewnie skończy się gorzko. :wink:

 

Ewentualnie jeśli dołączą, to i tak będzie w tym jakiś haczyk w stylu dodatkowa opłata albo przedłużenie/cyrograf z nc+.

 

Ale tam nie ma dat. To jest po prostu reklama, reklama która reklamuje to czego jeszcze nie ma - czyli bez sensu jeśli C+ nie będzie w tym dniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinniśmy spokojnie poczekać :D

 

Żal mi tych, którzy leją wodę i piszą, że "wujkowie" byli na konferencji APSu ;D no sorry :P

 

a co do paczki Canal+ napisałem maila do konsultanta N, może potwierdzą cokolwiek ;) Trzeba się uzbroić w cierpliwość, w tego news'a, że Canal+ bedzie przed 27 lutym wierzę, po co pisać o kanale, którego nie ma? :D ale będzie;) nie zdziwie się jak jutro wcisną kodowanie CONAX na kolejne kanały C+. Wg mnie duble niepotrzebne usuną i może będzie miejsce na nowe kanały ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bjmuri nie na konferencji APS tylko szkoleniu jako przyszły właściciel APS w Chodzieży.I żal mi Ciebie bo pewnie jesteś wiernym fanem CP.

 

A te 6 kanałów w N od Cyfry+ są tylko dla wybranych abonentów i oby tak samo nie było z Canal+ o ile to prawda.Dziś dzwoniłem do N i takich informacji mi udzielili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinniśmy spokojnie poczekać :D

 

Żal mi tych, którzy leją wodę i piszą, że "wujkowie" byli na konferencji APSu ;D no sorry :P

 

a co do paczki Canal+ napisałem maila do konsultanta N, może potwierdzą cokolwiek ;) Trzeba się uzbroić w cierpliwość, w tego news'a, że Canal+ bedzie przed 27 lutym wierzę, po co pisać o kanale, którego nie ma? :D ale będzie;) nie zdziwie się jak jutro wcisną kodowanie CONAX na kolejne kanały C+. Wg mnie duble niepotrzebne usuną i może będzie miejsce na nowe kanały ;D

Nie na nowe kanały tylko na oszczędności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...