Skocz do zawartości

Pakiety N w Orange po przejęciu N przez C+


Julek1982
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

40zł za dwa Canal+ Family co oni tam ćpaja ?

 

Zapewne wiecie już jak bardzo król Julian skrzywdził odbiorców owoców z Madagaskaru czyli handlowców na statkach Niesamowity i Cybernetyczny+ nie dość iz zerwał obowiązujące kontrakty, to teraz domaga się odbioru w pierwszej kolejności jabłek, śliwek i gruszek w zawyżonych cenach, a dopiero to upoważni do nabycia 6 ekskluzywnych produktów z Madagaskaru. Na dodatek pakiet owoców premium podrożał i zamiast 30srebrników obecnie za „Ananasy Familijne” krzyczy 20srb za „Banany filmowe”kolejne 20srb. i wreszcie za „Daktyle Sportowe” kolejne 20srebrników.

 

Tym razem jednak król Julian z mocy stresów i postępowanie jakie wszczęła „Naczelne Rada Ładu Afrykańskiego” postanowił skrzywdził kupców ze statku „Pomarańczowe widmo” oferują i im nowe warunki ….. 40 srebrników za „Ananasy Familijne”. Pomarańczowe widmo to statek Madagaskarski więc cios od rodaka króla Juliana tym bardziej szokujący.

 

Tymczasem po ucieczce z Madagaskaru Morta, przybocznego króla Juliana dziś poganiacz niewolników dworu, również uciekł z wyspy.

 

Podobieństwo do osób i zdarzeń czysto przypadkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam Świat HD, treść listu:

 

http://imageshack.us/a/img94/3901/96479818.jpg

http://imageshack.us/a/img197/8840/79755085.jpg

 

Regulamin identyczny, więc nie zamieszczam.

 

Jeśli dobrze rozumiem, to 40 zł będą płacić osoby, które korzystały z nPremium? Dla innych osób nic się nie zmienia? W końcu w liście nic nie pisze o przedłużeniu umowy... albo podwyższeniu dotychczasowego abonamentu, pomijając Canal+ Family 1/2.

 

@Crawford kto był nadawcą listu? TP/Orange czy ITI Neovision? Szło In Postem czy Pocztą Polską?

 

Pozwolę sobie odpowiedzieć. Na kopercie widnieje nadawca ITI Centrum Abonenta, Kraków, ale pieczątka Poczty Polskiej zdradza, że nadane w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zalogowaniu w Orange, w formularzu zmiany umowy(24 mies.) dostępne są :

- pakiet podstawowy 0zł

- Witaj HD 24zł

- Świat HD 59zł

- Universe+ 53zł (rabaty przy przedłużeniu: 12 mies. -12zł , 12 mies. -6zł)

- Canal+ Silver 69zł ( -20zł, -10zł)

- Canal+ Gold 85zł ( -28zł, -14zł)

- Canal+ Gold z HBO 131zł ( -18zł cały okres)

 

Dokładnej zawartości nie można sprawdzić, bo odsyła na główną stronę, a tam jeszcze stare pakiety.

 

Edit:

Formularz przedłużenia umowy nie działa poprawnie, ale w podsumowaniu przy umowie na 24 mies. pojawiają się rabaty przy wyborze nowych pakietów nc+. Pakiety nie pojawiają się w podsumowaniu, a kwota odejmowana jest od opłaty za neostradę. Możliwe, że będą dodatkowe rabaty od cen podanych wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są juz nowe zawartości kanałów. I Witaj HD nie straciło chyba nic poza WIP/Sundance co dalej czyni go interesujacym pakietem głownie z powodu paczki BBC full

oraz nSport/Eurosport i paczki filmowej AXN / Kino Polska / MGM /Filmbox / CC daje to dosyc tani 24.90zł przekrojowy pakiet kanalów w tym

17 HD (o dziwo bez Polsatu za to 3xTVP 3xTVN to tyle co w Comfort+ za 39zl w nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam takie pytanko do Was, ponieważ posiadam pakiet "FilmHD", jak się domyślam zmienił on teraz nazwę na "Universe+", więc pojawiły się też nowe kanały ale działają tylko dwa z nich, czyli "aleKino+" i "AXNSpin", do pozostałych nie mam dostępu są zablokowane, min. "planete+" czy "minimini+", chociaż znajdują się one w nowym pakiecie. czy muszę zmigrowac do nowej oferty aby kanały zaczęły nadawać czy może trzeba poczekać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Posiadam Fun Pack HD z internetem 6Mb/s i pakietem telewizyjnym Świat HD.

- Świat HD już w ofercie nie ma, który z obecnych pakietów odzwierciedla ten mój poprzedni?

- Czy teraz coś mi się zmieni, otrzymam jakieś nowe kanały, bądź jakieś stracę?

- Muszę podpisywać jakieś nowe umowy, bądź inne [beep]oły?

- I co najważniejsze, czy cena za usługę ulegnie zmianie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, pomocy !

Mama ma zawartą umowę FUN Pack HD /telefon, internet, telewizja (z której nie korzysta)/ i wszystko byłoby OK, gdyby nie fakt, że pewnego dnia zatelefonował do mamy doradca klienta z Orange i wcisnął jej jeszcze na dokładkę pakiet telewizja n- Witaj HD /świadczony przez ITI i Cyfrowy Dom/ - kosztuje to ją dodatkowo 24 zł/msc, choć z tego nie korzysta.

Umowę podpisała z zaskoczenia, po prostu w drzwiach stanął kurier z umową, rzekomo z Orange, tak więc kobieta nie wczytując się w drobny druk podpisała umowę... Niestety zanim zorientowałem się że coś takiego nabyła, minęło ustawowe 10 dni w ciągu których mogłą odstąpić od umowy.

 

Moje pytanie to, czy przy dzisiejszym zamieszaniu z N i C+ mama może wypowiedzieć tę umowę /tej telewizji n-/ ?

Ta usługa tak wygląda na rachunku z Orange "telewizja n- WITAJ HD (abonament za 03.2013) 24,00"

Kwota nie wysoka, ale x24 msc to już 600 zł... tym bardziej, że kobieta z tego nie korzysta

 

Będę wdzięczny za podpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up, musisz się zarejestrować na podstawie danych z umowy Orange, a potem już tylko zalogować. A no chyba że masz już konto, więc tylko zalogować :wink:

 

Btw. Wie ktoś w jakim pakiecie w Orange oferują C + Sport HD? No bo jest na liście kanałów, a na stronie internetowej Orange nie ma o nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...