Skocz do zawartości

Pakiety N w Orange po przejęciu N przez C+


Julek1982
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Można wypowiedzieć wyłącznie te pakiety telewizji n (świadczone przez ITI Neovision/Cyfrowy Dom) w których na początku kwietnia usunięto kanały (Wojna i Pokój HD/Sundance Channel HD, Universal Channel, Universal SciFi, Sportklub, FightKlub, paczka nPremium), a więc nie dotyczy to pakietu podstawowego ani innych usług zawartych w pakiecie świadczonych przez TP/Orange. W przypadku braku akceptacji zmiany/usunięcia kanałów, wypowiedzenie należy wysłać listem poleconym na adres: Biuro Obsługi Klienta platformy n "Orange", ul.Josepha Conrada 37, 31-357 Kraków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle ta oferta jest niezrozumiała dla mnie. Czekają z pakietem z C+Sport do lata? Kiedy akurat żadna liga nie gra? I ciekawe czy w 300zł się zamkną z tymi swoimi cenami z sufitu.

 

Nie wiem jaki sens jest brać tę ofertę, za połowę tej kasy w Netii macie to samo. A teraz chyba jeszcze nawet promocja 6miesięcy za 1zł jest to w ogóle... 173zł za neta 20Mb/s i do tego Universe, toż to oderwana cena od rzeczywistości jest. Universe bez żadnych promocji jest po 59zł, to net w tej ofercie jest za 114zł? To ja za neta tyle nie płaciłem nawet 5 lat temu. Telefonu nie ma co liczyć bo to zwykły Voip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

173zł za neta 20Mb/s i do tego Universe, toż to oderwana cena od rzeczywistości jest

w tej cenie masz bezpłatne nieograniczone rozmowy na tel. stacjonarne w całej Europie, Stanach i Kanadzie. Bo widzę że chyba zapomniałeś że cena zawiera nie tylko internet i telewizję, ale i telefonię (z możliwością kilku jednoczesnych rozmów dzięki voip-owi).

 

Jeśli chodzi o mnie to za telewizję nie będę dużo płacić dlatego wybrałem jedynie pakiet podstawowy - i jestem zadowolony z tego co oferuje mi Orange. Śmigam na pełnych 20Mb. Jedynie przyczepię się do braku mozliwości wymiany dekodera na najnowszy model.

No i załapałem się jeszcze na Orange Open, który dodatkowo obniża mi rachunek. :P To taki post dla krytykantów, zeby nie było że nie ma zadowolonych klientów. Ale powtarzam - mam tylko pakiet podstawowy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...