Skocz do zawartości

Liga Mistrzów w N


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to prawda, że aby oglądać wszystkie mecze LM to trzeba wykupić NPremium ??? Miesiąc temu przedłużając umowę specjalnie pytałem gościa czy w dalszym ciągu będę mógł oglądać mecze zupełnie za darmo, powiedział że oczywiście tak i żebym się o to nie martwił !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No choćby przykład z dzisiaj - Porto - Malaga na nSporcie, Arsenal - Bayern na nPremium. Co wybierasz? Ja zawsze chętniej oglądałbym mecz z nPremium.

Opłacałem nSport (TnK) od początku kiedy był dostępny w prepaid. Odkąd uruchomiono nPremium przestałem bo to nie ma sensu. Normalni Czesi puszczają najlepsze mecze, w DVB-T, we wtorek na jednym, w środę na dwóch niekodowanych kanałach i mimo konkurencji zawsze są to mecze INNE.

W obecnym stanie rzeczy nSport nie ma dla mnie racji bytu - puszczają tam miesięcznie kilka najsłabszych spotkań z LM potem tylko "Zagraj mi to setny raz", żadnych innych transmisji tylko gadające głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@torre24

W sumie napiszę to dla innych bo jesteś ignorantem który nawet nie sprawdził jaka jest rzeczywistość.

Na nSportHD lecą wszystkie mecze. W 1/8 jest mecz o 20:40 i po nim zaraz jest drugi mecz, który wcześniej (jednocześnie) leciał na nPremium.

Więc jeżeli nie masz możliwości rozszczepienia swojej osobowości to nic nie tracisz bo masz możliwość oglądania 2 meczy pod rząd tak jak 100% innych użytkowników nawet tych którzy oglądają na nPremium, a ten z nSport sobie nagrywają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaeres Ty jesteś ignorantem. Liczy się mecz LIVE, a nie odgrzewane kotlety. A co transmituje nSport to ja dobrze wiem. I wiem też, że mecze z odtworzenia to ja oglądam od bardzo wielkiego dzwonu.

Liga Mistrzów jest do przyjęcia w jednej formule - najciekawszy mecz LIVE + skróty zaraz po meczu. A nie lipa Porto - Malaga i powtórka Arsenal - Bayern do 1.00 w nocy. Bo chyba nie zaprzeczysz, że wczoraj na nSporcie znowu był słabszy mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nSportHD lecą wszystkie mecze. W 1/8 jest mecz o 20:40 i po nim zaraz jest drugi mecz, który wcześniej (jednocześnie) leciał na nPremium.

kaeres mecze to nie filmy :shock: jako, że posiadam namiastkę nSportu w postaci wersji SD w TNK SD to należy potwierdzić słowa torre24 - na nSporcie lecą same badziewia. Zawsze najlepiej zapowiadające się mecze lądują na nPremium, a w nSporcie dają mecz któregoś rzutu.

 

Choćby na przykładzie ćwierćfinałów: (nP vs nSport)

Barca-Milan > Galata-Schalke

Arsenal-Bayern > Porto-Malaga

Real-Manchester > Szachtar-BVB

Valencia-PSG > Celtic-Juventus

 

Gdyby można było wybrać, przeciętny widz (a nie jakiś zagorzały kibic np BVB czy Juve) do oglądania wybrałby mecz lecący na nPremium.

 

Co do retransmisji, to sobie mogą porobić, bo kto je ogląda? W przeciwnym wypadku zrobiliby z ESPN Classic oddzielnie płatną paczkę premium.. To nie jest tak jak z premierami filmów, gdzie delikatne obsuwy nikomu nie przeszkadzają. Zaręczam Cię, że 99% kibiców woli oglądać mecze na żywo, a za powtórkami nawet się nie obejrzy, oglądając skróty i bramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy gdzieś jest mowa że na nSport mają być wszystkie mecze live? To tylko jeden kanał więc wiadomo że nie da rady tego zrobić. Na nSport są dalej wszystkie mecze LM ale tylko jeden dziennie live, a reszta z odtworzenia. Nie ważne czy ten live to mecz lepszy czy gorszy, chodzi o to że jeśli ktoś mówi że w nSport lecą wszystkie mecze LM to ma rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale tak nie było. Punktem wyjścia była wypowiedź:

Jak to nic nie traci? Na nSporcie zawsze najsłabszy mecz, hit tylko na nPremium.

Która została podważona przez innego usera, a moim zdaniem jest to prawda. Może brakuje tylko doprecyzowania "Na nSporcie na żywo zawsze najsłabszy mecz". Ale nic dodać, nic ująć - myślę, że tłumaczenie jak ważny jest atrybut "na żywo" przy atrakcyjnych dla kibica meczach jest chyba zbędne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...