Skocz do zawartości

Netia


Rekomendowane odpowiedzi

Ledwo Polsat przeją część udziałów Netii i już dodają swoje kanały. Polsat Doku pewnie do pakietu Wiedza i Odkrycia. Kanały muzyczne do pakietu Muzyka. Kończy mi się wkrótce umowa, ale nic nie chcą dodać extra. Nie mają żadnych bonusów żeby zachęcić do podpisania umowy na większą liczbę usług. Kompletnie nic. Bardzo mocno się zastanawiam. Po ostatnim numerze z Cinemaxami mogą dalej zwiększać liczbę pakietów i zwiększać cenę. Kanały wypadają, ale w zamian nic nie dostajemy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dla tego uciekłem z Netii skończyła mi się umowa a miałem pełen pakiet. Teraz po skończeniu umowy na przedłużenie zaproponowano mi 3 miesięce za darmo, jednak później 30 zł więcej niż płaciłem do tej pory. Dlatego odszedłem.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie ogladam mecz LM na TVP1. Kuźwa.... olśnienie - już wiem, co mi to cos przypomina (mam na myśli tzw "jakość): obraz przypomina sytuację z gry komputerowej, kiedy komp jest wolny i doczytywane są tekstury. Jak kamera jest w ruchu, to wszędzie obraz pływa, krawędzie postrzępione, murawa to wielokolorowa plama. Jak kamera stanie, to nagle obraz się wyostrza, murawa zyskuje fakturę... kuźwa, koniec, dość, idę do rzecznika praw konsumenta. Jaja sobie robią, skoro nie mogą zapewnić jakości obrazu, która zwyczajnie nie imituje SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam porównanie do innych dostawców na vdsl np Orange, i u mnie Netia sprawuje się najlepiej, jednak na miedzi to bardzo indywidualna sprawa, na jakość połączenia wpływ na wiele czynników.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odległość od centrali, tlumienie itp ;)

 

Do tego jeszcze zależy to pośrednio też od ilości osób na jednym dslamie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 oferuje netia,z wysyłem nie wiem jak jest.Ponoć ma mały ping ta sieć-w you tube mierzyli i było 50/3

mam teraz MM i mam 12 megabitów / 765 kilo!!!

w planach jest światło od orange,-mapa okolicznych bloków pokazuje dostępne 300 megabitów,

-po wpisaniu adresu pokazuje opcję 100 megabitów...więc nie wierzę już nikomu.Mojego adresu orange jeszcze nie podpiął.

MM mam po kablu antenowym,

Netię ma sąsiad, mój adres pokazuje dostęp 50 megabitów.

Edytowane przez m-mediol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, u mnie ping około 40 ms tragedii nie ma, ale dobrze też nie jest. Czekam na jakieś światło...

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Profile na internetii masz takie:

 

10/1

20/2

50/5

100/50

300/50

900/100

I dla firm pewnie symetryczne?

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może lepiej poczekać jak orange postawi sieć światło od podstaw?

czy netie brać?

-tam kolega wyżej pisał że LM oglądał i cięło się na przekazie;

-ja te problemy czytałem już kilka lat temu...

-ale ponoć na net ludzie nie narzekają?

Edytowane przez m-mediol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje miasto podpisało umowę z pomarańczowym,więc podłanczają szkoły,osiedla...

Netia gdy tylko szperam w necie wpisując adres na ich stronie to od razu pojawiają się naklejane ogłoszenia.

Było już tak kilka razy.

Edytowane przez m-mediol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...