Skocz do zawartości

Netia


Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, śmiechu warte napisał:

Sami piszecie, że Netia dorzuca telewizję do internetu za czapkę gruszek, więc nie ma co się dziwić, że jakość obrazu należy zaliczyć do kategorii lekko - śmiesznej. Już to kiedyś pisałem, że najbardziej dziwi mnie postępowanie ludzi, którzy potrafią wydać konkretną kasę na porządny telewizor, a potem żydzą kilkanaście zł miesięcznie, by wziąć pakiet u operatora oferującego naprawdę dobą jakość usługi. 

Jakich operatorów masz na myśli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej

 

Czy Netia posiada coś takiego jak "TV Online"? Na wzór Vectry Online? Wiecie, chodzi mi o możliwość oglądania telewizji np. na komputerze albo tablecie albo komórce? Mam u nich wykupioną tę "telewizję internetową" razem z netem w pakiecie. Ale nie mogę doszukać się opcji odpalenia tego online... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sa jakieś żarty!!! 25 naprawy modernizacyjne, gdzie ludzie potrzebuja wysłać deklarację VAT, bo to ostatni dzień i zapłacić podatki. Po 45 minutach oczekiwania na pania z infolinii, żadnej pomocy i a na koniec odłożenie słuchawki przez tą panią. Wcześniej na początkiu miesiąca brak HBO GO. Co chwilę coś nie tak. A płacę co miesiąc ponad 170 PLN. Zastanówcie się zanim zdecydujecie się na tą firmę. Wspomnę jeszcze, że multinagrywarka miała być za free, bo tak było w ulotkach i tak mówił przedstawiciel handlowy. Niestety GÓWNO, trzeba za nagrywarkę dopłacić. Ogólnie oszuści i w ch... problemów technicznych. Nie polecam !!!!

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak serio to jeśli jest jakaś poważna awaria gdzieś, to co Ci poradzi pierwsza linia która nie jest ekipą inżynierów, tylko często ludzi bez żadnej specjalistycznej wiedzy. Jeśli awaria jest wymagająca dużej wiedzy to pierwsza linia nic nie zrobi, oprócz przekazania tego dalej do specjalistów inżynierów. Pewnie wyglądało to tak, że powiedziała ta osoba, że zgłoszenie przyjęte i ze względu na problem przekazano do specjalistów. A standardowo klient chciał żeby naprawić mu tu i teraz ;) Po dłuższym czasie rozlaczy się, bo co można takiemu wytłumaczyć...

 

Co do PH to niestety jest plaga i trzeba czytać co jest na umowie. Z nimi nawet ciężko jest firmom walczyć, bo PH pracuje średnio max kilka miesięcy. Może chodziło o giganagrywarke start czyli 100h. Takie same gnidy PH są w Vectrze, UPC itp. Mało to sasiadek starszych uratowalem jak podpisać umowę chcieli czy to z UPC, VECTRA, MULTIMEDIA itp... Każdą umowę czytajmy kochani. Za dużo cwaniaków jest.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Hej

 

Czy jest jakiś sposób, by aktywować kanały Polsat Sport Premium na dekoderze Netii szybciej, niż w ciągu 24 h? Wykupiłem kanały o 17:00. O 20:00 zadzwoniłem do Netii, twierdzili, że są aktywne i powinny śmigać, tymczasem cały czas są niedostępne. Resetuje modem i dekoder, odłączam od prądu, ale to nic nie daje. 

 

Jakieś pomysły? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Netia w swoim regulaminie przemyciła zapis że za nieterminową wpłatę - rabat 5 zł  za E-fakturę nie będzie naliczony.  Wystarczy 0,01 zł ( jeden grosz ) zaległości w płatności faktury lub jeden dzień spóźnienia w płatności faktury. W następnej fakturze abonament za internet wzrośnie o 5 zł.

 

Nie wysyłają informacji o wzroście abonamentu na maila.

Wystarczy raz się spóźnić z płatnością ( stałe zlecenie ) - przelew wpłynie dzień później po terminie płatności i już licznik bije o 5 zł wzwyż. Więc w skali roku czy dwóch lat będzie to 60 - 120 zł więcej + plus odsetki od zaległości.

Jak ktoś nie zagląda do ICOK Netii to się może zdziwić na koniec umowy bo będzie zaległość.

 

Regulamin z czerwca 2019 roku

 

Wystawiana przez nas e-FAKTURA stanowi dokument księgowy, który ma taką samą wartość jak faktura w wersji papierowej. W przypadku rezygnacji z e-FAKTURY i/lub nie opłacania faktur w terminie nie będziemy udzielali rabatu w wysokości 5 zł na abonament za Usługę Internetową.

 

Wcześniej był taki zapis - regulamin z lipca 2017:

 

Wystawiana przez nas e-FAKTURA stanowi dokument księgowy, który ma taką samą wartość jak faktura w wersji papierowej. W przypadku rezygnacji z e-FAKTURY nie będziemy udzielali rabatu w wysokości 5 zł na abonament za Usługę Internetową oraz Usługę Mobilny Internet.

 

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, tweed77 napisał:

Netia w swoim regulaminie przemyciła zapis że za nieterminową wpłatę - rabat 5 zł  za E-fakturę nie będzie naliczony.  Wystarczy 0,01 zł ( jeden grosz ) zaległości w płatności faktury lub jeden dzień spóźnienia w płatności faktury. W następnej fakturze abonament za internet wzrośnie o 5 zł.

 

Nie wysyłają informacji o wzroście abonamentu na maila.

Wystarczy raz się spóźnić z płatnością ( stałe zlecenie ) - przelew wpłynie dzień później po terminie płatności i już licznik bije o 5 zł wzwyż. Więc w skali roku czy dwóch lat będzie to 60 - 120 zł więcej + plus odsetki od zaległości.

Jak ktoś nie zagląda do ICOK Netii to się może zdziwić na koniec umowy bo będzie zaległość.

 

Regulamin z czerwca 2019 roku

 

Wystawiana przez nas e-FAKTURA stanowi dokument księgowy, który ma taką samą wartość jak faktura w wersji papierowej. W przypadku rezygnacji z e-FAKTURY i/lub nie opłacania faktur w terminie nie będziemy udzielali rabatu w wysokości 5 zł na abonament za Usługę Internetową.

 

Wcześniej był taki zapis - regulamin z lipca 2017:

 

Wystawiana przez nas e-FAKTURA stanowi dokument księgowy, który ma taką samą wartość jak faktura w wersji papierowej. W przypadku rezygnacji z e-FAKTURY nie będziemy udzielali rabatu w wysokości 5 zł na abonament za Usługę Internetową oraz Usługę Mobilny Internet.

 

Odpowiedz na twój problem to polecenie zapłaty. Operator sam występuje do banku i pobiera należność za fakturę w ostatni dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, czerstwy napisał:

Dziecko idz to ksiazek zamist tu fantazjować i spamować najpierw piszesz że rodzice mają NC+

Teraz Netie interesuje cię antena tylko pod HB 

A po chwili chcesz obrotnicę do anteny 

Bajkopisarzy i spamerów jest tu pod dostatkiem więj zajmij się ksiazkami.

No co? Pisałem i widocznie mogłem się pomylić podczas pisania

EDIT: Rodzice są abonentami obu platform

Edytowane przez Darek z Ozimka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Net24 napisał:

Odpowiedz na twój problem to polecenie zapłaty. Operator sam występuje do banku i pobiera należność za fakturę w ostatni dzień.

 

Mój - Cytat z regulaminu

Regulamin z czerwca 2019 roku

 

Wystawiana przez nas e-FAKTURA stanowi dokument księgowy, który ma taką samą wartość jak faktura w wersji papierowej. W przypadku rezygnacji z e-FAKTURY i/lub nie opłacania faktur w terminie nie będziemy udzielali rabatu w wysokości 5 zł na abonament za Usługę Internetową.

 

Wcześniej był taki zapis - regulamin z lipca 2017:

 

Wystawiana przez nas e-FAKTURA stanowi dokument księgowy, który ma taką samą wartość jak faktura w wersji papierowej. W przypadku rezygnacji z e-FAKTURY nie będziemy udzielali rabatu w wysokości 5 zł na abonament za Usługę Internetową oraz Usługę Mobilny Internet.

 

I należność księgowana jest dzień po terminie bo tak system bankowy Netii zadziała i masz problem.  Płatność faktury uważa się za czas zaksięgowania na koncie banku Netii  a nie zaś za dzień zlecenia / polecenia przelewu płatnika. Bo faktura zapłacona po terminie.

 

Celem tzw. E-faktury było / jest ograniczenie wysyłania papierowych faktur i za to jest zniżka 5 zł w regulaminie.

Żeby dostać zniżkę musisz spełnić tylko jeden warunek zadeklarować się że faktury będą przychodzić na maila.

Zniżka 5 zł nie jest udzielana za terminową płatność faktury.

 

Netia zaś połączyła utratę zniżki za E - fakturę w przypadku rezygnacji z E-faktury i / lub nie opłacania faktur w terminie nie będziemy udzielali rabatu w wysokości 5 zł na abonament za Usługę Internetową.

 

Żeby stracić zniżkę za E-fakturę wystarczy że nie opłacisz w terminie rachunku a elektroniczne faktury nadal będziesz dostawał na maila. Więc gdzie tu zniżka za E-faktury które dostajesz.

 

To nie jest mój problem tylko tyczy się to wielu ludzi którzy płacą sami swoje rachunki.

 

Za nie terminową wpłatę płaci się odsetki zgodnie z obowiązującym oprocentowaniem określonym przepisami.

 

Tak samo mógłby każdy operator zapisać że zniżka 10 zł za zgody marketingowe ci przysługuje.

 

Utrata zniżki zaś w przypadku wystąpienia jednego z poniższym punktów.

1. Braku E-faktury

2. Nieterminowej wpłaty.

3. Brak zgód na marketingowych.

 

 

 

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Darek z Ozimka napisał:

Mam pytanie. Jakie dekodery Netia ma w swojej flocie?, moi rodzice siedzą w netii 5 lat i w tym roku mają z niej zrezygnować i wziąść nc+ telewizja na kartę

Chyba narazie to oferują Netia Player 2.0

Edytowane przez milosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, aktualnie posiadam umowę na czas nieokreślony z internetem 300mb oraz 127 kanałów za 109zl/mc. Widzę ze w UPC jest oferta 300mb + 165 kanałów + dodatkowo płatne 19 zł za pakiet eleven i Polsat Sport premium z LM czyli wychodzi też ok 109 z umowa na czas nieokreslony.

 

Czy generalnie da się wyciągnac coś więcej przy przedłużeniu? Nie ukrywam że bylbym zainteresowany by dorzucili polasat sport premium ale jak jakiś czas temu do mnie dzwonili z ofertą to proponowali obniżenie rachunku o 10 zł i giganagrywarke (żal) i to jeszcze na 24miesiace!

Z racji tego że problemów (technicznych) z Netia nie ma, nie wiem czy w przypadku UPC (z technicznego punktu widzenia) byłoby tak samo i to mnie jeszcze wstrzymuje przed zmianą operatora. Dodam że chodzi o usługi w Krakowie jeśli to ma znaczenie.

 

Wysłane z mojego YAL-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, aktualnie posiadam umowę na czas nieokreślony z internetem 300mb oraz 127 kanałów za 109zl/mc. Widzę ze w UPC jest oferta 300mb + 165 kanałów + dodatkowo płatne 19 zł za pakiet eleven i Polsat Sport premium z LM czyli wychodzi też ok 109 z umowa na czas nieokreslony.
 
Czy generalnie da się wyciągnac coś więcej przy przedłużeniu? Nie ukrywam że bylbym zainteresowany by dorzucili polasat sport premium ale jak jakiś czas temu do mnie dzwonili z ofertą to proponowali obniżenie rachunku o 10 zł i giganagrywarke (żal) i to jeszcze na 24miesiace!
Z racji tego że problemów (technicznych) z Netia nie ma, nie wiem czy w przypadku UPC (z technicznego punktu widzenia) byłoby tak samo i to mnie jeszcze wstrzymuje przed zmianą operatora. Dodam że chodzi o usługi w Krakowie jeśli to ma znaczenie.
 
Wysłane z mojego YAL-L21 przy użyciu Tapatalka
 
 
 
 
Po kontakcie z Netia, i późniejszym przekazaniu mojej sprawy do działu utrzymania klienta dostałem taką ofertę: (przypomnę że aktualnie place 109 zł umowa na czas nieokreślony): podpisanie umowy na 12 miesięcy przy tej samej kwocie , plus dorzucają mi pakiet rozrywka (z którego to pakietu 80% kanałów już mam) oraz giganagrywarke przez pierwszy miesiąc za 1 zł potem 15 zł....czyli za to że podpisze nową umowę będę musiał płacić 15 zł więcej i g###o dostanę....żenujące....jeśli to jest "utrzymanie klienta" to chyba witaj UPC. Tam pewnie nie lepiej ale chociaż PSP, nagrywarkę i 40 kanałów więcej dostanę i to na czas nieokreślony.

Wysłane z mojego YAL-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...