Skocz do zawartości

Netia


Rekomendowane odpowiedzi

netia1jpg_qsrqexw.jpgnetia2jpg_qsrqexa.jpg210588087

No i niespodzianka z strony Netii 2 m-ce pełna prędkość za free 1Gbps . Pierwszy lepszy test na speedtescie …. 

Ja jestem zadowolony za friko obejrzałem LM do tego fullpakiet 1-m-c + HBO za 1PLN 

Mam TV na start z rozrywką+TVN za 43 do tego teraz mamy full internet …… wiem wiem obraz na OLED 65 nie wygląda w sporcie rewelacyjnie.... ale nie po to się kupuje TV za 6 kafli żeby tylko netie oglądać ….

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.05.2019 o 16:04, meff napisał:

netia1jpg_qsrqexw.jpgnetia2jpg_qsrqexa.jpg210588087

No i niespodzianka z strony Netii 2 m-ce pełna prędkość za free 1Gbps . Pierwszy lepszy test na speedtescie …. 

Ja jestem zadowolony za friko obejrzałem LM do tego fullpakiet 1-m-c + HBO za 1PLN 

Mam TV na start z rozrywką+TVN za 43 do tego teraz mamy full internet …… wiem wiem obraz na OLED 65 nie wygląda w sporcie rewelacyjnie.... ale nie po to się kupuje TV za 6 kafli żeby tylko netie oglądać ….

 

 

Ciekawe co na tym zyskujesz prócz spuszczania się nad wynikiem w speedteście?

W zasadzie, twój wpis można podsumować w kilkunastu słowach. Dali mi gratis miesiąc jednego i dwa miesiące drugiego, więc są the best, a że obraz tv nadal chałowy, to mało ważne.

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałosne jak się to wszystko czyta ale rozumiem gorycz …. mi nie dali to innym niech też nie dawają . Każdy twój wpis tutaj odnośnie operatora wylewasz żale jaki to on jest BEE  jedna dobra rada, zluzuj odpocznij od tego wątku a na pewno świat stanie się lepszy....

 

Zmieniając temat sam wziąłem za dopłatą 20PLN ten pełny 1Gbps w promocji -50% choć nie ukrywam do pracy przydałby się 2 razy lepszy upload. a już najlepiej gdyby to był symetryk. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie tu prawie rok, odkąd pożegnałem sie z TV od Netii. Zajrzałem sobie z ciekawości, myśląc "pewnie natknę się znów na opisywane problemy z jakością tv oraz z próbą ich tłumaczenia przez drugich, wraz ze snuciem info o nadchodzących zmianach". No i co? I trafiłem w 10 :) Nic się nie zmieniło, jak widzę. Czytam, że "pewnie ktoś przysnął i nie zauważył, ze ilość odbiorców wzrosła, stąd słaba jakość" hehehehe no to chyba nigdy przez 5 lat się nie obudził :) jezuuuu..... tylko po co to wszystko.. :| obudźcie się... Netii nie zależy na jakości tv. A po co to piszę? W końcu co by mnie to miało obchodzić? Piszę tylko po to, żebyście nie dawali się kiwać tak długo, jak ja się dawałem, tylko przejrzeli na oczy i przeanalizowali sobie na spokojnie, czy to się wszystko kupy 3ma i czy jest na co czekać.. Pozdrawiam i do zobaczenia za rok ;) 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

czy tam ktoś w Netii Spi z tym bitrate na TVP Sport ESP-BEL  nie da się tego oglądać na ekranach 65>  murawa zamazana że trawy nie widać

 

musiałem-  zmuszony jestem korzystać z lewego IPTV z ukrainy

 

Edytowane przez meff
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to efekty przejęcia przez CP. Tam też, 'cenny kontent' typu vod, ppv, liga mistrzów nie są dostępne do nagrywania, przynajmniej na Evoboksach - nie wiem jak z HDxxxx. :D

Nie wiem co to ma na celu przy dostępności: innych operatorów/graberów hdmi/modułów/dekoderów niezależnych/streamów itp. itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem i to od kilku miesięcy/lat. 

Niestety nic się nie dzieje, ciągłe gadanie i nic więcej... technologia ta sama, dekodery te same, giganagrywarka nie posiada nowych kanałów. 

Jakoś obrazu również ta sama - tragiczna, przy większych imprezach pikseloza jak na streamie. 

Wszystko stoi w miejscu od lat. 

Liczyłem że przy przejęciu przez polsat coś się zadzieje na plus, ale niestety nic się nie zmieniło. 

Na minus blokada nagrywania F1 na giganagrywarce co wcześniej było możliwe. 

Ogólnie nie polecam tego operatora jeśli chodzi o TV

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z poprzednikiem. Brak zmian i stagnacja od kilku dobrych lat. Wprowadzony dekoder NetiaPlayer 2.0 jest z początku 2017 roku. W tym samym czasie Orange wprowadził do siebie dekoder 4K. Ofertę stałe ulepsza. Netia osiadła na laurach. Jedyne co potrafi to dorzucać tv w cenie internetu. Żeby tylko zrobić dobre wrażenie na inwestorach. Tv się sprzedaje. A samo wiemy jak z tym jestem. Taka telewizja była dobra 6 lat temu. Teraz to już schyłek telewizyjny. Konkurencja nie śpi. Myśle ze grupa CP będzie rozwijała IPTV Cyfrowego Polsat pozostawiając usługę tv netii w niełasce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest. Wpisz adres instalacji na tej nowej wspaniałej beta stronie Netii i mimo, że wyświetli się "światłowod do 1 Gbps" to jak rozwiniesz szczegóły, to się okaże, że to oznacza to 10/20/80 Mbps po miedzi - zależnie na co masz możliwości techniczne ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami piszecie, że Netia dorzuca telewizję do internetu za czapkę gruszek, więc nie ma co się dziwić, że jakość obrazu należy zaliczyć do kategorii lekko - śmiesznej. Już to kiedyś pisałem, że najbardziej dziwi mnie postępowanie ludzi, którzy potrafią wydać konkretną kasę na porządny telewizor, a potem żydzą kilkanaście zł miesięcznie, by wziąć pakiet u operatora oferującego naprawdę dobą jakość usługi. Mało tego, im leszy telewizor, tym jeszcze bardziej uwypuklone wszystkie niedoskonałości obrazu. Usługa TV z Netii jest idealna dla osób, które akceptują to, co oferuje NTC. Jeśli komuś nie przeszkadza jakość z naziemnej cyfrówki może spokojnie brać Netię z dużo większą bazą kanałów.

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...