Skocz do zawartości

Netia


Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem,że może być więcej. Na pewno niestety nie jest to jedna/2 osoby miesięcznie. A wykrycie czegoś takiego jest czasem trudne,bo wiele osób nie upomina się i nawet nie wie za co płaci. Pamiętaj,że niestety,ale pseudo pracowników nie brakuje, nie zachwieje to ich wynikiem, ale to jednak nie niskie kwoty. Nie każdy nawet po odejściu z fimry jest w porządku. Mogli iść już na rękę, czasem nawet by właśnie uciszyć tych co marudzą, jednak jak widać,mają stała strategię,że nie schodzą poniżej pewnej kwoty. Co jest zrozumiałe. Zresztą nie bez powodu jest przysłowie dasz palec a wezmą i całą rękę.

Zresztą tutaj nawet nie było za bardzo co naprawiać,bo klient sam zrezygnował. Gdyby wysłał reklamację gdy umowa była procesowana i możliwa,na pewno by inaczej zareagowali. Dział reklamacji musiał po rezygnacji tworzyć nową umowę,co jest już opcją inną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2019 o 16:13, zielo napisał:

Czy ktoś orientuje się jaka jest oferta utrzymaniowa dla abonentów którym kończy się umowa ? 

Dziś dzwonił do mnie konsultant który groził , że jeżeli nie przedłużę umowy to będę płacił o 20 zł więcej za internet. ?

 

Obecnie za 45 zł mam internet 20 MB + 40 zł na pakiety w tv elastycznej do wyboru  ( oferta sprzed roku ) 

 

Mi się udało 1,5 roku temu dostać przy przedłużeniu umowę na internet VDSL2+ 50/5 ( realnie 28/5 ) w cenie 35 zł na łączu telefonicznym Netii.

 

Telewizji - telefonu nie mam i nie mam zamiaru mieć.

 

Na światłowód nie mam co liczyć przynajmniej przez półtora roku.

Zobaczymy co zaproponują teraz - umowa do końca lipca 2019 r.

 

Oczywiście wyślę wypowiedzenie umowy ;)

 

 

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się dowiedziałem.

Netia pod moim adresem oferuje koncentryk.Z uwagi na zasłyszane opinie od znajomych (co prawda sygnał po wifi ? )nie ma sensu już brać tego operatora pod uwagę.

"..No wiesz jakość taka no....przyzwyczaiłem się , ale cena jest dobra".

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiFi...

Pamiętaj że WiFi dzisiaj jest tak zapchane, że dekodery mogą wariować. Pamiętaj że to adaptywny streaming i, jeśli dekoder napotyka problemy pomimo TCP to po prostu obniży Ci jakość obrazu... Sam wcześniej miałem przez jakiś czas streaming na wifi i nigdy więcej. Ogrom problemów tylko z powodu zakłóceń na WiFi.

Bo na multicastowym UDP miałbyś już freezy. Dlatego Orange np 4K już kategorycznie zabrania po WiFi.

I dobrze. WiFi to jest dobre do telefonu, ewentualnie laptopa biurowego. TV albo granie na WiFi odradzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. W moim bloku Netia modernizuje sieć i kładzie światłowód. Teraz moje pytanie do użytkowników w tym standardzie. Czy po światłowodzie telewizja też jest kiepska? Mam dwa telewizory lepszej klasy, jestem użytkownikiem nastawionym raczej na sport więc pytanie czy nie będę ich przeklinał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.02.2019 o 15:42, SeBoLaS napisał:

Na miedzi czy na świetle masz to samo...

 

Dokładnie! Nie wierz w bajki gościa, który spamuje tutaj od dobrych kilkunastu miesięcy. Jakość telewizyjnego obrazu mocno przeciętna i nie jest to wcale wina WiFi czy miedzi, jak próbuje sugerować na tej stronie tematu. Im większy TV, tym większa lipa, bo wtedy ową przeciętność masz w jeszcze większym formacie. Netia jest dobra dla mało wymagających emerytów lub kobiet, którym odpowiada nawet SD z NTC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...