Skocz do zawartości

Netia


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.11.2019 o 23:03, djadijos napisał:

STV to aktualna technologia i oferta. Tzw Telewizja Osobista.

 

Mam prośbę o podpowiedzi w kontekście oferty Netii w Warszawie (po HFC). Oferta cenowo wygląda atrakcyjnie. Patrzę na Pakiet Super Kibic + Internet 150 Mb/s Liga Mistrzów UEFA i najlepsze ligi świata w cenie. Efektywnie wychodzi 96,25zł miesięcznie.

Jak wygląda kwestia jakości obrazu? Obecnie w miejscu gdzie myślę potencjalnie o Netii jest UPC na tv średniej-niskiej klasy coś około 35-38 cali. Obraz jest w miarę. Tzn bez zachwytów ale nie jest beznadziejny. Po ewentualnej zmianie na Netię nie chciałbym wyraźnej degradacji jakości obrazu. TV jest wykorzystywany w 75% do oglądania sportu (polsaty, eleven) a reszta to jakieś filmy, wiadomości itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przedłużał ktoś w ostatnim czasie umowę na sam internet? Aktualnie płacę 39,90zł za 100Mbit/s, jest to maksimum dostępne dla mojego łącza. Proponowano mi 2 miesiące za 1zł a następnie 39,90zł przy umowie na 24 miesiące. Zastanawiam się ile można jeszcze wynegocjować biorąc pod uwagę, że można ugrać w cenie 39,90zł 150Mbit/s albo jakiś prosty pakiet interenet + TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy użytkownicy- przeszedłem z UPC do Netii ze wszystkim. Internet 150 Mb/s, telewizja+multiroom, telefon domowy bez limitu. Płacę za wszystko 68 zł. Usługa na światłowodzie. Czy ktoś też korzysta z podobnego zestawu? Czy telewizja wpływa na internet i na odwrót? W internecie tylko www, fb, gierki przegladarkowe i yt ( generalnie z tego korzystaja rodzice). Dwa dekodery do tv po wifi. Proszę o opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny zestaw na jednym z mieszkań. 150tka,TV,stacjonarka. Wszystko chodzi bez zarzutu. Nie ma problemów z odbiorem TV nawet na wysyconym łączu upload/download. To samo tyczy się stacjornaki, choć ta jest przekazywana innym kanałem (nie połączona bezpośrednio z internetem). TV pobiera średnio 10 mbitów z internetu. Z multiroom to ok 20 mbitów. Także speedtesty będą ci wychodzić w granicach 130-135 przy uruchomionych dekoderach. Musisz to sprawdzić osobiście. Nie ma to wpływu na jakość TV. Będzie to działać :) Będzie Pan zadowolony :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie polecam nikomu Netii. Zostałem przez nich oszukany, jest to tym bardziej przykre iż jestem ich klientem od ponad dziesięciu lat. Ostatnio podpisałem nową umowę, która miała obowiązywać od 15 grudnia a całościowy abonament miał wynieść 54.90 zł. Co się okazało, Netia już kilka dni po podpisaniu umowy przysłała urządzenie do telewizji a potem naliczyła sobie za to pieniądze, mimo iż umowa jeszcze nie obowiązywała. Nikt nie pytał mnie czy zgadzam się na coś takiego. Ponieważ w ogóle nie zamierzam korzystać z oferty telewizyjnej nie chcę płacić dodatkowo za okres, w którym umowa nie obowiązywała. Urządzenia nawet nie wypakowałem i tak zostanie do końca umowy. Druga sprawa, abonament jest o dziesięć złotych większy niż mi to przedstawiono. Jak dla mnie to zwykłe oszustwo i przestrzegam wszystkich, zastanówcie się dziesięć razy zanim cokolwiek popiszecie z tą firmą.Nie dajcie się nabrać na żadne promocje, szkoda czasu, nerwów i pieniędzy.
 
Edytowane przez Kirk
Nie podajemy danych osobowych osób trzecich.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowo, pewnie bezpieczny internet, a dekoder pewnie pakiet na start dorzucali gratis do internetu by sobie poprawić statystyki ilości usług tv. Problem jest taki, że ludzie o tym są informowani, nie pamiętają a później szum...

Edytowane przez djadijos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...