Skocz do zawartości

Netia


Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, destiny123 napisał:

No na początku to był dramat. (listopad 2013)

Nawet mi tego nie przypominaj...

 

13 minut temu, destiny123 napisał:

Podmiana wszystkich programów zajęła Netii dobre 2 lata

Niestety przez jakiś czas w zarządzie był koszmarny beton, który chciał jak najdłużej działać na liniach dzierżawionych od Tepsy + łaskawie modernizować to co się da w miarę tanio do VDSL. Jedynie co to kupowali innych. Stąd właśnie Internetia która jest zbiorem małych ISP ETTH wykupionych przez Netię. Tutaj należy oddać szacunek exprezesowi Tomkowi Szopie który jasno postawił sprawę i dzięki niemu rozpoczęli projekt Sieć XXI wieku. Bo zarząd jak zwykle nie chciał nic robić no bo po co. Jak to kiedyś mi powiedział: "wolę być tym Kapitanem co próbował ratować niż tym co bezczynnie poszedł na dno, nie chcę być tym co ostatni zgasi światło."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dzisiaj dostałem nową ulotkę przedstawiciela handlowego Netii. Nie jestem pewien, ale od tego pana chyba jeszcze ulotek nie było. Tak się zastanawiam skąd i po co oni biorą tych przedstawicieli, skoro mają stronę www, w tym infolinię, i salony Netii (kiedyś jeden, a w zasadzie jedna pani, była z daleka- jej ulotki pojawiły się jako pierwsze po modernizacji sieci miedzianej Internetii na światłowód, co miało miejsce jakieś 1,5 roku temu). Znaczy jasne, że chcą zwiększać szanse na pozyskiwanie klientów, nowych abonentów, ale inne firmy telekomunikacyjne tak nie robią. Nie wiem, czy im się na pewno opłaca "zatrudnianie" tych przedstawicieli. I w tej najnowszej ulotce po raz pierwszy napisane jest, że chodzi o technologię PON. Myślałem cały czas, że chodzi o ETTH, ale to chyba praktycznie to samo, o ile się orientuję, zgadza się? W PON-ie światłowód dochodzi do mieszkania, a w ETTH do klatki na każdym piętrze lub przynajmniej do piwnicy?

 

Dodam, że dziwi mnie jeszcze, że Netia na światłowodzie gwarantuje tak niskie minimalne prędkości internetu, skoro to światłowód. Mój dotychczasowy lokalny dostawca internetu światłowodowego gwarantuje 95% przepływność wobec zawartej umowy na łącze do... (i faktycznie tak jest, a nawet lepiej, bo praktycznie raczej cały czas w przedziale 98-101%. Również typowa prędkość internetu w Netii na światłowodzie jest sporo niższa niż w umowie do... Tak to przynajmniej wygląda w dokumentach, może w praktyce jest jednak dużo lepiej.

Edytowane przez WPPP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, WPPP napisał:

skąd i po co oni biorą tych przedstawicieli, skoro mają stronę www, w tym infolinię, i salony Netii

Taka polityka dawna,wyjątkowo według mnie głupia,ale cóż poradzisz.

 

36 minut temu, WPPP napisał:

napisane jest, że chodzi o technologię PON. Myślałem cały czas, że chodzi o ETTH, ale to chyba praktycznie to samo, o ile się orientuję, zgadza się? W PON-ie światłowód dochodzi do mieszkania, a w ETTH do klatki na każdym piętrze lub przynajmniej do piwnicy?

Nie jest to to samo. Chociaż by ze względu na to,że ETTH potrzebuje zasilania, PON to w pełni pasywna usługa i przez to praktycznie bezawaryjna.Poza tym w GPON który teraz robi Netia (Są co prawda miejsca z EPON po Ś.P. Dialogu) masz inne ramki transmisyjne niż w Ethernet.

 

40 minut temu, WPPP napisał:

Dodam, że dziwi mnie jeszcze, że Netia na światłowodzie gwarantuje tak niskie minimalne prędkości internetu, skoro to światłowód. Mój dotychczasowy lokalny dostawca internetu światłowodowego gwarantuje 95% przepływność wobec zawartej umowy na łącze do... (i faktycznie tak jest, a nawet lepiej, bo praktycznie raczej cały czas w przedziale 98-101%. Również typowa prędkość internetu w Netii na światłowodzie jest sporo niższa niż w umowie do... Tak to przynajmniej wygląda w dokumentach, może w praktyce jest jednak dużo lepiej.

Też tego nie rozumiem, ja mając 100/50 mam praktycznie tyle cały czas. No ,ale może ubezpieczają się przed reklamacjami wyjątkowo niekumatych osób. Bo niestety baaaaardzo dużo reklamacji to po prostu brak wiedzy użytkownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, ostatnio mocno zastanawiam się nad zmianą operatora z Multimedia Polska na Netia. Generalnie w MM po wszystkich latach "bycia razem" zaproponowali mi taką ofertę, że pożal się boże... Chciałbym się od Was dowiedzieć, jako użytkowników oraz stalych bywalców, znawców, jakie plusy i minusy ma Netia? Bo w tej chwili cenowo skłaniam się właśnie ku Netii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multimedia generalnie ma słabą ofertę, więc na Twoim miejscu mając do wybory MM lub Netia wybrał bym właśnie Netię. A co do słabych ofert dla starych klientów to śmiem twierdzić, że każdy operator próbuje wcisnąć jak najsłabszą ofertę przy przedłużaniu umowy. Ale w takich przypadkach pomaga wysłanie wypowiedzenia, wtedy odzywa się do nas Dział Utrzymania Klienta i podczas negocjacji idzie ugrać coś ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wysłania wypowiedzenia, to znam te "myki", jednak za każdym razem (kiedy w tle pojawiały się informacje o przejęciu MM przez UPC, czy Vectrę) oferty były lepsze cenowo, a teraz... twardo stoją przy swoim. Generalnie pasuje mi bardziej cenowo i kanałowo Netia, więc MM ma ostatnią szansę na utrzymanie mnie ;) 

 

A jak to wygląda w Netii z internetem, kanałami, jakością TV? Jest dużo awarii? Kanały da sie oglądać na dużym telewizorze? Dodają nowe kanały często, czy raczej zastój? 

Edytowane przez radek34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się odpowiedzieć na pytanie o awariach, bo to zależy zapewne od lokalizacji.

Ja osobiście w Netii awarię miałem jedną (padło zasilanie na mieście) i nic poza tym. Więc uważam, że jest mega dobrze.
Kanały oglądam na 55" z odległości 4-5 metrów. Dla mnie jest OK (a to pojęcie względne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internet w Netii mam około 8 lat , awarie mogę policzyć na palcach jednej ręki, więc w tej kwestii jest bardzo dobrze. A co do jakości TV to temat wałkowany w tym wątku na okrągło. Na filmach jakość dobra, a przy sporcie nie wygląda to najlepiej . Dodatkowy minus to bardzo duże opóźnienie w transmisjach względem np. TV naziemnej.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Djadijos, mam znowu do Ciebie pytanie, tym razem chyba najbardziej techniczne.

 

Otóż, czy możliwe jest w Netii (zapewne tym samym w każdej IPTV) podłączenie dekoderów multiroom do kabla LAN wychodzącego z rozdzielacza na kablu - nazwijmy to - głównym (w mieszkaniu), który to (ten "główny") dalej ciągnie się do pokoju z routerem i - powiedzmy podstawowym - dekoderem od Netii. Inaczej pisząc, czy możliwe jest rozdzielenie kabla LAN przed routerem, aby tym dodatkowym kablem, chociaż dalej również rozdzielonym, podłączyć tylko dekodery multiroom?

Ewentualnie czy Netia może ze skrzynki na moim piętrze wyprowadzić drugi, równoległy LAN z przeznaczeniem tylko do tych dwóch dodatkowych dekoderów?

 

Przy okazji mam jeszcze pytanie dotyczące ewentualnej kwestii przyszłościowej, bo właśnie wyczytałem (czego wcześniej nie wiedziałem), że moduł CI+ w wersji 1.4 jest kompatybilny z IPTV, co mnie miło zaskoczyło. Możliwe jest również przesyłanie przez te moduły wielu strumieni- to à propos opcji nagrywania wielu programów w tym samym czasie na własnym dysku. Albo dwóch strumieni w przypadku, gdy korzystamy z usług tradycyjnej tv kablowej oraz gdy mamy w swoim Smart TV dwie głowice. 

Czy jest szansa, że polskie IPTV, w tym Netia oczywiście, wprowadzi taką możliwość dla osób, które chętniej wolałyby system operacyjny swojego Smart TV i brak dekodera pod nim? Czy jednak zdecydowanie nie są one chętne na moduły CI+ 1.4, bo np. jest to - być może - nieco gorszy dla nich biznes, poprzez mniejsze źródło potencjalnego zarobkowania albo zbyt duży początkowy nakład?

Przykładowo, Vectra oraz nc+ wprowadziły moduły pod wpływem nacisku klientów, pewnie podobnie było w CP. Same z siebie nie były tym zainteresowane. Tylko niestety Vectra nie pozwala nagrywać, więc, jak dla mnie, nic nie jest wart taki moduł.

Edytowane przez WPPP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, marceliszpak napisał:

LAN to jest wszystko za routerem Netia czyli w sieci domowej . Nie sądzę aby. NETIA na jednym abonamencie dawał dwa routery.

 

Chyba się częściowo błędnie wyraziłem. Nie tyle LAN (choć to ten sam kabel), tylko skrętka. Nie chcę dwóch routerów, tylko dwie skrętki plus w odpowiednim miejscu kolejne rozdzielenie, na trzeci dekoder. Jedna skrętka, dotychczasowa, pobieram z niej internet światłowodowy od lokalnego dostawy, druga miałaby jeszcze przed jedynym routerem odbić w kierunku dwóch dodatkowych dekoderów (w jej końcówce miałaby zostać rozdzielona na dwie skrętki). Ewentualnie obok istniejącej skrętki miałby zostać pociągnięty drugi kabel do dodatkowych dekoderów. 

Tak więc, czy aby podłączyć dowolny dekoder Netii do sygnału tv skrętka musi wyjść z routera czy może go pominąć?

 

W IPTV nie stosuje się przecież modemów do przekształcania dochodzącego do niego sygnału na sygnał internetowy. To dekodery przekształcają sygnał internetowy na telewizyjny, więc przejście przez router nie jest konieczne. Tak mnie się wydaje, na amatorski rozum. Jak to więc jest naprawdę?

Edytowane przez WPPP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Router ma zarezerwowane pasmo na usługę TV, tak to jest u mnie przez HFC. Netia Player jest odbiornikiem, który musi dostać stream IPTV z routera Netii. Działa i przez WiFi ale to już wtedy jest ruletka czy nie ma zakłóceń. W umowie mam zapis, że nie mogę używać Netia Player na innej sieci jak Netia. Jeśli jest światłowód Netii to router na wbudowany modem jeśli to jest FTTH i nie masz możliwości rozdzielenia przed routerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, marceliszpak napisał:

Router ma zarezerwowane pasmo na usługę TV, tak to jest u mnie przez HFC. Netia Player jest odbiornikiem, który musi dostać stream IPTV z routera Netii. Działa i przez WiFi ale to już wtedy jest ruletka czy nie ma zakłóceń. W umowie mam zapis, że nie mogę używać Netia Player na innej sieci jak Netia. Jeśli jest światłowód Netii to router na wbudowany modem jeśli to jest FTTH i nie masz możliwości rozdzielenia przed routerem.

Marceliszpak, czyli Ty mając Netię w technologii HFC, masz w mieszkaniu kabel koncentryczny, a nie skrętkę? Dlatego potrzebujesz modemu w np. routerze? U mnie jest niby PON, ale do mieszkania wchodzi skrętka (od innego operatora, ale to byłoby tylko przepięcie skrętki).

W takim razie mnie nie jest chyba potrzebny modem? Teraz mam światłowód (do mieszkania skrętka) i nie mam żadnego urządzenia od dostawcy, a jedynie własny router bez modemu- skrętkę mogę wpinać bezpośrednio do komputera.

Więc może u mnie można rozdzielić przed routerem skrętkę do dwóch dodatkowych dekoderów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, WPPP napisał:

Czy jest szansa, że polskie IPTV, w tym Netia oczywiście, wprowadzi taką możliwość dla osób, które chętniej wolałyby system operacyjny swojego Smart TV i brak dekodera pod nim? Czy jednak zdecydowanie nie są one chętne na moduły CI+ 1.4, bo np. jest to - być może - nieco gorszy dla nich biznes, poprzez mniejsze źródło potencjalnego zarobkowania albo zbyt duży początkowy nakład?

Kwestia oprogramowania TV, niestety z tego co wiem, chyba większość TV nie pozwala na takie coś. Poza tym dekoder jest łatwiejszy do zabezpieczenia. Może być problem też z cofaniem, nagrywaniem oraz VOD a na tym się też zarabia.

 

3 godziny temu, WPPP napisał:

Nie tyle LAN (choć to ten sam kabel), tylko skrętka. Nie chcę dwóch routerów, tylko dwie skrętki plus w odpowiednim miejscu kolejne rozdzielenie, na trzeci dekoder. Jedna skrętka, dotychczasowa, pobieram z niej internet światłowodowy od lokalnego dostawy, druga miałaby jeszcze przed jedynym routerem odbić w kierunku dwóch dodatkowych dekoderów (w jej końcówce miałaby zostać rozdzielona na dwie skrętki). Ewentualnie obok istniejącej skrętki miałby zostać pociągnięty drugi kabel do dodatkowych dekoderów. 

Tak więc, czy aby podłączyć dowolny dekoder Netii do sygnału tv skrętka musi wyjść z routera czy może go pominąć?

 

Switch zamiast routera,pasywnie tego nie rozdzielisz.

 

1 godzinę temu, marceliszpak napisał:

Jeśli jest światłowód Netii to router na wbudowany modem jeśli to jest FTTH i nie masz możliwości rozdzielenia przed routerem.

Nie zawsze. Nowe inwestycje tak,jednak licz się z tym,że jest wiele miejsc podialogowych a tam jest osobno modem ONT i osobno router.

1 godzinę temu, WPPP napisał:

U mnie jest niby PON, ale do mieszkania wchodzi skrętka (od innego operatora, ale to byłoby tylko przepięcie skrętki).

PON to światłowód czysty, skretka to ETTH. Światłowód to w pełni pasywna usługa. Zdecydowanie lepsza technicznie. Awaryjność zero. A mam w obu lokalizacjach. W starej od 2010 i jedna awaria zewnętrzna jeszcze za czasów Dialogu, 2 razy padł stary Corecess modem Dialogowy. W drugiej równo rok i nic.

Edytowane przez djadijos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Djadijos, ale ja obecnie mam światłowód (dostawca lokalny) do bloku, chyba do mojego piętra na klatce i dalej do mieszkania skrętka i też przez 4 lata trwania umowy nie miałem ani jednej awarii, a internet jest bardzo dużo używany. Wcześniej bylem w Internetii, ale wówczas sieć nie była jeszcze światłowodowa i krótkich przerw było bardzo niewiele w okresie letnim (po niektórych burzach). Ale to mniejsza z tym, bo to nie jest najważniejsze dla mnie w tej konwersacji.

 

Czyli piszesz, że jednak monter z Netii może zrobić w moim mieszkaniu np. przecięcie skrętki jeszcze przed routerem i wmontowanie w to miejsce Switch, ażeby poprowadzić nową skrętkę tylko do dwóch dodatkowych dekoderów? Te Switche to są niewiele rozmiarowo rozdzielniki?

Aha, i skoro aktywne, to Switch w moim mieszkaniu musi być podłączony do prądu, do gniazdka? Jeśli tak, to może technik mógłby to zrobić w skrzynce na piętrze, do której zostanę przepięty z sąsiedniej skrzynki konkurencyjnej firmy, czyli ciągnąc równolegle drugą skrętkę do mojego mieszkania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, WPPP napisał:

Wcześniej bylem w Internetii, ale wówczas sieć nie była jeszcze światłowodowa i krótkich przerw było bardzo niewiele w okresie letnim (po niektórych burzach). Ale to mniejsza z tym, bo to nie jest najważniejsze dla mnie w tej konwersacji.

Czyli u Ciebie nie ma PON tylko ETTH. Trochę marketingowo Cię robią gdyż przy ETTH sieć była zawsze światłowodowa. Jedynie kwestia gdzie był światłowód.

 

8 godzin temu, WPPP napisał:

Czyli piszesz, że jednak monter z Netii może zrobić w moim mieszkaniu np. przecięcie skrętki jeszcze przed routerem i wmontowanie w to miejsce Switch, ażeby poprowadzić nową skrętkę tylko do dwóch dodatkowych dekoderów? Te Switche to są niewiele rozmiarowo rozdzielniki?

Switche mogą być wielkości Netia Spota, jednak licz się z tym że wszystko zależy od montera. Ciężko mi powiedzieć coś więcej, gdyż nie mam żadnych planów, zdjęć, nic. To monter będzie instalować urządzenia i on oceni co można a co nie.

 

W dniu 18.12.2018 o 19:18, SeBoLaS napisał:

A co do jakości TV to temat wałkowany w tym wątku na okrągło. Na filmach jakość dobra, a przy sporcie nie wygląda to najlepiej . Dodatkowy minus to bardzo duże opóźnienie w transmisjach względem np. TV naziemnej.

Oj i tu się nie zgodzę. Problemem jest niski bitrate i film nie ma tu nic do znaczenia. A opóźnienie to około 30 sekund w stosunku do DTH i niestety ale taki urok tej technologii. Jednak dzięki temu mamy rewelacyjną Giganagrywarke. Gdyby nie ona chyba bym już dawno zrezygnował z płatnej TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, djadijos napisał:

Czyli u Ciebie nie ma PON tylko ETTH. Trochę marketingowo Cię robią gdyż przy ETTH sieć była zawsze światłowodowa. Jedynie kwestia gdzie był światłowód.

 

I tak i nie, choć może faktycznie bardziej nie, ponieważ zasadniczo większość ma w mieszkaniu skrętkę, ale na życzenie można wymienić ten kabel na światłowód. Zdaje się, że światłowód jest 3 metry od moich drzwi wejściowych do mieszkania (zarówno w Netii, jak i od lokalnego operatora). Tylko, że jeśli nie chce się mieć łącze internetowe powyżej 600 Mbit/s to światłowód w mieszkaniu nie jest potrzebny. A zdaje się, że światłowód nie powinien być zginany, co mocno utrudnia jego poprowadzenie w mieszkaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, WPPP napisał:

A zdaje się, że światłowód nie powinien być zginany, co mocno utrudnia jego poprowadzenie w mieszkaniu

Nie powinien zbyt mocno, jednak dzisiejsze włókna wytrzymują naprawdę dużo. Nie zginamy gwałtownie > + - 90 st

 

17 minut temu, WPPP napisał:

Tylko, że jeśli nie chce się mieć łącze internetowe powyżej 600 Mbit/s to światłowód w mieszkaniu nie jest potrzebny.

Na ETTH można mieć 900 Mbps spokojnie,nie wiem dlaczego tak proponują. Kat 5e w miarę dobrej jakości na 10 czy też 20 m spokojnie daje radę te 900.

Edytowane przez djadijos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam internet od Netii od 2 lat na łączu telefonicznym. Niestety szybciej jak 20 Mbit/s się nie da bo nie ma infrastruktury i nie będzie. Netia w kółko dzwoni i wciska kolejne usługi których przy takim łączu nie chcę.

Sam internet chodzi dobrze. Nigdy nie było żadnej przerwy ani awarii (aż dziwne ale rzeczywiście tak jest). Niestety w dniu 16 grudnia wyzionął ducha zasilacz od Netia Spot'a i od tego dnia jestem bez usługi. Netia ma to kompletnie w dołku, dzwonienie ponaglanie nic nie daje. Potrafią tylko przepraszać i obwiniać Święta które to są winne temu że kurierzy się nie wyrabiają.  No cóż klient złapany klient olany.

Nigdy więcej tej firmy.... Z tak olewatorskim podejściem do klienta nie spotkałem się w żadnej firmie, nigdy, a trochę już na tym świecie żyję :-).

Wszystkich chcących wejść we współpracę z Netią mocno ostrzegam - zastanówcie się. Jeśli macie wybór nie wybierajcie Netii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Robert03 napisał:

Mam internet od Netii od 2 lat na łączu telefonicznym. Niestety szybciej jak 20 Mbit/s się nie da bo nie ma infrastruktury i nie będzie. Netia w kółko dzwoni i wciska kolejne usługi których przy takim łączu nie chcę.

Sam internet chodzi dobrze. Nigdy nie było żadnej przerwy ani awarii (aż dziwne ale rzeczywiście tak jest). Niestety w dniu 16 grudnia wyzionął ducha zasilacz od Netia Spot'a i od tego dnia jestem bez usługi. Netia ma to kompletnie w dołku, dzwonienie ponaglanie nic nie daje. Potrafią tylko przepraszać i obwiniać Święta które to są winne temu że kurierzy się nie wyrabiają.  No cóż klient złapany klient olany.

Nigdy więcej tej firmy.... Z tak olewatorskim podejściem do klienta nie spotkałem się w żadnej firmie, nigdy, a trochę już na tym świecie żyję :-).

Wszystkich chcących wejść we współpracę z Netią mocno ostrzegam - zastanówcie się. Jeśli macie wybór nie wybierajcie Netii.

Napisz PW na FB Netii. Pomogą.

Niestety, okres świąteczny to tragedia dla przesyłek i ilość zagubionych przesyłek jest ogromna.

Niestety, już nie pomogę, a z logistyką i GLSem nierzadko toczyłem wojnę dla klientów.

Ale co prawda to prawda, że zdecydowanie lepiej kupić swój router, zdecydowanie wydajniejszy. Jedyny sensowny wybór dla DSL to ADB VV5822, jeśli już dzierżawa od Netii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie znalazłem jakiś swój zasilacz o zbliżonych parametrach i działa. Co do samego Netia Spota to zastrzeżeń nie miałem, chociaż może i racja żeby wyposażyć się w coś lepszego.

Ten router mam po poprzednim właścicielu podobnie jak cesja umowy i jak dotąd nie drążyłem tematu co lepsze.

Edytowane przez Robert03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, dzwoniła dziś do mnie konsultantka z propozycją oferty 300 Mb i TV ponad 90 programów za 40 zł. Byłem zaskoczony telefonem (w listopadzie zgodziłem się na kontakt w styczniu bo 25 kończy mi się umowa na Orange FTTH).

Powiedziałem aby zadzwoniła w piątek to podejmę decyzję. Nie dopytałem czy w tej cenie jest nagrywarka i jakie to kanały TV. Dzwoniłem na numer z którego do mnie dzwoniła ale nikt nie odbiera. Zgłasza się poczyta głosowa.

Na infolinii powiedzieli mi, że nie ma takiej promocji, koszt Internet 300 Mb i TV to 60 zł. W tej cenie jest nagrywarka mini (100 godzin do 1 miesiąca są nagrania trzymane). I tu mam pytanie, czy ktoś dostał taka ofertę?

Powiem szczerze, że już zamówiłem ofertę w UPC pakiet max z HBO i HBO Go + 300 mega Internet za 90 zł. Technik z UPC ma przyjść 24 stycznia. Już byłem zdecydowany na UPC i nagle ten telefon od Netii.... A ta oferta z Netii brzmi kusząco jeżeli mówimy o cenie. Walczą ostro o klienta.

HBO Go mam od teściów z Cyfrowego Polsatu. Więc mi nie zależy specjalnie na tym pakiecie. Boję się tylko czy to nie jakiś przekręt, bo na stronie i na ulotkach od przedstawicieli jakie są w skrzynce na listy nie ma tanich promocji.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...