Skocz do zawartości

Netia


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety tego nie wiem :(

 

Ale exDialogowcy i Ci co mają właśnie Corecessy niech świętują bo to naprawdę bardzo ważna i potrzebna zmiana. Ile lat można było działać na sprzęcie który tak naprawdę miał być tymczasowy, a był po prostu w tamtym czasie w osiagalnej cenie dla ISP. 2010 kiedy u mnie założyli światłowód to były naprawdę czasy publicznych testów komercyjnego FTTH w Polsce i krolowanie łącz 8 mbit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 29 czerwca aż do 31 lipca br. – użytkownicy uzyskają bez dodatkowych opłat dostęp do 10 wybranych kanałów wchodzących w skład pakietów: Natura - Da Vinci – kanał edukacyjny dla dzieci i młodzieży Sport i Emocje - Polsat Viasat Explore HD – kanał dedykowany mężczyznom, z bardzo szeroką ofertą programową - DTX HD – dla fanów prędkości oraz adrenaliny Sport i Emocje Plus: - Motowizja HD – kanał przedstawiający legendy motoryzacji, klasyczne samochody, rajdy i wyścigi, a także tuning i drifty Muzyka - 4Fun.tv – przeboje aktualnie na czasie - 4Fun Dance – najlepsza muzyka taneczna - 4Fun Gold – najlepsze muzyczne hity Styl życia - BBC Lifestyle HD – brytyjska stacja z programami dla osób, które szukają inspiracji w domu, rodzinie oraz życiu - Nat Geo People HD – dla fanów prawdziwych ludzkich historii Seriale - Comedy Central HD – Netia przedłużyła o kolejny miesiąc tzw. okno otwarte dla tej stacji

 

źródło:

 

https://my.netia.pl/aktualnosci-i-opinie/395447/wakacyjna-przygoda-z-netia

 

https://satkurier.pl/news/171904/lipcowe-okno-otwarte-w-netii.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie internetowej NETI mozna w zakładce Telewizja znależc juz Telewizje Satelitarną.  A w zakładce telefon od plusa.

 

Zastanawia mnie kiedy wejdą wszytskie kanały POLSATU do Netii. Ciekawe kiedy będa takie same pakiety TV sateltitarnej (CP) a iptv(Netia) w tej samej cenie.

 

Abonent powinien zdecydować którą wersje woli czy przez internet czy satelita.

Edytowane przez damin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie, kanały od nc+ muszą zostać.

 

Niech lepiej oferta CP i Netii będzie inna. Z przewagą Netii.

To niech przynajmniej telewizja z tanieje jest drożej niż w CP. Płacic za pakiety osobno jest bez sensu.Powinno byc tak ze osobno płace a pakiet albo pakiety ze wszystkimy pakietami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy czego potrzebujesz. W moim przypadku akurat w Netii miałem taniej.

W ogóle taka ciekawostka techniczna odnośnie unicastu stosowanego też w Netii:

 

W 2017 roku kswtv.com przyniósł rekordowy ruch na poziomie 360 Gbit/s.

 

A Netii STV spokojnie zabierze 1,5x tyle w najgorszych momentach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam umowę do września 2018 i czas na rozwód i tu jest dylemat

czy mogę mogę zerwać umowę już dziś, nie ponosząc żadnych kar ?

 

na info ,jeden konsul mówi ,że 3 miechy przed można, 2 nie

więc nie wiadomo, może ktoś się wypowie.

 

ps

proszę też o swoje doświadczenie z tymi dostawcami internetu

https://forum.satkurier.pl/topic/26541-kt%C3%B3ry-dostawca-internetu-telecom-k3-czy-cool-net/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłata wyrównawcza jest za cały okres umowy, nawet miesiąc wcześniej zrywajac jest ona w wysokości 1/24 zapisanej w umowie za każdy pozostający miesiąc. Przy umowach rocznych 1/12.

 

Internet OW za cały okres umowy to 800 lub 500, zależy od tego jaka to promocja. Sprawdź w SWP swoim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłata wyrównawcza jest za cały okres umowy, nawet miesiąc wcześniej zrywajac jest ona w wysokości 1/24 zapisanej w umowie za każdy pozostający miesiąc. Przy umowach rocznych 1/12.

 

Internet OW za cały okres umowy to 800 lub 500, zależy od tego jaka to promocja. Sprawdź w SWP swoim.

 

czyli muszę być z nimi do 16.09, tylko wypowiedzenie musi wpłynąć do nich do 16.08

 

@andy14

1 Składaj wypowiedzenie na piśmie do Netii.

2. Będą dzwonić z propozycją przedłużenie umowy.

3. Mi się udało wywalczyć sam internet łącze VDSL 50/5 za 34,5 zł miesięcznie.

 dzwonić już dzwonią , tylko nie dla mnie takie oferty

4 dychy za internet max 10 mb

i tel 20 zł ,nielimitowane rozmowy

 

a na światłowód od nich chyba nie doczekam

 

ps

dlatego,pytam o tych dostawców neta

https://forum.satkurier.pl/topic/26541-kt%C3%B3ry-dostawca-internetu-telecom-k3-czy-cool-net/?do=findComment&comment=1388201

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...