Skocz do zawartości

Pakiet Rozrywka HD


Yakuzzi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Czy ten pakiet dostępny jest jedynie w godzinach 23-5 ? W ciągu dnia nie udało mi się sprawdzić kontentu tegoż pakietu, sygnał mam zakodowany.

 

Jeśli posiadasz dekoder CPT HD X000, daj na kanał Red Light HD lub na Hustler HD, wejdz w menu -> ustawienia -> instalacja - Ręczne wyszukiwanie kanałów i zmień w kanały - na "wszystkie" (jest też opcja niekodowane) i zatwierdz przyciskając OK. Wyszukane kanały pojawią się na końcu listy.

 

To samo powtórz na kanale Blue Hustler i Daring TV!

Tylko nie wiem czy te dwa kanały również nadają 24/7.

 

Jeśli posiadasz inny dekoder lub moduł, to przeszukaj tp. 11662, V, SR 27500, FEC 3/4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Informacja dla APS-ów:

 

1 września 2014 roku kanał Daring! TV zmieni nazwę na PRIVATE TV. Zmianie ulegnie również logo oraz oprawa graficzna na antenie.

logo-private-tv-new-small-300x214.jpg

Od 1 września, na PRIVATE TV Klient znajdzie:

- W 100% europejski kontent programowy.

- Filmotekę liczącą tysiące godzin nowej oferty programowej dla dorosłych, która będzie na wyłączność dostępna na PRIVATE TV.

 

PRIVATE TV, tak jak jego poprzednik znajdzie się w Pakiecie Rozrywka HD, który można dokupić do Pakietu Familijny Max HD. Na liście kanałów Cyfrowego Polsatu kanał niezmiennie na pozycji 204.

 

Powyższa zmiana nie narusza warunków umów zawartych pomiędzy Cyfrowym Polsatem a Klientami, w związku z tym nie ma podstawy do ich wypowiadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Czy ten pakiet dostępny jest jedynie w godzinach 23-5 ? W ciągu dnia nie udało mi się sprawdzić kontentu tegoż pakietu, sygnał mam zakodowany.

 

Jeśli posiadasz dekoder CPT HD X000, daj na kanał Red Light HD lub na Hustler HD, wejdz w menu -> ustawienia -> instalacja - Ręczne wyszukiwanie kanałów i zmień w kanały - na "wszystkie" (jest też opcja niekodowane) i zatwierdz przyciskając OK. Wyszukane kanały pojawią się na końcu listy.

 

To samo powtórz na kanale Blue Hustler i Daring TV!

Tylko nie wiem czy te dwa kanały również nadają 24/7.

 

Jeśli posiadasz inny dekoder lub moduł, to przeszukaj tp. 11662, V, SR 27500, FEC 3/4.

System ten sprawdził się w przypadku HD 3000 jako multiroomu, Niestety w głównym dekoderze ESI-88 nie wyszukuje Hustlera HD i Red Light HD (o dziwo jest Private TV). Nie wiem może trzeba zmienić ustawienia. Zresztą ESI-88 na tej samej instalacji antenowej wyszukuje mniej kanałów. Czy ktoś wie jaka może być przyczyna takich cudów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam posiadam full pakiet Cyfrowego Polsatu z minimalną liczbą pakietów dodatkowych sześć.

Czyli polega to na tym że wszystkie kanały które się zobowiązałem nie mogę zmodyfikować.

Jak wygląda aktywacja i dezaktywacja przez ICOK pakietu Rozrywka ? Wszystko chodzi należycie ? i można w każdej chwili go wyłączyć ?

Pytam, gdyż nie mam zamiaru zostać z tym pakietem na zawsze :)

Dzięki za odpowiedź :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...