Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ta jasne przemeblował.Dodał pakiet który zawiera wszystkie opcje jak w NC+ mają też do Vipa dodać to czego nie ma to niech się nie ośmieszaja i zrobią to po cichu.Balon napompowany i rośnie a jak widomo z dużej chmury mały deszcz.Pewnie jakaś kosmetyka lub ukryte podwyżki ewentualnie śmieciowe kanały.Tu wiele nie trzeba zmieniać tylko oferować odpowiednie treści w tym co jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dużej chmury będzie mały deszcz. Co można zmienić obecnie? Wg mnie wyłącznie pakieteryzacje, bo co do nowości kanałów jestem w tym obszarze sceptyczny.

Skoro przez tyle miesięcy nic nie potrafili dołączyć konkretnego z kanałów, jak i też już nie bardzo jest co dodawać, to tym bardziej nie liczyłbym na coś nowego i w tym roku. Jakieś pojedyncze zmiany, rebrandingi ewentualne. Nic poza tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrzmy analitycznie na to, co może się zdarzyć 6 marca (co reklamuje ten wampir z filmiku):

  • nowych kanałów (poza rozszerzeniem oferty 4K, o którym trochę wspomnę w dalszej części) raczej nie należy się spodziewać - w większości przypadków (przyjmując, że Polsaty Sport nigdy nie dołączą do nc+) mamy parę kanałów będących w CP (Polsat Doku, Golf czy wPolsce - te jestem w stanie wymienić z pamięci), podmiany wersji SD na wersję HD czy kanały typowo kablowe, na które ciężko jest liczyć w przypadku technologii satelitarnej (jak np. ESport TV czy planowany na ten miesiąc Jazz). Ewentualnymi realnymi nowościami kanałowymi są kanały 4K - w grę wchodzi Canal+ 4K (za c+ Now 4K), ewentualnie Fashion TV 4K (obecnie FTA, ale nawet na dołączenie do listy operatora może być potrzebna odpowiednia umowa z nadawcą) czy będące na HotBird TravelXP 4K, FunBox 4K czy Love Nature 4K (nie wliczam testów technologicznych, kanału 4K Sky Italia, eventowego Rai 4K czy Clubbing 4K); inne (w tym np TVP 4K za TVP HD czy pojawienie się w nc+ kanałów z oferty IPTV Orange [czyli Festival 4K i Eleven 1 4K])na tą chwilę byłyby zbyt dużą niespodzianką.
  • nowy sprzęt - dopiero co mieliśmy premierę UltraBox 4K, wchodzi w grę oferta OTT z zaprezentowanym dekoderem-kostką (a Player+ okazałby się tylko nie do końca trafionym przedsmakiem) bądź wejście w ofertę IPTV i chęć konkurowania z Orange (który na tą chwilę ma więcej kanałów 4K w ofercie i do tego całkiem sensowną pakietyzację [np. FOX i AXN w bazowym pakiecie Optymalnym]) i Netią (którą właśnie przejmuje CP, a do tego ma dość elastyczne pakiety [nawiązujące do pierwotnej oferty n-ki] i chmurę zastępującą typową nagrywarkę).
  • nowe pakiety - od jakiegoś dłuższego czasu były rozsyłane kontrowersyjne ankiety z propozycjami podziału pakietów w nc+. Możliwe, że teraz mogą te propozycje zastosować (niestety) i przez to uważam, że to może być najbardziej prawdopodobna nowość. Dodatkowo może mieć to związek z opisanymi wcześniej ofertami OTT czy IPTV.

Choć równie dobrze może się nic nie zdarzyć, bo mogłaby to być forma przedterminowego prima aprilis (bo w faktycznym terminie w tym roku jest Wielkanoc).

Edytowane przez lukis90el
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wystarczyło by gdyby pakiet VIP+ Max zawierał naprawdę WSZYSTKO co jest w ofercie operatora, a nie jakieś kruczki w stylu "pakiet dodatkowy, dodatkowo płatny" bla, bla, bla oraz uwolnienie dekoderów do tworzenia własnej listy, według mojego "widzi mi się".

 

Wiem niewiele chcę (tylko takiej prostej uczciwości), ale jak pakiet z pełną ofertą nc+, to z PEŁNĄ ofertą i jak coś kiedyś dodadzą to tutaj "z automatu" powinien się pojawiać, bez szemrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na 5 urodziny NC+ i 23 urodziny Canal+ w Polsce można się spodziewać rewolucji w postaci wprowadzenia linearnego kanału 4K do oferty a co za tym idzie, trzeba będzie ten kanał umiejscowić więc na pewno konsekwencją będą drobniejsze bądź większe zmiany w pakietach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze pisałem że pojedyńczo czy rozdrobnienie oferty to ukryte podwyżki .Przynajmniej u tego operatora.Chyba że np 25 zeta za C+ jak jest opecnie czy inne opcje z cenami to czego nie.Już mogę brać C+ za 25 zeta i nic mi więcej nie potrzeba z NC+.@jupiter nie będzie żadnej rewolucji zapomnij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...