Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Ozzy666 i dlatego do tych kanałów mam inne podejście niż do HD czy SD.Ludzie by mieć podobne kanały kombinuja kupuja za granicą karty nie do końca leganie choć opłacaja abonament.By mieć do takich treści dostęp i zapoznać się z ofertą a tu operator coś tam próbuje dodać to żle.@Pawel pamięta się czasy okulary 3D na  nosie i meczyk Barcelona -Real i za to lubię PC+ że przynajmniej pokazuje wcześniej 3D a teraz 4K.A czy to oglądam czy nie to nie ma znaczenia.Przynajmniej nie bronia się przed nowościami jak inni.

Edytowane przez czerstwy
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawel

O tym samym pomyślałem pisząc poprzedni post ;)

 

@czerstwy

 Dlatego zrozumiał bym niezadowolenie gdyby operator chciał dodatkową kasę za te kanały, ale skoro daje je w pakiecie to w czym problem?

Edytowane przez Ozzy666
błąd w oznaczeniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, czerstwy napisał:

 tu operator coś tam próbuje dodać to żle.

Coś tam próbuje dodać?A obraz kontrolny z super bitrate i przepięknym HDR , też by cię interesował? Po co komu dema kanały? 

Wolę odpalić Netflixa,  Amazona czy nawet Yotube Originals i oglądać 4K a nIe jakieś tam wynalazki. 

Edit.

Czekam na dodanie przez PC+ 

wPolsce.pl 4K , Mango 24 UHD i wasz zachwyt nad takim obrotem sprawy. :)

No ale po co narzekać jak od podstawy będą one darmowe. Wow. Jakie te PC+ było by super.

 

 

 

Edytowane przez kingofsouth
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Chłopie bijesz co chwila piane o Eleven sport 4k na którym brak 4k a czepiasz się kanału który ma lepszy obraz od C+ 4k, daruj sobie już, to że Ciebie nie interesuje to wyłącznie Twój problem a nie wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze. Wtedy wyjdzie jakie to PC+ jest złe bo pobiera opłate za kanał Demo.

I co teraz koledzy ? Będziecie placic za to ? :) 

Nie oglądam takich wynalazków jak Polonia1.

W latach 90tych za dzieciaka oglądałem. 

Może jak będzie w 4K to powrócę do tego kanału ?

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji informuje, że kanał CANAL+ zmienia nazwę na CANAL+ Premium. Kanał CANAL+ Premium planuje rozpoczęcie nadawania pod nową nazwą od 1 maja 2020 roku.

 

Źródło informacji: http://www.krrit.gov.pl/krrit/aktualnosci/news,2978,canal-zmienia-nazwe-na-canal-premium.html

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pawel napisał:

To teraz czekamy na pytania czy w związku z tym można rozwiązać umowę :D

I co w tym dziwnego? Jeszcze nie dawno uświadamiałeś wszystkich że C+ jest gwanartowany a nie np oferta sportowa. Teraz jak nie będzie C+ który ludzie mają w umowie tylko C+Premium. Tylko nie tłumacz kolejny raz jakimiś żałosnymi tłumaczeniami że to ta sama koncesja i innymi bzdurami. Bo to jedno wielkie krętactwo treści nie ma gwarantowanych a  gdy kanał zmienia nazwę to też na to mają wytłumaczenie. Czyli co mamy w końcu gwarantowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pawel napisał:

Ja pisałem, że C+ jest gwarantowany ?Chyba jakieś luki w pamięci. Temat dotyczył rekompensat za brak treści sportowych live a nie gwarantowanych kanałów.  Gwarantowane masz kanały wyszczególnione w regulaminie jeśli o to pytasz.

A rozmowa była o treściach sportowych z tv Trwam? Dzięki że mnie poinformowałeś gdzie są kanały gwarantowane teraz z taką wiedzą będę o bardziej świadomym abonentem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiać o treściach nadawanych na danym kanale a o jego gwarantowanej obecności w pakiecie to jednak różnica.Cieszę się, że mogłem pomóc w kwestii regulaminów :D

A wracając do meritum operator zmienia tylko nazwę kanału.Podobnie jak kiedyś zmanił dodając "+" do autorskich kanałów czy choćby Eurosport obecnie jako Eurosport 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...