Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem doskonale co jest na obrazku jak i wiem co ten kanał pokazywał.Kanał u operatora to był C+now i wybrane pozycje były w HD i 4K.I został przenianowany z kanału serwisowego 36 lub 37 bo jeden z nich to C+now a drugi usunięty.Nigdy w NC+ czy PC+ nie było czegoś takiego w dekoderze jak kanał C+now 4K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Sierak2012 napisał:

I na obrazku też go nie ma. Jest tam napisane, że nowości w jakości 4K dostępne są na Canal+Now, a nie, że jest kanał Canal+Now4K

 

Taa :).

c4pk.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w linku dokładnie jest to o czym pisałem.C+now na liście i mieszane transmisje HD i 4K.Po transmisji 4K która była tylko na 1864 był  kanał w jakości HD z kompletem caid.Chyba że ty jako abonent UPC wiesz lepiej co my  mieliśmy w swojej ofercie.Nawet w wątkach było nie raz że nie działa mi C+now.A wtedy włąsnie była transmisja 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy akurat wtedy byłem abonentem także NC+ ;). Wiem, że zazdrościsz mi tego UPC, ale wyluzuj bo w ogóle z Tobą dyskusji już nie prowadzę (bo jest bezcelowa skoro nie rozróżniasz logotypu i identyfikatora), tylko odpisałem koledze @Marek.

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki był "picon" na kanale ITV, kiedy leciało EZO TV? Albo z bardziej aktualnych spraw co jest na kanale z identyfikatorem TOP KIDS Jr.? Tak, tak, wiem, Ty "śmieci" nie sprawdzasz ;).

 

Nawet w artykule, w którym podobno jest "dokładnie" to o czym pisałeś masz jak wół: "Kto może oglądać Canal+ Now 4K? Kanał jest dostępny dla wszystkich abonentów nc+ z nowymi kartami Cayman i dekoderem UltraBOX+ oraz wykupionym pakietem Canal+. Docelowo kanał powinien być dostępny także dla abonentów nc+ z modułami CAM CI+ od tego operatora."

 

A tutaj inny artykuł: https://satkurier.pl/news/170832/canal-now-przeniesiony-na-nowy-tp.html

"Uruchomienie Canal+ 4K Ultra HD wiąże się z zakończeniem nadawania Canal+ Now 4K, który był uruchamiany tylko okazjonalnie. Teraz wszystkie transmisje i premiery 4K będą dostępne wyłącznie w Canal+ 4K Ultra HD. "

 

Tak więc nie twórz swojej alternatywnej historii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała strona dyskusji o tymczasowym kanale który nadawał chwilowo 2 lata temu. A tymczasem wśród prawdziwych nowości na horyzoncie pojawia się kanał InSight UHD i to w polskiej wersji, który pojawił się na Hot Birdzie w FTA. Można się domyślać że długo nie pozostanie niekodowany, być może wkrótce trafi do PC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał Insight to 6 programów w kółko, bardziej demo do sklepu niż pelnoprawny kanał.

Już Funbox ma bardziej zróżnicowaną ramówkę, a wiele osób na forum narzekało tam na nudy po kilku dniach oglądania ;).

A jakby PC+ była taka chętna do dołączania kanałów FTA to dawno byś na liście miał FTV UHD czy Hot Bird 4K.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Ja to muszę mieć pecha, bo zazwyczaj nie trafiam na powtórki na tym kanale, nie żebym jakoś namiętnie oglądał ;). Oferta jak dla mnie o niebo lepsza od Museum, ale tu już zależy co kogo interesuje. Tak czy inaczej bym wolał żeby dodali tłumaczenie do Love Nature

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Ty to zawsze masz odmienną opinię od wiekszości ;).

 

Faktyczną ramówke tu sobie każdy może sprawdzić: https://programtv.onet.pl/program-tv/insight-tv-uhd-682

 

Przykładowo Graveyard Carz dzisiaj:

odc. 1 o 7 rano,

odc. 2 o 8, 15, 23

odc. 3 o 16, 00, następnego dnia o 8 i 15.

Itd aż do piątku.

A od soboty startuje od nowa i tak przez pół roku ;).

Sam program jest z 2016 roku, więc też żadna nowość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Przecież to jest serial mający kilka sezonów, oglądam tam Around the world. Polecam pooglądać kanał i dopiero wyrobić sobię opinie a nie grać omnibusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasa TV UHD na upartego też może być ciekawym kanałem ;)

A tak na poważnie Museum 4K, wspomniany Nasa TV UHD czy ten nowy przyszły nabytek to nic innego jak kanały warte 5-10 minut życia.

Moje zdanie i nie sugerujcie się nim ;)

 

 

 

Edytowane przez kingofsouth
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Pewnie ktoś ogląda skoro nadal nadają default_smile.png, kontentu jest tyle ile jest, C+ 4k też jedzie w kółko to samo poza sportem, ale nie każdy akurat jest fanem. Jak dodadzą to pewnie w pakiecie i ktoś może coś znajdzie interesującego, więc osobiście nie rozumiem tego jęczenia tym bardziej posilając się jedynie ramówką default_wink.png

Bitrate 2x większe niż na Museum 22mb stałe

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, GrubyBubu napisał:

Przecież to jest serial mający kilka sezonów, oglądam tam Around the world. Polecam pooglądać kanał i dopiero wyrobić sobię opinie a nie grać omnibusa

Tak, program ma 9 sezonów (i dawno został anulowany), a oni pokazują pojedyncze przez pół roku w kółko.

Ja polecam nie pisać [beep]ół i nie uważać się za jedynego, który ma dostęp do tego kanału ;).

Ramówkę podałem po to, żeby każdy mógł ocenić "atrakcyjność" contentu. Bo Ty masz problem z ofertą Netflixa, ale satysfakcjonują Cię odrzuty z kanadyjskiej tv na Insight, więc jesteś średnio miarodajny...

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GrubyBubu , ciesze się , że z tym kanałem to akurat trafili w twój gust. Mnie zupełnie nie interesują śmieciowe zapchaj dziury ;)

A to ,że bitrate jest dwa razy większy od Museum 4K to zupełnie mnie nie interesuje.

Czas na Mango 24 UHD z bitrate 2,5 raza  większym od tego nowego wynalazku to dopiero była by bomba  :lol2:

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...