Jump to content
Mr. Orbita

Nowości na Platformie CANAL+ – zapowiedzi

Recommended Posts

@kingofsouth Nie ważne . Ważne, że operator w reklamach powiększy cyferkę o ilość kanałów w 4k. Jelonki dadzą sie nabrać na ofertę 4k 😁

• Like 1
  • Upvote 3

Jak polscy nadawcy nie śpieszą się z uruchomieniem kanałów w 4K, to Platforma Canal+ dodaje kanały zagraniczne w tym formacie. Co mają innego zrobić, skoro ludzie są spragnieni 4K?

Może dać jeden wartościowy zamiast kilku śmieci w celu reklamy. Już widzę abonentów spragnionych oglądania kanałów 4k i siedzących przed Museum😂

Edited by ircios
  • Upvote 1

12 minut temu, Bloo411 napisał:

Jak polscy nadawcy nie śpieszą się z uruchomieniem kanałów w 4K, to Platforma Canal+ dodaje kanały zagraniczne w tym formacie. Co mają innego zrobić, skoro ludzie są spragnieni 4K?

Tak jak pisał wyżej @kingofsouth jest Eleven 4K. Jest Travelxp 4K, świetny Stingray Festival 4K, nawet Funbox 4K byłby lepszy ;).

To Museum 4K to mi przypomina stare czasy jak Cyfra+ łatała ofertę cudakami typu Marco Polo i Seasons. Pamiętam też, że był jakiś fracuski teleshopping z "luksusowymi towarami" w ramach oferty platformy :D.

edit: przypomniało mi się, "Wishline" :).

Edited by bugmenot
  • Upvote 1

@bugmenot, żeby był Eleven 4K, to CP musiałby go umieścić na satelicie, a miejsca na tp. praktycznie brak. Poza tym, CP traktuje temat 4K po macoszemu, ta platforma nie ma nawet dekoderów 4K w swojej ofercie. Co do innych kanałów, które wymieniłeś, to nikt przecież nikt nie powiedział, że w przyszłości PC+ nie doda ich do oferty. Tym bardziej, że nadają na 13'E, więc myślę, że jakaś tam szansa jest.

• Like 1

Bo pewnie jeszcze obowiązuje umowa, z czasem na pewno przejdą na tp. CP. A na Eleven 4K nie mają miejsca więc nie wiem gdzie mieliby to dać, PC+ w sensie.

W takiej jakości jak to Museum 4K to by się miejsce znalazło ;).

Ogólnie potrzebny jest kolejny transponder zarówno jednej i drugiej platformie, jeśli nie chcą stać w miejscu, plus nie emitować koszmarków w SD - na podmiankę czeka sporo popularnych kanałów jak chociażby TVP Kultura, Stopklatka, Puls 2 itd...

21 minut temu, bugmenot napisał:

Na HB jest tylko Travelxp 4K z tego co wymieniłem. Natomiast wszystkie Eleveny jak na razie nadaje NC+ ;).

Jeszcze tak, ale pewnie "za chwilę" to się zmieni i kanały przejdą na tp. CP i zapewne będzie jeszcze większe narzekanie na jakość paczki Eleven.

• Like 1

Odnoszę wrażenie, że niektórzy to cieszyliby się nawet z Mango24 4K, byle więcej w 4K. :roll:

• Like 4

Lepszy byłby Love Nature 4k, a co uprawnień na module, to kanał aktualnie nie koduje obrazu tylko ścieżkę dzwiękową dlatego coś widać a nie słychać :)

1 godzinę temu, GrubyBubu napisał:

Lepszy byłby Love Nature 4k, a co uprawnień na module, to kanał aktualnie nie koduje obrazu tylko ścieżkę dzwiękową dlatego coś widać a nie słychać :)

Potwierdzam że kanał nadaje FTA.

CAID 0100 i 1813 nawet nie jest dodany (co widać na załączonym przez @czerstwy zrzucie), więc tak - będzie miał obraz, jak wyjmie kartę/moduł, bo przekaz ewidentnie jest teraz FTA.

Jaki moduł o czym ty piszesz?Myślisz że kupiłem SF4008 4K i Vu Ultimo 4K by trzymać cameleona w module?Jak tak to gratuluje poczucia humoru.

• Upvote 1

Na DM 920 mialem to samo ,czyli po wyjeciu modulu obraz znikal , dlatego bylem pewny ze kanal jest kodowany , ale faktycznie leci FTA