Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I wszystko będzie wyglądało tak jak na dzień dzisiejszy w Orange. Odbiór przez sat lub sieć. Jesli nc zacznie oferować dodatkowo przez sieć..... to niech nie tylko skupiają się na tym, aby ofertę można było oglądać na ich znów jakimś dekoderze marnej jakości z opłatą z kosmosu za sprzęt, tylko jak ktoś chce... to niech ogląda na swoim sprzęcie... kompie itd....   Tak jak to jest teraz z nc+ go...

 

Dokładnie to miałem na myśli i uważam, że takie coś się nie sprzeda - taka kolejna oferta, bo jest żeby tylko była....Ponadto jak chce oglądać pod chmurką czy w wodzie to mam ciągnąć kabel z prądem do deka? :D Przecież to nie ma żadnego sensu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pakiecie stricte internetowym, bankowo zostawią możliwość odtwarzania przez przeglądarkę, a dekoder, to powiedzmy taka opcja "domowa" z odblokowaną maksymalną możliwą rozdzielczością, która przez przeglądarkę nie jest dostępna. Obecnie, większość kanałów nc+GO leci przez przeglądarkę w 576p. Mocno naciąganym 576p.

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że Netia też jest IPTV, więc to byłaby w jakimś sensie konkurencja też i dla nich.

 

 

Tylko że w Netii telewizję można mieć tylko z internetem - nie można mieć samodzielnej usługi

A to zdaje się być coś jak Streaming TV. Natomiast oferta nie będzie za bogata. Gdyby to było takie proste to INEA albo Multimedia które mają ofertę mobilnej TV i to nawet z kanałami TVP już wypusciliby to na rynek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z informacjami z Satkuriera, Filmbox Arthouse, dołączy do pakietu Filmbox Pack obok Filmbox Extra HD, Filmbox Premium, Filmbox Family i Filmbox Action... A gdzie FightBox ja się pytam? Wyleci z Filmboxa i będzie tylko w dodatkowo płatnym ManPacku? To jakaś nowa strategia? Wydzieranie kanałów z obecnych pakietów i tworzenie z nich dodatkowo płatnych pakietów? Nie podoba mi się to.

Edytowane przez jupiter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop, pewnie wnioskujesz to po ankiecie od nc+ którą dostałeś na maila.Ja tez ją dostałem i wypełniłem.Jest w tej ankiecie troche nowych kanałów i opcji VOD,ale to tylko ankieta.Zobaczymy co z tego będzie.Narazie badaja preferencje.

Edytowane przez pawo24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop, pewnie wnioskujesz to po ankiecie od nc+ którą dostałeś na maila.Ja tez ją dostałem i wypełniłem.Jest w tej ankiecie troche nowych kanałów i opcji VOD,ale to tylko ankieta.Zobaczymy co z tego będzie.Narazie badaja preferencje.

A możesz zrobić skan tej ankiety, lub wymienić jakie są to kanaly?

Edytowane przez Michu07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop, pewnie wnioskujesz to po ankiecie od nc+ którą dostałeś na maila.Ja tez ją dostałem i wypełniłem.Jest w tej ankiecie troche nowych kanałów i opcji VOD,ale to tylko ankieta.Zobaczymy co z tego będzie.Narazie badaja preferencje.

Mógłbyś pokazac tą ankietę? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Szykują się chyba nowości w nc+, m.in nowe kolekcje VOD i kanały (o różnej tematyce) odbierane przez dekoder podłączony do netu  :)

 

Przymiarki do ich nowej "dekoderowej technologii", czyli nowego dekodera OTT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowości w tej ankiecie,których obecnie nie ma w nc+ to:

1 English Club TV

2 Pakiet składający się z kanałów TV 1000 Russian kino,Dragon HD,Bollywood HD

3 Medical Chanell

4 Dog TV

5 Woman Pack- kanały

 

Jest tez sporo nowych pakietów z kanałami erotycznymi niedostępnymi do tej pory w nc+,sporo różnego rodzaju VOD z filmami.Tak jak kolega pisał.Dotyczy to nie oferty satelitarnej,ale internetowej

 

Przy wszystkich tych nowych pakietach lub kanałach jest adnotacja że dostępne tylko w nc+ go,albo po podłączeniu dekodera do internetu

Edytowane przez pawo24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...