Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Mam nadzieję, że jak to już nastąpi to zaczną chociaż sprzedawać sport osobno, a nie w pakiecie z całymi serialami czy filmami, których nie oglądam. W sumie nie wiem po co im kolejny kanał, bo już człowiek chce coś zobaczyć to najczęściej kończy na jakimś programie typu Discovery czy H2, bo filmy niestety, przez mizerię, którą robią wytwórnie są mało ciekawe....Nie wiem co oni chcieli by jeszcze stworzyć, bo aktualnie kanał 4K to moim zdaniem będzie porażka...

 

W sumie to tęsknie za 4 C+ czyli C+, C+Film i 3 kanały sportowe - to był optymalny układ, bo zawsze na C+ czy C+Film coś ciekawego leciało, a to rozdrobnienie nie służy...

Edytowane przez Intermario
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operator zapowiada, że najpóźniej na początku 2017 roku serwis nc+ GO zostanie uwolniony od pakietów telewizyjnych. To oznacza, że nc+ postawi także na klientów, którzy chcą mieć dostęp do telewizji w każdym miejscu za pośrednictwem internetu, bez potrzeby posiadania anteny satelitarnej. Obsługę nowej oferty umożliwi także specjalny dekoder dedykowany wyłącznie serwisowi OTT, którego rynkowy debiut planowany jest na koniec 2016 roku.

 

To mi się podoba. Nawet bardzo. Oczywiście wszystko zależy od ceny.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to byłoby coś ;) Takie coś bym chętnie wykupił - ciekawe jak będzie cenowo ;) Tylko jak oni zrobią to w identycznej cenie jak SAT (bo ten dekoder to już też nie wygląda dobrze) to takie coś się nie sprzeda moim zdaniem....

No a czego się spodziewasz? Jeśli oferta OTT będzie taka sama jak Sat, to ceny też będą takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rezygnacja zależy od tego czy Eleven oraz C+Sport będą osobne do kupienia....lub też zejdą mi z ceną do 100 PLN to wtedy zostanę....

To się nie stanie  do czasu aż im się  $  nie zwróci za odejścia w wiadomej sprawie  a UOKIK  już widze patrzy na UPC i NC+ przez lupe i jak dostanie kare to jak sądzisz kto za to zapłaci :)

 

Eleven jest w NC+  na 2 lata.   Liga mistrzów na 3 lata    tak jak i Liga Angielska. Także będzie się działo za 3 lata   bo Angielska będzie jeszcze droższa. A ligi mistrzów za 3 lata może nie być  bo właściciele twierdzą że za małe dochody i chca to zmienić tak by dochody były na poziomie Superbowl. Bardzo głupi tok myślenia bo USA ma taki poziom reklamy którego w Europie żaden prodkut nie  osiągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mnie zastanawia. Canal+ chce dodatkowy kanał stworzyć. Tylko po co? Żeby mieć kolejną antenę do powtórek? Kiedyś były plany co do zwiększenia własnej produkcji i robienia programów studyjnych. Może najpierw niech tym się zajmą? Bo co nam po 9 czy 10 stacji z logiem Canal+, jeśli większość jej ramówki będzie wypełniać Łapu-Capu?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe rozwiązania nc+ napewno znajdą swoich zwolenników, najbardziej w tych domach/mieszkaniach gdzie nie można zainstalować zestawu satelitarnego.. a jest sporo takich gospodarstw domowych, gdzie spółdzielnie mieszkaniowe stanowczo zabraniają na instalację wszelkiego rodzaju anten na elewacjach itp... Ciekawe co na to Netia. Nie powiem, może to wyglądać ciekawie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a czego się spodziewasz? Jeśli oferta OTT będzie taka sama jak Sat, to ceny też będą takie same.

I wszystko będzie wyglądało tak jak na dzień dzisiejszy w Orange. Odbiór przez sat lub sieć. Jesli nc zacznie oferować dodatkowo przez sieć..... to niech nie tylko skupiają się na tym, aby ofertę można było oglądać na ich znów jakimś dekoderze marnej jakości z opłatą z kosmosu za sprzęt, tylko jak ktoś chce... to niech ogląda na swoim sprzęcie... kompie itd....   Tak jak to jest teraz z nc+ go...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe rozwiązania nc+ napewno znajdą swoich zwolenników, najbardziej w tych domach/mieszkaniach gdzie nie można zainstalować zestawu satelitarnego.. a jest sporo takich gospodarstw domowych, gdzie spółdzielnie mieszkaniowe stanowczo zabraniają na instalację wszelkiego rodzaju anten na elewacjach itp... Ciekawe co na to Netia. Nie powiem, może to wyglądać ciekawie. :D

 

A co ma z tym wspólnego Netia? Bardziej to będzie przypominać IPTV od Orange - bez kanałów Polsatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...