Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Mimic napisał(a):

Było do przewidzenia, ale ludziska wolały bujać w obłokach, wymyślając przeróżne historie związanie z zagospodarowaniem czyszczonego transpondera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, salva napisał(a):

Było do przewidzenia, ale ludziska wolały bujać w obłokach, wymyślając przeróżne historie związanie z zagospodarowaniem czyszczonego transpondera. 

Jakoś wszyscy mówili, że wyłączą 10892H i jednak zostaje. Także nic nie było do przewidzenia :D Oni zmieniają plany co chwilę i mają prawo. Ale mówienie, że coś było jasne to jest nie do końca prawda.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, lakiman napisał(a):

@Urkisat to nie Ty pisałeś o C+ 4K Dokument, C+4K Sport itd. ?

Ja to pisałem i jasno było pisane, że to są tylko plany, a co z nich wyjdzie? No właśnie. Poza tym jeśli 10892H im zostanie to mają pojemność na taki ruch - a cos tam o rozwoju oferty gadaja oficjalnie, mowiac o wolnej pojemnosci po TVP 4K. Pytanie czy będą chcieli kiedy wszystko obcinają do minimum. Zobacz ile kanałów SPI mogliby dodać do oferty, a to w sumie ich kanały. Ale nie kwapią się jakoś :D

 

29 minut temu, patryszq napisał(a):

i , przecież HD w Polsce może mieć bitrate na tak wysokim poziomie że aż gały bolą 😂

Pamiętaj, że to samo zrobili najpierw we Francji. Tam też jest gruba tragedia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Urkisat napisał(a):

Nawet jak mi nie wierzysz to Wirtualnemeida.pl jasno napisaly, ze transponder po zwolnionym tvp 4k (czyli 10892H) bedzie im sluzyl do rozwoju ble ble. Wiec chyba sam rzecznik wie co mowi? :D Ale jak nie wie, to masz 100% racji :P

Tylko to się kupy nie trzyma usuwają by mieć praktycznie pusty tr?😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy ja napisałem że do kogokolwiek mam pretensje? Napisałem tylko swoje zdanie że biorąc na logike to nie ma to sensu. Płacic za coś czego nie użytkuja bo wyczyścili tr. Szykuja na nowe kanały?😂Ostatnimi czasami chyba za wiele ich nie dodali. więc i teraz trudno liczyć by dodali tyle że zapełnią cały tr. Ale u nich nigdy nie było porządku ani ładu ani składu😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie wnioskuje z wypowiedzi Rzecznika C+Polska SA że tp 10,892 H zostaje a tylko rezygnują z tp 10,834? Wskaż konkretny cytat, że dał sam temu do zrozumienia, iż ten tp zostaje nadal na potrzeby ich platformy. Dla mnie tp 10,892 H też idzie out tylko czekają aż belgijskie kanały C+ zostaną przekierowane u odbiorców na nowy dosył z tp 11,411 H gdzie już są zdublowane pod dłuższego czasu. Z tego tp też wyleci przekaz Eurosport Int. HD bo oba Eurosporty Int. HD są już zdublowane na nowym tp TVN WB Discovery na HotBirdzie. Po tym tp 10,892 H będzie pusty i mogą go wyłączyć i zwolnić operatorowi HotBirda.

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, pablo21 napisał(a):

Ja też nie wnioskuje z wypowiedzi Rzecznika C+Polska SA że tp 10,892 H zostaje a tylko rezygnują z tp 10,834? Wskaż konkretny cytat, że dał sam temu do zrozumienia, iż ten tp zostaje nadal na potrzeby ich platformy. Dla mnie tp 10,892 H też idzie out tylko czekają aż belgijskie kanały C+ zostaną przekierowane u odbiorców na nowy dosył z tp 11,411 H gdzie już są zdublowane pod dłuższego czasu. Z tego tp też wyleci przekaz Eurosport Int. HD bo oba Eurosporty Int. HD są już zdublowane na nowym tp TVN WB Discovery na HotBirdzie. Po tym tp 10,892 H będzie pusty i mogą go wyłączyć i zwolnić operatorowi HotBirda.

I dlatego, ze oddadza drugi transponder infromuja o tym, ze oddaja jedynie 10834V, a o pojemnosci po tvp 4k czyli 10892H mowia - wolne miejsce na transponderach dla Canal+. Powaznie logiczne myslenie tutaj wystarczy. Skoro chca wykorzystac wolne miejsce po tvp 4k to jak moga je jednoczesnie oddac? Chyba, ze pan rzecznik nie wie o czym mowi 😉

 

Na 10834V nadaje music box nigdzie nie przeniesiony i na nic nie czekaja mowia wprost jak jest. Ale z 10892H beda czekac na Belgie😁 Sama logika.

 

A o Eurosportach to pisalem takze Tobie, ze wyleca z tp. CANAL+ wiec co to za zaskoczenie?

 

A i tak wszystko sie wyjasni wkrotce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tez moze byc tak, ze C+ rezygnuje a transponder zostanie aktywny z Music Box. Skoro placa za nadawanie kanalu to co tam😁

 

Jednak nowe grafiki z ich strony sugeruja, ze zostaja w kablowkach i streamie, bez C+.

 

Szkoda, ze nikt jasno nie odpowie co i jak. Przeciez to jest jedno zdanie. Jednak trzymaja to w tajemnicy. Nawet pasjatv milczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...