Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ircios:

 

Wejdź na stronę - rano przy eurosportach nie było trójkącików!

 

Ponownie dzwoniłem na inny numer z tym pytaniem

Odpowiedź - w związku z zakończeniem umowy nie możemy zagwarantować pozostania. Rozmowy cały czas trwają.

To odpowiedź - nie sieje zamętu - ale jestem nabierany przez Platformę.

 

http://ncplus.pl/sklep/promocje/canalplusplatinum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ircios:

 

Wejdź na stronę - rano przy eurosportach nie było trójkącików!

 

Ponownie dzwoniłem na inny numer z tym pytaniem

Odpowiedź - w związku z zakończeniem umowy nie możemy zagwarantować pozostania. Rozmowy cały czas trwają.

To odpowiedź - nie sieje zamętu - ale jestem nabierany przez Platformę.

 

http://ncplus.pl/sklep/promocje/canalplusplatinum

Jest różnica między "wylatują od września" a "rozmowy cały czas trwają"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wrześniu kończy się umowa - w/g konsultantów.

Ponieważ są niegwarantowane - dlaczego mam brać w ciemno?

 

Zestawienie niegwarantowanych z godz. 12.25:

 

Film - 3 szt.

Sport - 3 szt.

Dzieci - 5 szt, praktycznie pozostaje dawna paczka C+ jako gwarantowanych

Kultura - 2 szt.

Rozrywka - 4 szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes wspomina tam że zbadano 10 tys. abonentów. Czy ktoś z forum został "przebadany"? Ciekawi mnie jakie były pytania że uzyskali tak optymistyczne odpowiedzi. nam osobę którą badano ale padały tam pytania o seriale, jakieś telewizory, dochody. Raczej nic związanego z nowo powstającą platformą.

Te 150 tys to ciekawa liczba. wcześniej mówił o 15 tys. Czyli następny komunikat to pewnie 1,5 mln? :) Ktoś się orientuje czy nc+ będzie musiała podawać wszystkie dane nt. np. liczby abonentów, ARPU itd. tak jak to robiła n?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znowu to samo..nc+ to nie polsat czy UPC ze przez ponad rok nie bylo wersji HD kanalu Eurosport bo to podstawa dla platformy ktora ma w nazwie premium.

po prostu zanim nie ma nowej umowy nie moga kanalu gwarantowac- ale jest i bedzie.

Dobrze, że jesteś tego pewien, bo w Eurosporcie takiej pewności nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE I PANIE.Francuz i spółka nic nie zrobili poza tym tylko że ustosunkowali sie do UOKiK tzn. obawiając sie kary dali mozliwosc kontynuacji umów ( łaski nie zrobili) bez konieczności automatycznej migracji. Wszystko inne tak naprawde zostało bez zmian tj. CENY. Odpuścili najdroższy abonament żeby nie kłuł w oczęta ale tak naprawde każdy wiedzący o co biega wie ze został. Teraz wszystko rozmyje sie w czasie ( rózne daty konczacych sie umów). WG MNIE NIC NIE ZOSTAŁO KONKRETNIE ZMIENIONE poza tym ze dali możliwość kontynuacji umów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...