Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Dr.STech napisał:

@mingoTo włączasz ten film w kolekcji.

@andrzejgratis pisałem, że nie potrzebują dysku, a nie że jest opcja wyłączenia.

Leci np. "Naga Broń" na Comedy Central. W jakiej kolekcji znajdę ten film? 

Oczywiście wiem, że na jeden czy drugi film mogę trafić na Netflixie czy innym serwisie. Jednak nie każdy, który leci w TV. 

Konkludując, chodzi mi o to, że kolekcje online nie zastąpią w pełni dysku w dekoderze. 

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Darek z Ozimka napisał:

Polsat Games ...w ofercie Canal+:

 

Myślę , ze na ten kanał będzie zaglądał promil abonentów.

Mimo . ze interesują mnie gry i taka tematyka , to nie oglądam Polsat Games , mimo , ze posiadam do niego dostęp.

Dla mnie to kolejny śmieciowy niepotrzebny badziew ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nawet gdyby mial Disney+/Apple TV+/Amazon/Netflix/HBO MAX "GAMES" nie widzę takiego kontentu w Canal+  :D

To będzie , odsetek abonentów oglądał ;)

Oczywiście to moje skromne zdanie , w temacie gamingowym

Edytowane przez kingofsouth
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że w ogóle się pojawił. Miejsca na transponderze nie zajmie, bo jest na tp Polsatu. Mam do niego dostęp od niedawna i czasami zdarzy mi się na parę minut przełączyć. Jak akurat jest program Rocka to przyjemnie się ogląda. 

Swoją drogą ciekawe dlaczego akurat tylko w sprawie Polsat Games się dogadali i przy okazji w pakiecie nie dostali Doku i Rodziny. O ile można spekulować, że Doku jest jakoś tam wartościowy i przy okazji stanowiłby konkurencję dla Planete, to Polsat Rodzina jest zwyczajną zapchajdziurą. Aż dziw, że Solorz przy okazji nie chciał go wepchnąć do C+ by zwiększyć oglądalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz czas także na Polsat Doku oraz Polsat Rodzina

 

Nie wygląda to jakby miało być problemem. Bardziej kwestią pewnie jest to, że Polsat chciałby mieć w miarę dobrą pozycję, a CANAL+ ma już również taki ścisk na swojej liście, przez co ledwi jaki nowy kanał się zmieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth, tak. Jest co oglądać, w szczególności jak wrzucają tam powtórki paradokumentów z głównych anten Polsatu 😆😁 . Na Polsat Games jakiś czas temu też trafiłem na powtórkę programu Love Island 🤣

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mingo napisał:

Bzdura. W C+ Online mogę cofnąć kanał 8h do tyłu. A co jak chcę w niedzielę wieczorem obejrzeć film z sobotniego wieczora? 

 

3 godziny temu, mingo napisał:

Leci np. "Naga Broń" na Comedy Central. W jakiej kolekcji znajdę ten film? 

Oczywiście wiem, że na jeden czy drugi film mogę trafić na Netflixie czy innym serwisie. Jednak nie każdy, który leci w TV. 

Konkludując, chodzi mi o to, że kolekcje online nie zastąpią w pełni dysku w dekoderze. 

Czekasz 1,2 lub 3 czy 4 dni i masz powtórkę. Albo klikasz tytuł w Google i ogladasz jak nie ma w VOD online

26 minut temu, enski napisał:

To teraz czas także na Polsat Doku oraz Polsat Rodzina

 

Nie wygląda to jakby miało być problemem. Bardziej kwestią pewnie jest to, że Polsat chciałby mieć w miarę dobrą pozycję, a CANAL+ ma już również taki ścisk na swojej liście, przez co ledwi jaki nowy kanał się zmieści.

I czas na kanał TV Polsat Śmieci lub Polsat Odgrzewane kotlety z reklamami..  Co do listy to jest cała do przerobienia, bo to jedna wielka pomyłka. 

No i szkoda miejsca na liście na śmieci polsatowskie, które zajmują się powtórkami.  Tylko Polsat Games jest rodzynkiem godnym uwagi i to nie w całości. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...