Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, lamuerte napisał:

 

C+ 4K ma obniżony bitrate o 3-4 MBit.

A może C+Polska SA po dołączeniu Eleven 4K wprowadził tzn. VBR czyli kanały 4K nadawane na tym samym tp pomiędzy sobie pożyczają bitrate tak jak kanały HD i SD na innych tp. Poza tym przekazy TVP HD, TVP Info HD i Playboy TV HD na tym tp idą także w VBR pomiędzy sobą czyli jest zmienne. To samo może jest pomiędzy oboma kanałami 4K czyli Eleven 4K i C+ UHD 4K? :-)

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 minuty temu, lakiman napisał:

@Arkon dodaj do tego Polsat Premium.

Oferta jest dobra.

 

 

Zdecyduj się  :

 

W dniu 7.09.2021 o 11:07, lakiman napisał:

Ruszę głową w grudniu rezygnując z usług Canal+.

Nie interesuje mnie oferta satelitarna tego operatora.

Słaba oferta, marny bitrate .

Nawet oferta przez internet nie zawiera treści 4K, dźwięk  tylko stereo.

Tym mają mnie przekonać do satelity..  ?

 

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lakiman

Wymieniłem tylko kanały 4K. Ja już wielokrotnie pisałem, że najbardziej mi brakuje w Vectrze PSP i Canal+4K. Eleven 4K jest tylko miłym dodatkiem, choć mecze Barcy w lepszej jakości są zawsze mile widziane. Mam nadzieję, że technicy w PC+ spiszą się lepiej niż w mojej kablówce, gdzie nawet TVP 4K wyglądał średnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Proxxximus napisał:

Mam moduł cam 4k i pomimo ponownego wyszukiwania programów nie mam pozycji 136 czyli eleven4k 😑jak pro pozycje? 

Ja na Sony XF9005 z 2018 roku  od rana nie miałem go na liście C+ pomimo automatycznej aktualizacji listy kanałów gdy operator to robi. Wymusiłem ponowne wyszukanie i także nie było. Dopiero jak zrobiłem ręczną aktualizację pod całego Hotbirda pojawił się na tej liście.

Po paru godzinach pojawił się sam łaskawie w liście C+ ale jest zakodowany. Gdzie to ten sam kanał co z ogólnego wyszukania a tam nie jest zakodowany.

Cytując klasyka "F U C K" Logic".

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

11 minut temu, kingofsouth napisał:

Byla Bundesliga , ale się zmyla.To chyba na tyle z Natywnego 4K na tym kanale (prócz F1 )
 

 

Jeszcze niektóre albo wszystkie mecze LaLiga są. W końcu nadają w C+ 4K.

 

  

 

 

10 minut temu, tweed77 napisał:

@Bushiken

Są dwa kanały Eleven Sport 1 4K jeden ma kodowanie tylko dla Polsatbox - drugi zaś tylko i wyłącznie dla PC+.

Ciebie interesuje ten z tego transpondera 10719 - V - 27500 - 3/4 :

 

6c46970c0d4957e9.jpg

 

Przeczytaj jeszcze raz co napisałem.

Wyszukanie tylko pod kanały C+ nic nie dało dopiero później pojawił sie ale zakodowany.

 

Na ogólnym przeszukania Hotbirda znalazł mi oba Eleveny z czego ten C+ działa.

 

W Sony jest coś takiego jak wyszukanie SAT pod kanały konkretnej platformy z jego numeracją oraz całego Satelity w tym wypadku HotBirda.
 

Jedyny minus wyszukania pod konkretnego nadawcę to wchodząc w pełne EPG znika audio i obraz z oglądanego kanału w tle.

Edytowane przez Bushiken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Bushiken napisał:

Ja na Sony XF9005 z 2018 roku  od rana nie miałem go na liście C+ pomimo automatycznej aktualizacji listy kanałów gdy operator to robi. Wymusiłem ponowne wyszukanie i także nie było. Dopiero jak zrobiłem ręczną aktualizację pod całego Hotbirda pojawił się na tej liście.

Po paru godzinach pojawił się sam łaskawie w liście C+ ale jest zakodowany. Gdzie to ten sam kanał co z ogólnego wyszukania a tam nie jest zakodowany.

Cytując klasyka "F U C K" Logic".

Mam ten sam model Sony co Ty, pisałem do Canal plus na messenger wysłali mi ponownie uprawnienia. Zobaczymy co tam dalej się uda zrobić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

10 minut temu, tweed77 napisał:

@Bushiken

Są dwa kanały Eleven Sport 1 4K jeden ma kodowanie tylko dla Polsatbox - drugi zaś tylko i wyłącznie dla PC+.

Ciebie interesuje ten z tego transpondera 10719 - V - 27500 - 3/4 :

 

6c46970c0d4957e9.jpg

 

Przeczytaj jeszcze raz co napisałem.

Wyszukanie tylko pod kanały C+ nic nie dało dopiero później pojawił sie ale zakodowany.

 

Na ogólnym przeszukania Hotbirda znalazł mi oba Eleveny z czego ten C+ działa.

 

W Sony jest coś takiego jak wyszukanie SAT pod kanały konkretnej platformy z jego numeracją oraz całego Satelity w tym wypadku HotBirda.
 

Jedyny minus wyszukania pod konkretnego nadawcę to wchodząc w pełne EPG znika audio i obraz z oglądanego kanału w tle.

 

@Proxxximus wyszukujesz pod PC+ preferowanego satelitę czy "ogólnego satelitę"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdzie pod ogólnym. I albo sortowanie ustaw po nazwie i znajdziesz oba Elveny 4K albo przy sortowaniu po numerach będzie pod numerem 1935 jako ostatni kanał.
Ja dzisiaj ogólnie miałem duży problem zarówno po wyszukaniu ogólnyego jak i preferowanego po znalazieniu całości zawieszał się na opcji OK/przejdź dalej/Zakończ, już nie pamiętam jak się nazywa. Dopiero po jakiejś godzinie koło 17 było ok wyszukiwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  
 
Przeczytaj jeszcze raz co napisałem.
Wyszukanie tylko pod kanały C+ nic nie dało dopiero później pojawił sie ale zakodowany.
 
Na ogólnym przeszukania Hotbirda znalazł mi oba Eleveny z czego ten C+ działa.
 
W Sony jest coś takiego jak wyszukanie SAT pod kanały konkretnej platformy z jego numeracją oraz całego Satelity w tym wypadku HotBirda.
 
Jedyny minus wyszukania pod konkretnego nadawcę to wchodząc w pełne EPG znika audio i obraz z oglądanego kanału w tle.

Dokładnie w Sony to jest mega wkurzające. Trzeba skanować całego satelitę ręcznie na kompie edytować listę. Mega u[beep]liwe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...