Jump to content
Mr. Orbita

Nowości na Platformie CANAL+ – stan aktualny

Recommended Posts

Da Vinci nadaje z tr. CP stąd aby go udostępnić w HD to PC+ by musiała umieścić przekaz HD na swoim tr.

2 godziny temu, Artur912 napisał:

Nie ma miejsca na transponderze CP, żeby podnieść do HD

Na tp. 11117 V jest miejsce. To ten tp., na którym CP nadaje Polsat Sport Premium. W sumie tylko dwa kanały są SUPER HD, a reszta nie. W dodatku te ich PPV nie zawsze coś nadają w tym samym czasie co PSP 1 i PSP 2. 

CP musi gdzieś znaleźć miejsce na x4 Eleven bo one raczej się z czasem na jego transpondery przeniosą, wtedy PC+ trochę miejsca dostanie. 

PC+ jakby zrobiło porządki na swoich tp. to trochę miejsca by znaleźli: wywalić dubel D.Life HD, Vox Music i Eska Rock, usunąć zbędne NGC i FOX SD, z końcem roku usuną Zest TV i Trace Urban (*), więc trochę miejsca znajdzie się, co prawda to wszystko jest na różnych transponderach, ale wystarczy tylko jakoś to uporządkować i trochę miejsca będzie.

CBS Action nadaje z tego samego tp. co Da Vinci SD, gdy go usuną to wtedy można przeznaczyć to co zajmował pod ewentualny Da Vinci HD (+ miejsce po wersji SD). Ale może po prostu nadawcę nie stać żeby wejść na satelitę w HD.

Na tp. 11117 V jest miejsce. To ten tp., na którym CP nadaje Polsat Sport Premium. W sumie tylko dwa kanały są SUPER HD, a reszta nie. W dodatku te ich PPV nie zawsze coś nadają w tym samym czasie co PSP 1 i PSP 2. 
Nic tam nie dodadzą

4 godziny temu, Bloo411 napisał:

Zapimmij! 11117 specjalnie został kupiony pod PSP i żadnych innych stałych przekazów tam nie będzie (jakby coś tam mialo jeszcze dojść, to już dawno by doszło). :P

Na pewno sie tam Eleveny przeniosą. Jak Da Vinci chcial w HD to spokojnie na 10892 albo na 11488 by sie zmieścił

Edited by rotalplus
  • Confused 1

16 godzin temu, SatExpert napisał:

Zapimmij! 11117 specjalnie został kupiony pod PSP i żadnych innych stałych przekazów tam nie będzie (jakby coś tam mialo jeszcze dojść, to już dawno by doszło). :P

Co nie jest powiedziane, że kiedyś tam jakiś kanałów nie umieszczą. To jest CP, u nich nic nie może się marnować.

• Confused 2

A 7 stycznia 2020 Red Carpet HD zmienia pozycję z dotychczasowej  213 na 189 w platformie C+.

Brak kodowania Mediaguard i co się z tym wiąże brakiem możliwości odbioru na niezależnym dekoderze kanału CBS Action to pewnie w związku z jego wyłączeniem ale też element testów. Zauważyłem, że od kilku dni mam ciemność.

To jest celowy zabieg stworzony po to, aby użytkownicy prywatnego sprzętu szybciej się przesiadali na wynalazki od operatora. 

• Like 1

CBS Action nie działa na MediaBox-ie i wifiBox-ie coś kombinuje Operator. Brak uprawnień do odbioru.

32 minuty temu, markar napisał:

Brak kodowania Mediaguard i co się z tym wiąże brakiem możliwości odbioru na niezależnym dekoderze kanału CBS Action to pewnie w związku z jego wyłączeniem ale też element testów. Zauważyłem, że od kilku dni mam ciemność.

Co ty opowiadasz mam ten sam sprzęt to Ty i mi kanał świeci na 1813.Tak samo jak już pali Golf channel.

Edited by czerstwy

Niech już OUT ten DL, bo TDC HaDe zaraz rusza! :/