Jump to content
Mr. Orbita

Nowości na Platformie CANAL+ – stan aktualny

Recommended Posts

Guest kingofsouth

Ciekawe,a możesz powiedzieć gdzie/jaki dekoder bo ja nadal widzę wersję SD :P

Edited by kingofsouth

Guest kingofsouth

To że jest kodowanie nie znaczy że już jest w naszych dekoderach(dedykowanych) właśnie sprawdzałem i nie ma .

"Nastoletnie matki" lub "licealne ciąże" w HD mówię temu zdecydowane ......Nie

Wolę tyłek Kardashianki w HD :lol2: na kanale E!HD 

No ale jak ktoś lubi oglądać kanał muzyczny co nim nie jest to czemu nie niech sobie on jest ;)

Edited by kingofsouth

nc+ oferuje także moduły CI+, więc skoro są uprawnienia i można odbierać już kanał normalnie z pakietów nc+, to oznacza że kanał jest dostępny. A że w dekoderach nc+ jeszcze nie ma, to tylko kwestia czasu.

Kwestia czasu, tym bardziej że na 11.075 pojawił się już dubel (ID: MTV Polska HD.) z samymi systemami nc+. :rofl:

Ciekawe,a możesz powiedzieć gdzie/jaki dekoder bo ja nadal widzę wersję SD :P

Vide podpis - AB CryptoBox, karta Cameleon.

Na szczęście dziś usunięto widoczną linię WSS z TVP ABC i TVP Historia z nowej częstotliwości :)

MTV Polska HD już jest na liście (140 i 187), TVP Info HD także (15)

Tp. 110 i 119 przełączono do DVB-S2/8PSK: https://satkurier.pl/news/158351/nc-przelaczyla-ostatnie-dwa-tp-na-13e-do-dvb-s2.html

Kino Polska, TVP 3 i TVP Info w SD przełączono do MPEG-4 (tp. 110) https://satkurier.pl/news/158352/kino-polska-i-tvp-3-teraz-w-mpeg-4.html

Na razie TVP 1, TVP 2 i TVP Sport w SD jeszcze idą, tylko zdjęto wszystkie CAID poza Nagra MA (S4/N3) i odebrano uprawnienia (nie zdziwiłbym się, gdyby przekaz został jeszcze np. nawet do 19 kwietnia awaryjnie i zniknął dopiero razem z TVP Info w SD - na wypadek problemów u operatorów, którzy mimo szeroko zakrojonej akcji informacyjnej zaspali, ale przekonamy się dziś ;) ).

Jeszcze jakiś czas temu, jak pojawiła się kopia MTV w EPG na dalszej pozycji, sugerowałem, że to mogą być przygotowania do uruchomienia wersji HD. Sprawdziło się.

Szybko też się uwinęli, bo myślałem, że zmiany na liście kanałów zmiany pojawią się po 10:00, najdalej 12:00.

Myślałem że MTV POLSKA HD I TVP INFO HD to będzie przepaść miedzy SD a HD a tu takie lepsze SD. Chyba TVP nie ma kamer HD i stad taka jakość a z MTV brak programów hd  tak jest moje zdanie

Czyli sztuczność i nabijanie listy kanałów " hd " ile nc+ ma juz teraz kanalow HD ??

Od dziś dwa nowe kanały HD : TV6 i Super Polsat.

Edited by Barti
Przeniesiono dyskusję do bardziej właściwego wątku.

Od dziś dwa nowe kanały HD : TV6 i Super Polsat.

W Cyfrowym Polsacie owszem, ale o nc+ nic nie wiadomo i niczego nie zapowiadano. Mają czas do sierpnia, bo wtedy wersje SD zostaną wyłączone.

Potwierdzone informacje na temat dostępności od dziś kanałów TV 6 HD i Super Polsat HD w ofercie nc+:
Odpowiedź jaką dostałem od nc+ dzisiaj:

Szanowny Panie,

nawiązując do Pańskiego pytania skierowanego przez e-obsługę, miło mi poinformować, że kanały Super Polsat i TV 6 od dzisiaj są dostępne w HD.

W przypadku kontynuowania przedmiotowej sprawy proszę o podanie danych umożliwiających weryfikację konta abonenckiego. Zachowanie pełnej korespondencji przyspieszy analizę zgłoszenia.

Z poważaniem,
Specjalista ds. Komunikacji Elektronicznej
platforma nc+

Edited by lukx95

TV6 HD (poz. 24) i Super Polsat HD (poz. 120) zameldowały się już na liście kanałów.

Guest kingofsouth

Potwierdzam, że są w HD , tyle że to są kolejne z tych tzw. śmieciowych. ;)

Nigdy ich nie oglądałem w SD, więc w HD będzie tak samo. :P

Edited by kingofsouth
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.

Czyli sztucznie dobiła NC+ do 98 kanałów "HaDe". :P

Edited by Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.