Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

To że jest kodowanie nie znaczy że już jest w naszych dekoderach(dedykowanych) właśnie sprawdzałem i nie ma .

"Nastoletnie matki" lub "licealne ciąże" w HD mówię temu zdecydowane ......Nie

Wolę tyłek Kardashianki w HD :lol2: na kanale E!HD 

No ale jak ktoś lubi oglądać kanał muzyczny co nim nie jest to czemu nie niech sobie on jest ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTV Polska HD już jest na liście (140 i 187), TVP Info HD także (15)

Tp. 110 i 119 przełączono do DVB-S2/8PSK: https://satkurier.pl/news/158351/nc-przelaczyla-ostatnie-dwa-tp-na-13e-do-dvb-s2.html

Kino Polska, TVP 3 i TVP Info w SD przełączono do MPEG-4 (tp. 110) https://satkurier.pl/news/158352/kino-polska-i-tvp-3-teraz-w-mpeg-4.html

Na razie TVP 1, TVP 2 i TVP Sport w SD jeszcze idą, tylko zdjęto wszystkie CAID poza Nagra MA (S4/N3) i odebrano uprawnienia (nie zdziwiłbym się, gdyby przekaz został jeszcze np. nawet do 19 kwietnia awaryjnie i zniknął dopiero razem z TVP Info w SD - na wypadek problemów u operatorów, którzy mimo szeroko zakrojonej akcji informacyjnej zaspali, ale przekonamy się dziś ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jakiś czas temu, jak pojawiła się kopia MTV w EPG na dalszej pozycji, sugerowałem, że to mogą być przygotowania do uruchomienia wersji HD. Sprawdziło się.

 

Szybko też się uwinęli, bo myślałem, że zmiany na liście kanałów zmiany pojawią się po 10:00, najdalej 12:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Potwierdzone informacje na temat dostępności od dziś kanałów TV 6 HD i Super Polsat HD w ofercie nc+:
Odpowiedź jaką dostałem od nc+ dzisiaj:

Szanowny Panie,

nawiązując do Pańskiego pytania skierowanego przez e-obsługę, miło mi poinformować, że kanały Super Polsat i TV 6 od dzisiaj są dostępne w HD.

W przypadku kontynuowania przedmiotowej sprawy proszę o podanie danych umożliwiających weryfikację konta abonenckiego. Zachowanie pełnej korespondencji przyspieszy analizę zgłoszenia.

Z poważaniem,
***********
Specjalista ds. Komunikacji Elektronicznej
platforma nc+

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Potwierdzam, że są w HD , tyle że to są kolejne z tych tzw. śmieciowych. ;)

Nigdy ich nie oglądałem w SD, więc w HD będzie tak samo. :P

Edytowane przez kingofsouth
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...