Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

cbs europa dobry kanal filmowy mogl by byc w hd tcm tez dobry kanal mysle ze niedlugo w hd, z polsatem film hd niezla zagrywka, troche reklamy przeszkadzaja ale czasem fajny film sie trafi i nawet w niezlym hd, a czasem to filmy kiepsko wygladaja, ale zawsze to jakas wyjatkowa nowosc! bo kanal polsatowski.

Ps. Ale beda jaja jak polsat film hd, bedzie mial tak samo jak polsat hd(tylko ADB) ciekawe jak te kwestie pozalatwiali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie z dodania kanałów można się tylko cieszyć. Ja, jako miłośnik klasyki filmowej cieszę się z powrotu TCM oraz nowego CBS Europa (to chyba dawne Zone Europa?). Mam tylko nadzieję, że skoro idą święta, to te nowe programy nie będą z tzw. "gwiazdką", czyli innymi słowy - niegwarantowane. A po świętach i zwerbowaniu nowych abonentów kanały będą stopniowo znikać z oferty. To tylko taka moja obawa, bo póki co jestem zadowolony z takiego posunięcia nC+. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla ścisłości - lista kanałów z maila

 

A w mojej opinii... cóż. Fajnie że wraca Trace, fajnie że wraca TCM (lubiłem ten kanał mimo najgorszej jakości emisji, przeszli już na 16:9?), fajnie że Polsat Film HD - to swego rodzaju normalizacja, liczę że po cichu dla abo po Cyfrze Polsat HD też wskoczy. Ale nic z tych rzeczy nie było dla mnie sprawą istotną (dla Trace mam całą masę kanałów z 28,2, dla TCM - MGM HD. Z jednej strony się ciesze - fajnie że jest większy wybór, z drugiej irytuje że płace za coraz więcej kanałów których nawet nie włączę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez to cieszy Travel nie moze byc HD bo jest SD dla tych co jeszcze niemigrowali

 

cieszy Boomerang to bylo tylko w Polsacie

 

CNN w ogole nie powinien byc kodowany ten kanal to juz tabloid no ale wole CNN niz TVN24 i tak LOL

 

Kino Polska Muzyka to dla mnie wypas szczegolnie ze na tym kanale mozna zobaczyc muze polska lat 80-90

 

CBS Drama to jedyny kanal ktory czasami sam ogladam ale w rodzinie mam osoby co pytaja "gdzie jest Dynastia LOL"

 

 

Polsat Film HD jakosc dobra to jest zaskoczenie

 

Trace Urban ogolnie kanaly muzyczne srednio sie maja bo co chcemy to mamy na youtube no ale ten kanal pokazuje muze egoztyczna wiec +

 

SportKlub nie ma w sumie praw do nieczego poza liga argentyska chyba brazylisjka ma jeszcze lige ACB

 

takze ogolnie jestem duzo bardziej happy niz przed bo mocno czlowiek myslal o polsacie a teraz mniej LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby dalej była N-ka, to Travel Channel raczej na pewno dostalibyśmy w HD, bo N-ka stawiała głownie na HD i jak dołączali jakiś program do oferty i program ten był także w wersji HD, to taka wersja zawsze trafiała do N-ki. A niestety wersja SD tego programu jest nadawana w strasznej jakości. Telewizor trzeba oglądać przynajmniej z odległości 5 metrów żeby ta pikseloza tak po oczach nie waliła i jeszcze to 4:3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...