Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno mają być AXN White i Black w HD? Może po to przenoszą MiniMini HD? Niedawno z 11278 V wyłączyli TVN7 HD i liczyłem że tak pozostanie bo będzie lepsza jakość pozostałych stacji z tego TP ale niestety znowu powrót do 7 przekazów w HD z tego TP NC+ :-( Chyba u C+ to już tradycja że nadają 7 przekazów HD na DVB-S2 :-( Zapowiadają się jakieś nowości na święta w NC+ :-) Od 1 grudnia wyłączą przekazy SD Novela TV i Water Planet i te przenosiny MiniMini HD :-)

 

Przypomniałem sobie że Mini Mini od 7 czy tam 8 wieczorem aż do 6-7 rano nadaje plansze ze śpiącą rybką więc w tych godzinach inne kanały będą korzystać z większego pasma tego TP NC+ :-)

Na TP 11449 H skad przenoszą kanał Mini Mini HD razem z tym kanałem jest nadawanych 6 przekazów więc wg. mnie po wyłączeniu Mini Mini HD na 11449 H wrzucą 2 nowe kanały HD i będzie tradycyjnie jak na C+ 7 przekazów HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wyglądają parametry nadawania "sztadnarowych" kanałów C+ po zmianach 1grudnia ( zwrócicie uwagę na jakość C+ HD :censored: ) :

 

http://www.linowsat.de/cgi-bin/onlinech ... 2013-12-01

 

a tak pozostałe ( mimo wyłączenia dwóch kanałów "szału" nie ma :

 

http://www.linowsat.de/cgi-bin/onlinech ... 2013-12-01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to właśnie wiemy już jakie Mikołajkowe niespodzianki to ''nc+'' szykuje dla swoich obecnych i przyszłych abonentów.Jak by nie patrzeć oferta sie poszerza :D:mrgreen::D

 

Ze dwa czy trzy lata temu tez była Cyfra+ HD zrobiła taki manewr jak pamiętam z dołączeniem kanałów tematycznych z CP do swojej ofert i tez albo był to 6 albo 9 grudnia juz nie pamiętam :D Widzę ze ten manewr powtarza sie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naciągactwo i absurd. jeśli by ten Polsat Film HD dołączył do nc+ to była by w przyszłości szansa na PSN HD jeśli wystartuje :P

gdzieś czytalem, że Polsat Film HD ma niezłą jakość bo nadaje z mało zapchanego TP, a na tym kanale czasami się coś ciekawego znajdzie, więc dodanie go było by na +

Polsat Romans moim zdaniem nie potrzebny kanał, bo tam same powtórki z tego co zauważyłem lecą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam porównanie i mogę powiedzieć jednoznacznie. Polsat SD a nie ma aż tak dużej różnica ale jest wyraźna co do Polsatu Film SD a Polsatu Film HD różnica jest kolosalna !To samo dotyczy Universal-u w SD a Universalu HD. Oba kanały nadawane są z tp 10911 a Polsat HD ze zatłoczonego 12265. Sami zobaczcie :

http://www.linowsat.de/cgi-bin/onlinech ... 2013-12-01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...