Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno, gdy migrowałem do nc+ pytałem konsultanta kiedy Polsat HD będzie dostępny na dekoderach innych niż ADB. Stwierdził że zapewne kiedyś to nastąpi, ale nie wie kiedy. Czyli generalnie nie ma się co łudzić by to niebawem się stało. Myślę, ze tak naprawdę nie jest rożważana taka ewentualność, bo nc+ będzie zależało na tym, by ludziska brali ADB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak polsatu hd dla cyfrowców to przynajmniej dla mnie możliwość uzyskania dodatkowych opcji za free,bo fakt faktem polsat oglądam bardzo rzadko :D

 

Przecież jest w umowie napisane, że polsat HD to tylko na dekoderach ADB i nic z tym fantem nie ugrasz. Skoro migrowałeś i podpisałeś ten fakt(że polsat HD tylko dla dekoderów ADB) to nic Ci w zamian za free nie dadzą(bo ów Polsat nie jest dla Ciebie gwarantowany)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Przecież jest w umowie napisane, że polsat HD to tylko na dekoderach ADB i nic z tym fantem nie ugrasz. Skoro migrowałeś i podpisałeś ten fakt(że polsat HD tylko dla dekoderów ADB) to nic Ci w zamian za free nie dadzą(bo ów Polsat nie jest dla Ciebie gwarantowany)

 

Ja papierowej umowy nie dostałem, a w odczytywanej, nie padło ani jedno słowo nt. Polsatu HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jakieś takie dziwaczne zapisy, że jakiś kanał jest dostępny TYLKO na określonych dekoderach są zwyczajnie zupełnie od czapy i niczego nie wyjaśniają, ani nie regulują.

 

Jeśli ITI chciałaby być w porządku, to powinna dla klientów korzystających z dekoderów dawnej Cyfry+ i niezależnych, sporządzić odrębny produkt, bo to nie chodzi przecież jedynie o kanał Polsat HD, ale i np. o kanał Blue Hustler z pakietu "Noc", który również kodowany jest w conaxie.

 

Jedyne słuszne rozwiązanie, to wprowadzenie do oferty sprzętowej modułów w systemie conax, bo to rozwiązywałoby większość problemów z kompatybilnością produktów ITI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od trzech dni jest pakiet max dla przedluzajacych umowe za 99 czyli platinium plus hbo cinemax i filmbox albo za 109 to samo plus kanal erotyczny jakis. ciekawe jest to ze jak ktos przedluzyl umowe miesiac temu np za 80 zl to a chcialby wszytkie kanaly filmowe to moze od nowa przejsc na max za 99 i liczy sie 12 msc tylko.

 

 

a zapomnialem dodatkowo w max jest sundance i history hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uruchomiono przekaz TVN 7HD z tp. 11508 na razie z kodowaniem conax. Pewnie w najbliższym czasie zostanie wyłączony dotychczasowy przekaz tego kanału ze "zapchanego" tp. 11278. Na tp. 11508 mógłby zostać uruchomiony przekaz jeszcze jednego kanału HD po wyłączeniu lub przeniesieniu Religii TV na inny tp.

Nawet bez przenoszenia Religii TV jakość kanałów po dodaniu jeszcze jednego kanału HD była by przyzwoita.

http://www.linowsat.de/cgi-bin/onlinech ... 2013-08-14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez liczę na przerzucenie jakiegoś kanału ze "zapchanego" 11411 na 11508 bo jakość C+Film HD 1 ,2 oraz C+Family 1 i 2 jest żenująca jak na "sztandarowe" programy platformy NC+ które mają przyciągnąć nowych abonentów !!!!! Nadają z tego tp 8 kanałów HD, 2 kanały SD i jeszcze "testują" 11. Chyba komuś "padło na mózg". Chyba że "jakością" i ilością kanałów chcą przebić CP która z tp. 12265 nadaje a jakość nie osiąga na wet "przyzwoitego" SD nie mówiąc o HD !!!!!

http://www.linowsat.de/cgi-bin/onlinech ... 2013-08-14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...