Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszy mnie, że nadal nie ma możliwości dobrania do pakietu Comfort+ paczki Canal+, że jest tylko w wyższych pakietach. No i brak jeszcze niższego pakietu.

Smuci za to zbyt wiele usług typu VOD w platynie. Bez nich można by jeszcze obniżyć cenę tego pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierszyk o NiC-ości

 

Miała być wiosna, a jest zima

Miało być taniej ale nima

Obiecywali nam technologie

Dali wszystkim PATOLOGIE

Na jedynce była JEDYNECZKA

Teraz została niebieska KROPECZKA

Coś się źle święci

Za biedni są chyba ABONENCI

Żabojadek się zasmuci

Kiedy N i C mu się zwróci

Normalnie płakać aż się chce-eeeeeee

Co nam pozostaje SŁONKO i DVB-teeeeeee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się dzisiaj dodzwoniłem. Trafiłem chyba na kumatego konsultanta bo do mojej platyny + HBO dołożył mi Cinemaxy i Filmboxy do końca roku. Na pytanie o ncgo nie potrafił odpowiedzieć czy na okres całej umowy dostanę gratis, ale przypuszczał że tak, jeżeli wszyscy nowi dostaną.

Tak że w teraz mam Platynę+HBO + Cinemax + Filmbox +History HD + Sundace HD . pakiet vod net z HBO OD, prawdopodobnie nc go, to wszystko za 129zł.

To chyba jak All bez erotyki. Mi pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomasz17 a co jesteś przedstawicielem ESP ? Nikt ci nie da jako gwarantowanego kanału na 18 miesięcy jeśli umowa platformie kończy się np. za 15 i wtedy będą podpisywać następną

 

Bzdury waść piszesz. W ten sposób wszystkie kanały sa niegwarantowane.

Jak w lutym br przedłuzałem umowę z cyfrą na 18(!) miesięcy to jakoś im nie przeszkadzał ten mistyczny wrzesień co niby umowa właśnie się kończy i oba eurosporty mam gwarantowane. Teraz proponują nowym umowę na 12 mcy i już nie potrafią zagwarantować tych kanałów??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się dzisiaj dodzwoniłem. Trafiłem chyba na kumatego konsultanta bo do mojej platyny + HBO dołożył mi Cinemaxy i Filmboxy do końca roku. Na pytanie o ncgo nie potrafił odpowiedzieć czy na okres całej umowy dostanę gratis, ale przypuszczał że tak, jeżeli wszyscy nowi dostaną.

Tak że w teraz mam Platynę+HBO + Cinemax + Filmbox +History HD + Sundace HD . pakiet vod net z HBO OD, prawdopodobnie nc go, to wszystko za 129zł.

To chyba jak All bez erotyki. Mi pasuje.

No to cię dopieścili. Nie wiem ile płaciłeś na starej umowie, może dla ciebie kasa nie gra roli. Oby, bo pamiętasz, że przy następnym aneksie, jak ci się będzie kończyć to eldorado, nie pozwolą ci nie tylko płacić mniej niż te 129 ale jeszcze cię przeciągną o jakieś 20, 30 czy 50zł do góry (a że [beep]i są, to już pokazali). Także gratulacje i ciesz się. Bez złośliwości :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomasz17 a co jesteś przedstawicielem ESP ? Nikt ci nie da jako gwarantowanego kanału na 18 miesięcy jeśli umowa platformie kończy się np. za 15 i wtedy będą podpisywać następną

 

Bzdury waść piszesz. W ten sposób wszystkie kanały sa niegwarantowane.

Jak w lutym br przedłuzałem umowę z cyfrą na 18(!) miesięcy to jakoś im nie przeszkadzał ten mistyczny wrzesień co niby umowa właśnie się kończy i oba eurosporty mam gwarantowane. Teraz proponują nowym umowę na 12 mcy i już nie potrafią zagwarantować tych kanałów??

tylko ze cyfra mogla miec inna umowe niz iti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...