Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wspominajac o wspanialych ofertach ...  a mogli sie wysilic ... myslalem ze zmiana dyrektora cos wniesie nowego ... ale to tylko kolejny pionek guzik chcacy zmienic ...

 

Edit...

Nie wiem czy to zadziala ale widze oferte 49zl za extra+ z CANAL+ oraz 4K tuner i c+4k w cenie

https://sklep.pl.canalplus.com/pakiety-sklep-platforma-canal-wczesniej-nc/extra-z-canal-24m-0719?pm_source=tv_pl_canalplus&pm_medium=baner&pm_content=cta_zamow_12082019

Edytowane przez gary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pawop napisał:

Czego się spodziewaliście? Wiadomo było, że będzie to tylko zmiana nazwy, niektórzy wymyślali niestworzone rzeczy, a teraz mają bezpodstawne pretensje. Kolejny raz się to powtarza.

Nie chodzi już o jakieś rewolucje wyssane nie powiem skąd. A zwyczajne przygotowanie się do tego wszystkiego. Zmienili w zasadzie tylko jedno logo, jedną nazwę, a cała reszta. Mimo że o zmianie mówili oficjalnie w lipcu, a jeszcze dłużej się o tym plotkowało. Kompletna kompromitacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi już o jakieś rewolucje wyssane nie powiem skąd. A zwyczajne przygotowanie się do tego wszystkiego. Zmienili w zasadzie tylko jedno logo, jedną nazwę, a cała reszta. Mimo że o zmianie mówili oficjalnie w lipcu, a jeszcze dłużej się o tym plotkowało. Kompletna kompromitacja.
Ja nie odnosiłem się do bajzlu jaki teraz mają. Kilku użytkowników od kilku tygodni nakręcało się wzajemnie oczekiwaniami, a teraz zdziwienie, że nie ma nowych pakietów, nowej listy kanałów i myCanal.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
5 godzin temu, _Artek_ napisał:

Szczerze to miałem nadzieje że kolejne miesiące Canal+ kupie już w Mycanal na apple tv 4k a tu d.......

 

A co ja ci pisałem? Twój optymizm był nieuzasadniony od samego początku.

Podjarałeś się, a teraz rozczarowanie.  Warto było? No cóż pompowałeś balonik , a teraz klops.  :lol2:  ;)

Edit:

Nawet nie jest mi ciebie żal.  Może da ci to lekcję na przyszłość ;)

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...