Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, the cable guy napisał:

Nieprawda! Mam Start+ i dokupione C+ na 6 miesięcy i normalnie mi kanały działają. Nie trzeba mieć Extra+. Chyba, że się nie chce paczki C+ to wtedy dwa kanały z Ekstraklasą można dokupić, ale od Extra+. 

To dlaczego jak ja mam extra i 6c+ i 2c+ dokupione powiedzieli że mi te nowe c+ nie przysługują??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, misiek1985 napisał:

To dlaczego jak ja mam extra i 6c+ i 2c+ dokupione powiedzieli że mi te nowe c+ nie przysługują??

Jest w komunikacie o pełnej paczce C+ czyli 8 C+. Ty masz 6 C+. Nadal nie rozumiesz? Te dwa dokupione masz na innej zasadzie niż cała paczka. Dlatego kolejne sportowe nr. 3 i 4 musisz dokupić podobnie jak dwa dopełniające twoje 6 kanałów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, walasek2003 napisał:

Mam Start+ z wykupionym pakietem 8xC+ i narazie nie mam Canal+ Sport 3 i 4. Czy ktoś ma podobną sytuacje? Czekać czy dzwonić z pytaniem wtf?

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

 

4 godziny temu, misiek1985 napisał:

 

Trzeba mieć pakiet Extra.Śmieszne z tymi pakietami jest NC+ ty masz start i 8c+ i nie masz dostepu, ja mam extra 6c+ i 2c+ dokupione i tez nie mam dostępu.Paranoja.Jak tam niby dla nas abonentów nic nowego ma nie być to czemu nam tego nie dadzą jak i tak mamy dostęp do c+.

 

Mam pakiet Start+ ( 9,99 zł ) do tego opcja 8xC+ ( 25 zł ) i bez problemu zaczęły mi działać C+ Sport 3 HD i C+ Sport 4 HD.

Nigdzie nie musiałem dzwonić - żadnych uprawnień ponawiać.

 

Dekoder z kartą Conax dla jasności.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare miesiecy temu przedluzana umowa, pytanie konsultanta na czypewno panu zalezy, mowie glownie sport. Propozycje mialem extra plus dodatki plus 6 c+, konsultant proponuje 8 c+ czyli seriale i dokument, pytam sie czy tam sport puszczaja, nie nie ma. Dostaje zapewnieni ze na tych 6 kanalach c+ jest cala pilka dostepna w pakiecie c+. Wiec podziekowalem za dwa kolejne zupelnie mi zbedne. Teraz sie ku... dowiaduje ze nie bede mial kanalow przeznaczonych na extraklase bo nie zdecydowalem sie wczesniej na dwa dodatkowe kanaly nie zwiazane ze sportem. Mimo zapewnien konsultanta nc+ mnie wlasnie wydymalo. Dzieki wielkie. Jak oni tak postepuja ze swoimi klientami to zapewniam juz teraz to moja ostatnia umowa z tym operatorem. Mam dość takiego oszukiwania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bobo235 napisał:

Pare miesiecy temu przedluzana umowa, pytanie konsultanta na czypewno panu zalezy, mowie glownie sport. Propozycje mialem extra plus dodatki plus 6 c+, konsultant proponuje 8 c+ czyli seriale i dokument, pytam sie czy tam sport puszczaja, nie nie ma. Dostaje zapewnieni ze na tych 6 kanalach c+ jest cala pilka dostepna w pakiecie c+. Wiec podziekowalem za dwa kolejne zupelnie mi zbedne. Teraz sie ku... dowiaduje ze nie bede mial kanalow przeznaczonych na extraklase bo nie zdecydowalem sie wczesniej na dwa dodatkowe kanaly nie zwiazane ze sportem. Mimo zapewnien konsultanta nc+ mnie wlasnie wydymalo. Dzieki wielkie. Jak oni tak postepuja ze swoimi klientami to zapewniam juz teraz to moja ostatnia umowa z tym operatorem. Mam dość takiego oszukiwania. 

Parę miesięcy temu konsultant nie miał wiedzy o starcie nowych kanałów, więc pretensje trochę nieuzasadnione. Pomijam już kwestię, że pewnie te 8 kanałów miałbyś w cenie 6.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale dalej będziesz miał cały sport. Przecież to co będzie na nowych kanałach C+S3 i C+S4 będzie też na tych kanałach co masz w paczce 6xC+.  Więc nic Cię nie ominie oprócz materiałów archiwalnych.
Raczej nie ma 100% pewności co do tego. Chyba, że jest gdzieś wprost napisane, że wszystkie mecze ekstraklasy, będą transmitowane NA ŻYWO na pozostałych kanałach (C+, C+S1, C+S2, nSport)?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ma tyle, że wszystkich meczy dotychczas "niezmiennie" live na C+ to nie było bo właśnie Eurosport miał jeden mecz na żywo...

A zdanie brzmi "Wszystkie mecze PKO Ekstraklasy, skróty, analizy i magazyny ligowe będzie można zobaczyć również niezmiennie na pozostałych antenach CANAL+ i nSport+".

Dlatego też z tego zdania akurat wniskować, że wszystko będzie live nie można, bo dotychczas nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...