Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W godzinach wczesnorannych na stronie w kilku miejscach widniała nazwa nCanal+ zamiast nc+. Teraz wszystko jest jak wcześniej, z nazwą nc+.
Mam PrintScreen, nie wiem tylko w jaki sposób go udostępnić na forum.
Pierwsza fotka z Microsoft EDGE a druga z Google Chrome. 490dcf14cbd34cf3070a5719cb660c41.jpgb03149e6fb36205b878d6902c6c322c1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, miniupiniu napisał:

Chyba za 5 razem dekoder pobrał kanały. Straszny roz[beep]ziaj się zrobił w tej liście kanałów.

Nie zrobił, tylko to jest od dawien dawna. Lista nie jest dla abonenta, tylko dla nadawców kanałów, którzy płacą operatorowi za odpowiednie miejsce na liście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć pakiet Extra.Śmieszne z tymi pakietami jest NC+ ty masz start i 8c+ i nie masz dostepu, ja mam extra 6c+ i 2c+ dokupione i tez nie mam dostępu.Paranoja.Jak tam niby dla nas abonentów nic nowego ma nie być to czemu nam tego nie dadzą jak i tak mamy dostęp do c+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, walasek2003 napisał:

Mam Start+ z wykupionym pakietem 8xC+ i narazie nie mam Canal+ Sport 3 i 4. Czy ktoś ma podobną sytuacje? Czekać czy dzwonić z pytaniem wtf?

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

U mnie na module przedpłaconym jest start+ i c+ x8 z 4k i świecą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no głupota do kwadratu. Całe nc+. Masz całą paczkę C+ to powinieneś mieć dostęp do nowych kanałów z rodziny. Tym bardziej, że i tak wszystkie mecze będą na do tej pory dostępnych kanałach. Funkcja tych nowych kanałów powinna być taka że jak ktoś chce oglądać tylko nasza Ekstraklape to bierze te dwa i jest zadowolony. Albo dla abonentów innych operatorów. A tak tylko znowu zamieszanie. Zamiast upraszczac pakiety i możliwości to tylko stwarzają problemy.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za media2:

"Jak informuje operator, nowe kanały będą dostępne bez dodatkowych opłat dla abonentów platformy nc+ korzystających z opcji dodatkowej/pakietów zawierających osiem kanałów Canal+. 

 

Dodatkowo abonenci platformy nc+, którzy nie posiadają w swojej ofercie opcji dodatkowej/pakietów zawierających 8 kanałów Canal+ będą mogli wykupić dostęp do kanałów w cenie 30 zł miesięcznie. Zaznaczmy jednak, że jest to cena regularna, a operator planuje przygotować oferty promocyjne. Warunkiem jest posiadanie co najmniej pakietu Extra+"

 

https://media2.pl/media/157397-NCplus-W-jakiej-cenie-pakiet-kanalow-Canalplus-Sport-tylko-z-Ekstraklasa.html

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mikor4 napisał:

Czyżby zmiana nazwy platformy nc+?

Na oficjalnej stronie pojawiła się zakładka 'Moje nCanal+'

Ptaszki ćwierkają o tym już od dawna.

@walasek2003

@misiek1985

Siejecie między sobą panikę nic więcej. Kanały wystartowały rano, dajcie czas na przesłanie uprawnień.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kanały powstały z przeznaczeniem dla innych tv, aby nc nie udostępniło swoich kanałów C+ Sport i nsport. Wyciągnąć chcą dodatkową kasę za opłacone prawa, bo wiedzą, że od swoich abonentów tyle nie zarobią  Przecież ta cała kopana ma być PRAWDOPODOBNIE właśnie na nsport i starych C+ Sport oraz C+ 4k, bo co innego oni będą transmirować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mimic napisał:

Ze strony NC+:

 

Dostęp do CANAL+ SPORT 3 i CANAL+ SPORT 4 mają bezpłatnie wszyscy klienci nc+ posiadający pakiet kanałów 8 x Canal+. Kanały CANAL+ SPORT 3 i CANAL+ SPORT 4 są gwarantowane do 31 maja 2021 roku.

 

Zabezpieczają się, gdyby nie udało się podpisać nowego kontraktu z Ekstraklasą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, roberttosat napisał:

Ptaszki ćwierkają o tym już od dawna.

@walasek2003

@misiek1985

Siejecie między sobą panikę nic więcej. Kanały wystartowały rano, dajcie czas na przesłanie uprawnień.

 

Nie sieje paniki tylko rozmawiałem z konsulem na czacie i mi powiedziano że abonenci którzy mają 6c+ a dwa dodatkowe c+ dokupione to nie będą mieć C+ 3 i 4.Trzeba też mieć pakiet Extra.Paranoja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, misiek1985 napisał:

 

Trzeba mieć pakiet Extra.Śmieszne z tymi pakietami jest NC+ ty masz start i 8c+ i nie masz dostepu, ja mam extra 6c+ i 2c+ dokupione i tez nie mam dostępu.Paranoja.Jak tam niby dla nas abonentów nic nowego ma nie być to czemu nam tego nie dadzą jak i tak mamy dostęp do c+.

Nieprawda! Mam Start+ i dokupione C+ na 6 miesięcy i normalnie mi kanały działają. Nie trzeba mieć Extra+. Chyba, że się nie chce paczki C+ to wtedy dwa kanały z Ekstraklasą można dokupić, ale od Extra+. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...