Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W podsumowaniu:

 

- dekoder 4K od comfortu;

- oferta elastyczna ale tutaj tylko c+ tak na prawdę ma znaczącą zmianę bez zobowiązania na 60 zł;

- oferta internetu i internetu w telefonie no limit;

- oferta do wyboru: bez aktywacji i 12 m-cy za 0 zł dekoder główny (wifipremium, mediabox i wifibox) lub pierwszy dekoder do multiroomu wifibox aktywacja 0 zł i 12 m-cy za 0 zł. Zmienia się także opłata aktywacyjna za kolejne dekodery do mr, jest to 49 zł zamiast 99 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

W podsumowaniu:

 

- dekoder 4K od comfortu;

- oferta elastyczna ale tutaj tylko c+ tak na prawdę ma znaczącą zmianę bez zobowiązania na 60 zł;

- oferta internetu i internetu w telefonie no limit;

- oferta do wyboru: bez aktywacji i 12 m-cy za 0 zł dekoder główny (wifipremium, mediabox i wifibox) lub pierwszy dekoder do multiroomu wifibox aktywacja 0 zł i 12 m-cy za 0 zł. Zmienia się także opłata aktywacyjna za kolejne dekodery do mr, jest to 49 zł zamiast 99 zł.

Nic dla mnie i pewnie dla nikogo z forum. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

U mnie Neostrada bardzo szybka jednak nadal tylko VDSL. :(

Szkoda bo połączyć NC+ z Orange , czemu nie.

Można powiedzieć, że my też mamy takie "Smart Dom" ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@roberttosat, wszystko ładnie pięknie , ale światłowód orange to jak narazie zasięg ma słaby.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dużej chmury mały deszcz. Po zapowiedziach można było oczekiwać czegoś więcej, tymczasem propozycja - choć dla niektórych może i atrakcyjna - to jednak przeciętna, niezrozumiała i ponadto fatalnie zaprezentowana. Za tydzień nikt o niej nie będzie pamiętał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@roberttosat pisze to na podstawie mojej miejscowości. Mam dostępny światłowód 120Mb za 39zł, 300 za 49zł na 2 lata ze stałą prędkością - domek jednorodzinny.

I co ważniejsze bez kruczków "do", a te są na pewno w tym swiatłowodzie od NC+, bo takowe są w Orange. Tak więc ceny mnie osobiście nie przekonują i stąd też mój wywód :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elastyczna oferta? Elastyczna to byłaby, gdyby można było dobrać C+Sporty bez filmów albo filmowe bez sportów. Ewentualnie w necie bez umowy...a tak to taki właśnie z dużej chmury mały deszcz....Tylko oni jeszcze zostali z tradycyjną satką, be możliwości odbioru tylko w necie.

 

Ze światłowodem to też nic szczególnego, ja mogę mieć 300/30 za 70 zł czy tam 500/50 za 90 zł bez limitu, ale po co mi to łączyć z sat? Oferta byłaby atrakcyjna z 5 lat temu, ale nie dziś. Jeszcze widzę tam są jakieś limity przy niektórych :D Serio ? :P

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta tzw. telewizja elastyczna to raczej oferta dla zarabiających w systemie prowizyjnym bądź akordowym - w każdym razie dla tego, co ma stały zarobek podstawowy i ma raz mniejsze/raz większe dodatki za ilość wykonywanej pracy. Dla takiego płacenie w jednym miesiącu 40 PLN, w drugim 110 PLN, gdy w kolejnym znowu 40 PLN bez dodatkowych konsekwencji z tytułu przedwcześnie zerwanej umowy to jednak pewna korzyść. Bardziej elastyczną ofertę ma obecnie Netia (baza warta 15 PLN/mies. + dowolna ilość dodatkowych pakietów pod warunkiem, że wartość łączna to co najmniej 35 PLN/mies.), a kiedyś miała n (baza + co najmniej 2 pakiety tematyczne).

W innym wątku (tyczącym zapowiedzi) słusznie przewidziałem, iż chodzi o pakiety - na szczęście jednak nie wprowadzono pożal się pakietów rodem z ankiet (więc jest to jakiś plus). Coraz bardziej bezsensem pozostaje dekoder-kostka - zaprezentowany z pompą chyba po to, by jakoś zamurować Iplę :/. A co do Canal+ Now 4K - w obecnej postaci (kanału sportowego) będzie coraz mniej sensowny ze względu na emisję filmów i seriali (z czego za niedługo oryginalna serialowa produkcja C+ Kruk), więc rebranding na Canal+ 4K (na początkowym etapie z inną ramówką względem głównego Canal+) wciąż jest prawdopodobny.

Kampania z jednej strony wystarczająca (pod względem zasięgu, który ograniczył się do jednego filmiku - na szczęście coś więcej niż istotna pod względem stabilności poprawka softu do UltraBox 4K czy przedterminowy prima aprilis), ale z drugiej strony trochę za mały przełom do robienia przedterminowej kampanii reklamowej (jakoś do typowej nowej promocji dla nowych abonentów nie robią takich ruchów).

 

P.S. Ze światłowodem to jednak zwykła oferta Orange (np. za 100 Mbit/s za jeden rok 39,99 PLN/mies, ale za drugi już 69,99 PLN) - a z ofert Orange bardziej opłacalny jest chociażby LOVE, który oprócz internetu (w podanym wcześniej przykładzie wersji do 100 Mbit/s - z czego to nie jest żaden limit pobierania, a możliwa prędkość pobierania) ma także telefon komórkowy, stacjonarny i pakiet Optymalny oferty telewizyjnej za stałą cenę (99,99 PLN/mies. przez dwa lata umowy).

Edytowane przez lukis90el
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli juz chcieli zrobic "Elastyczną telewizje" to jako pakiet bazowy,główny powinni zaproponowac 3 pakiety. Mogłyby to by byc np Start za 29zl,Comfort za 39, Extra 49... i odbiorca by mogl wybrac pakiet glowny na caly okres umowy.A np dodatkowo wykupywac sobie bardziej elastyczne oferty np. "SPORT" za powiedzmy 40 zl ze wszystkimi kanalami sportowymi w nc+.To samo z kanalami filmowymi,naukowymi,premium. Na pewno by mieli dużo chetnych na takie cos...

A ta obecna oferta to niby jakas zmiana,ale czy wali na kolana? Raczej tym nie przyciagną nowych abonentów...Caly czas tak sie zastanawiam,ze pracownicy nc+,ci co wymyslaja te "fantastyczne promocje" too chyba kolaboranci z konkurencji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumaci i ich liczba nie mają tu nic do tego. Oferta elastyczna, w postaci takiej, jak to przedstawiono, wymaga, żeby cykl dla danego pakietu dało się otworzyć, zamknąć i opłacić w cyklu miesięcznym, praktycznie w czasie rzeczywistym i bez jakichś tam systemowych poślizgów. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby zmiana była GLOBALNA i dotknęła wszystkich. Dowiemy się na forum, jak ludzie zaczną raportować, że po włączeniu pakietu płatność wyskakuje tak, jak to w cenniku jest zapisane.

Edytowane przez tomkep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...