Skocz do zawartości

beIN SPORTS


marcin81
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

beIN SPORTS kończy swoją działalność w Hiszpanii! Internetowy serwis beIN CONNECT nie przyjmuje już zamówień na zakup subskrypcji. beIN SPORTS w Hiszpanii przejdzie do historii już 1 sierpnia.

 

Powodem tego jest przejęcie praw do znaczących rozgrywek piłkarskich, takich jak LaLiga Santander, UEFA Champions League oraz UEFA Europa League, przez tamtejszego operatora telekomunikacyjnego Telefónica.

 

beIN SPORTS wystartowało 1 lipca 2015 r. Rok później, również 1 lipca, wystartował beIN SPORTS LaLiga oraz Gol, który powrócił po roku przerwy. Oryginalny Gol Televisión (Gol T) został zamknięty w wyniku startu beIN SPORTS we współpracy z MEDIAPRO, które zajmuje się m.in. sprzedażą praw transmisyjnych czy produkcją telewizyjną. Na podobnej zasadzie wystartuje ELEVEN SPORTS w Wielkiej Brytanii i Irlandii, z którym IMG w ramach współpracy z IMG będzie miało mniejszościowy pakiet udziałów oraz będzie odpowiadać za produkcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam takie zapytanie, odnoszące się do braku platformy w Polsce, która w sezonie 2018/19 dysponowała by prawami do pokazywania spotkań z Ligue 1.

 

Czy jest możliwość wykupienia bezpośrednio od beinsports connect abonamentu (jeden z proponowanych to 15 euro/msc. bez zobowiązań) i oglądania zakupionego pakietu z Polski z poziomu urządzeń medialnych np. konsoli PS4 ?

 

Dziękuję za odpowiedz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie jest to możliwe na laptopie lub komputerze stacjonarnym czy na PS4 to nie wiem, ale to nie do końca legalne. Musisz wykupić jakąś usługę zmieniające IP np. smartdnsproxy oraz mieć kartę Revolut, żeby przeszła jako wydana dla np. Kataru. Dwa lata temu się z tym trochę bawiłem, działało itp. ale później pojawił się Eleven i mi to wystarczyło, a nie trzeba się było bawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...