Skocz do zawartości

Dekodery Ferguson Ariva 152 / 252 Combo


K63
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja od kilku lat korzystam z arivy hd combo i jestem w miare zadowolony,choc czasami mam ochote na wymiane tunera to jest problem ktory wybrac,oczywiscie w przystepnej cenie,widze ze o arivie 252 opinie sa podzielone ,wiedz moze golden interstar xspeed2 combo na linuksie.pozdrawiam i czekam na opinie o tunerach combo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ferguson wypuszczał co chwila nowe modele i to był błąd . Powinien się skupić na dopracowaniu softu dla 2-3 ech modeli i git. A tak to wiadomo co jest. Co do pasjonatów dekoderów linuxowych , to ich wybór. Moim zdaniem szkoda przepłacać dla zbędnych bajerów....Tyle kombinacji żeby odpalić zwykła kartę.......Wolny wybór ....i kasa ,dużo kasy zostaje w kieszeni na inne rozrywki..Tak wiem że nie na temat, sorry za refleksje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam. Mam pytanie co do edycji listy kanałów w ariva 252 combo. Używałem do tego AliEditor ale nie do końca jestem z zadowolny. W edytorze wszystko wygląda ok, kanały mają swoja pozycję, jednak po wgraniu zmienionej listy nie jest już tak kolorowo. Przykładowo na pierwszą pozycję dałem tvp1 hd, jednak po nacisnięciu 1 na pilocie włącza się tvn hd gdyż tak było przypisane przy fast scan. Co prawda lista rozpoczyna się od tvp1 hd, ale numer ma 13 tak jak przypisal fast scan. Może mi ktoś powiedzieć jak to zrobić aby zmienił się też numer pozycji a nie tylko miejsce na liście ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam problem odnośnie tego dekodera. Czasami dekoder się nie uruchamia, stoi tak jak by był zawieszony (zdążyło mi się to 2 razy). Na wyświetlaczu pojawiają się kreseczki (nie idzie odczytać co tam pisze) zamiast nazwy kanału. Przełączając pilotem kanał jak i wyłączając go pilotem nic się nie dzieje (wisi dalej). Wyłączam przyciskiem z tyłu i włączam to dekoder całkiem gaśnie tak jak by był zepsuty nic nie mogę zrobić (nic nie świeci itp). Wracam do domu po 3h i widzę że dekoder działa (świeci czerwona dioda), Uruchamiam i działa wszystko tak jak trzeba. Dekoder posiadam 1 miesiąc i nie robiłem aktualizacji bo nie wiem jak.

Nie wiem co jest tego przyczyna. Może ktoś z Was wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...