Skocz do zawartości

Eurochannel


marek113
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Super. Szkoda, że na takim satelicie. Mam już Astrę i HB i za małą antenę, żeby jeszcze trzecią satkę dołożyć.

 

@ pavl6, mam antenę 60 i 4 pozycje satelitarne... Oprócz wymienionych przez Ciebie, czyli HB i Astry dołożyłem Eutelsata 7E, automatycznie część trans. z 4,8E łapę na tym samym konwerterze :)

Ja też mam 60, ale kiedyś czytałem, że to dla HB i Astry za mało a tu proszę 4 satelity :)

Czyli co mogę spokojnie dorzucić jeszcze jeden konwerter?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Podglądam ten kanał od jakiegoś czasu i mam mieszane uczucia.

 

Na plus: kino, którego często nie można znaleźć w innej telewizji, polska wersja językowa, brak reklam.

 

Na minus: fatalny jeden z lektorów, nie da się oglądać filmów z jego udziałem, zakała środowiska. Słaba jakość przekazu, która wynika też ze słabego sprzętu po stronie nadawcy. Niektóre filmy klatkują. Brak 16:9. Jakość przekazu sprawia wrażenie kanału z innej epoki albo egzotycznego przekazu z Ameryki Południowej. Na dodatek włączenie napisów na AF-7018 powoduje zawieszenie tunera. Co prawda tuner wiekowy ale coś jest na rzeczy. Mała biblioteka filmów, bardzo częste powtórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak, że ni z gruchy ni z pietruchy. Kanał jest też nadawany z serbskimi napisami i jeszcze w jakimś języku z Bałkanów. Dla nich 16E to pozycja obowiązkowa. Akurat co do pozycji nie ma co narzekać, ważne, że FTA. Z innych miejsc na satelicie kanał ten jest zakodowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od jakiegoś czasu nie mam polskiego, na Satkurierze napisano,że już jest, na pewno??? ja wciąż nie mam, tylko angielskie audio jest, może była polska ścieżka i znów zniknęła?, może ktoś potwierdzić,że ma polskie audio dziś tj. 12.08? Chodzi oczywiście o Eurochannel. Marek113 napisał,że 7 sierpnia się pojawiła, może tak, akurat tego dnia nie sprawdzałem, ale 10,11,12 sierpnia tak i u mnie nie ma, czy Marku113 ty nadal masz ta ścieżkę? Potrzebuję, aby ktoś potwierdził, czy z moimi urządzenia coś nie tak, czy znów jej nie ma? Wcześniej zakupiłem dodatkowy konwerter w maju jak Satkurier napisał,że nadają Eurochannel po polsku złapałem 16 E i polski był od jakiegoś czasu nie mam (choć niektórzy piszą,że się pojawiła), czy wy macie, czy znów Wam zniknęła? dzięki za sprawdzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się to samo chciałem napisać, dziś o około 17.00 14-08-2013 była polska ścieżka, później o 20. 34 był film, nie było jej, ale później 22.34 znów była. O ile we wcześniejszych dniach, ani razu nie trafiłem na polską ścieżkę, obecnie jest w wybranych filmach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...